Michalkiewicz przerywa milczenie po słowach o k*rwach za milion. „Niezależny sąd będzie mnie chciał wsadzić do tiurmy”

Stanisław Michalkiewicz. Źródło: Twitter/screen tv Wieliczka.
Stanisław Michalkiewicz. Źródło: Twitter/screen tv Wieliczka.

Stanisław Michalkiewicz zabrał publicznie głos po raz pierwszy, po tym, jak po jego słowach z ostatniego felietonu wideo podniósł się klangor i jazgot w mediach głównego ścieku. Przypomnijmy, że Michalkiewicz powiedział, iż „żadne k*rwy nie są tak wysoko wynagradzane” w kontekście wyroku dotyczącego zgwałconej nastolatki.

„Ty ch*ju j*bany, pi*rdolony w d*pe frajerze, przecweluje Cie w ryj”. Takie oto życzenia i oferty pod moim adresem składają w dniach ostatnich przedstawiciele wrażliwości moralnej – zaczyna Michalkiewicz.

I dodaje: Ja się nie mogę nie zgodzić z przewielebnym o. Kramerem, że jestem poniżej poziomu człowieczeństwa. Obawiam się, że do tego poziomu człowieczeństwa nie uda mi się doszlusować.

Ponieważ wybuchło takie moralne oburzenie chciałby zwrócić uwagę na kilka znaków zapytania, które się z tą sprawą wiążą. Jak podają media ta panienka, nawiasem mówiąc słowo panienka też zostało uznane za obelżywe – tego już nie rozumiem, 13-letnia była przez kilkanaście miesięcy uwięziona i gwałcona i w tym czasie, co jest zdumiewające, chodziła do szkoły – kontynuował publicysta.

Druga wątpliwość dotyczy tego, że rodzice przez kilkanaście miesięcy nie zainteresowali się co córka robi (…) Wreszcie wyrok jaki ten ksiądz erotoman dostał – 4 lata. Warto zwrócić uwagę na zarzuty, jakie na nim ciążyły: podstępnego uprowadzenia, uwięzienia ze szczególnym udręczeniem, wielokrotnych gwałtów i podżegania do aborcji. Wystarczyłoby z powodzeniem na 10 lat, a został skazany tylko na 4 lata – mówił Michalkiewicz.

To mi przypomina sytuację z marca 2006 roku, kiedy to po raz pierwszy podniósł się taki klangor przeciwko mnie. Wtedy powiedziałem w felietonie do Radia Maryja, że my jesteśmy zajęci krzewieniem demokracji na Ukrainie i Białorusi, a od tyłu zachodzą nas judejczykowie. Minęło 12 lat i okazało się, że zaszli nas od tyłu – przypominał.

Na koniec felietonu na kanale TVAsme dodawał jeszcze: Usłyszałem taką wieść ptaszyny, że będę zaciągnięty przed niezawisły sąd, w związku z tym ekscesem, którego się dopuściłem, a który wywołał taki rezonans w środowiskach ormowców politycznej poprawności. (…) Jeżeli niezawisły sąd dostanie rozkaz, żeby mnie wtrącić do więzienia, no to mnie wtrąci i żadna siła mnie przed tym nie uratuje.

39 KOMENTARZE

 1. SM się wydaje że Polska to Rosja i tu można wyzywać kobiety od k… Mentalność sowiecka jednak długo tkwi w człowieku

  • Moze masz cos bardziej sensownego do powiedzenia ? Np. dlaczego „dziewczynka” bedac wieziona chodzila do szkoly ?

  • „(…) i tu można wyzywać kobiety od k… ”

   No brawo Alu. Nie wiem czy to szczerosc, intuicja czy inteligencja slonia Bambo sklonila cie do otwartego przyznania, ze nie mamy tu do czynienia z jakas tam ‚nieletnia’ czy ‚nastolatka’, tylko z kobieta.
   W tej kwestii w pelni sie z toba zgadzam.
   Jak rowniez z konsekwentnie nasuwajacym sie wnioskiem, ze kobieta mozna byc juz w wieku 13 lat.

   A nazwanie kobiety k… (?)
   Ja tam mysle, ze rzeczy nalezy nazywac po imieniu: Biedron to pedal, Michnik to kanalia, Bolek to Bolek a kurwa to kurwa i tyle.

  • Nikogo od kurew nie wyzwał, jedynie stwierdził zgodnie z prawdą że żadne kurwy nie są tak wysoko wynagradzane. Ale mógł się przecież mylić.

   • Ale skąd mu przyszło do głowy poruszać w takiej sytuacji zarobki prostytutek? Czy ten człowiek jest obłąkany?

    • Lepiej z dupy nie wychodzić jak debilem się urodzić ty matole granatem oderwany od pługa i karmiony z procy.

 2. Minely juz czasy, gdy nazywanie rzeczy i ludzi po imieniu bylo ogolnie respektowana i niekaralna norma.
  Dzisiaj za nazwanie Murzyna Murzynem, zlodzieja zlodziejem, zboczenca zboczencem, Bolka Bolkiem czy kurwy kurwa mozna miec proces i kto wie, moze rzeczywiscie trafic do pudla albo dostac cos w zawiasach.
  Mamy tu do czynienia z ewidentnie dwuznaczna sytuacja. Panienka bez watpienia zelgala w akcie oskarzenia, ze byla ‚wieziona’. A skoro wieziona nie byla to musiala do swojego ‚partnera’ przychodzic dobrowolnie. A skoro juz przychodzila to chyba nie po to zeby wypic rozowy koktajl. Nazwanie jej ‚kurwa’ jest jednak cokolwiek nie na miejscu. Kurestwo to najstarszy zawod swiata, a zawod, czyli profesje, uprawia sie w celach zarobkowych. W omawianym jednak przypadku nie ma ponoc dowodow, aby partner jej placil. Sa kobiety, ktore ta sztuke uprawiaja z czystego zamilownia, niemal jako hobby. Kiedys mowilo sie na takie suka, dziwka, ladacznica… na ale zyjemy dzis w lepszych czasach. Ksiedza – pedofila mozna bez ryzyka nazwac po imieniu ale o wystawiajacej mu nastolatce nie wolno powiedziec nic innego tylko ‚niewinna ofiara spedofilowanego kleru’.

  • Tak własnie żyd ćwiczy frajerów do poddaństwa. Układa ich jak treser psa.

   • Cała żydokomuna, wszystkie wszawe męty z sądami i Mossadem na czele to mogą pana Stasia cmoknąć co najwyżej w pompę. I to przez internet.
    Rozbicie więzienia to dla nas pryszcz. Uczył nas NSZ i AK jak to się robi:
    – Rozbicie więzienia UB w Kielcach – 4/5 sierpnia 1945 r. (dow. Antoni Heda „Szary”)
    – Rozbicie więzienia w Pułtusku 25/26.11.1946 r.
    – Rozbicie więzienia w Biłgoraju
    – Rozbicie więzienia w Starachowicach
    – Rozbicie więzienia w Opatowie
    – Brawurowe rozbicie więzień w Pińsku i Lidzie
    – Rozbicie więzienia w Pińsku i zajęcie Końskich
    – Rozbicie więzienia w Radomiu 9/09/1945 (pod dow. por. Stefana Bembińskiego „Harnasia”)
    – Rozbicie więzienia św. Michała w Krakowie 18/08/1946 r. (dow. mjr. Józefa Kurasia „Ognia”)
    – Rozbicie obozu NKWD w Rembertowie 20 na 21 maja 1945.
    – Rozbicie więzienia we Włodawie
    – Rozbicie więzienia w Miechowie 25 /04/1945
    – Rozbicie więzienia w Mławie
    – Rozbicie więzienia w Puławach


    Odbijemy Pana Stanisława a bandziorów nastających na jego życie, zdrowie i mienie powiesimy na okolicznych płotach.

    • Czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Masz zapędy na psychopatycznego mordercę, proponuję wizytę u specjalisty. Zabierz pan ze sobą swojego nie mniej podejrzanego idola.

     • Tu Michalkiewicz tłumaczy te sprawy takim debilom jak ty:
      https*://www.youtube.com/watch?v=pC84uie1dbU

  • Kurewstwo i prostytucja to są dwa różne zawody, i niekoniecznie prostytutka musi być kurwą a kurwa prostytutką. Ile w tym wszystkim kłamstwa a ile prawdy wiedzą nieliczni. Media czasami pewne sprawy wyolbrzymiają albo przeinaczają. Lubię poczucie humoru pana Michalkiewicza ale uważam że w tym przpadku zachował się bardzo nieładnie i powinien przeprosić tę „panienkę”. Oskarżony raczej nie był osobą cnót wszelkich Cyt. „Według doniesień medialnych, w sądzie duchowny przyznał się do kilkudziesięciu przestępstw seksualnych, ale zaprzeczył biciu ofiary i planowaniu działań z góry.” (Religia DEON.pl) więc uważam że pan redaktor bardziej mógł się skupić na sprawcy niż ofierze.

  • Pedofila inaczej nazwać się nie da, a każda ofiara peofila niekoniecznie musi być dziwką. Moim zdaniem kurestwem są przede wszystkim fałszywe oskarżenia.

 3. Panie Michalkiewicz ja się podcieram w klopie pańskimi prawami człowieka, pańskim prawem do obrony i sądu. Do mamra z nim na dożywocie.

 4. Michalkiewicz zdał sobie sprawe że przecholował tym razem ze swoim zwyrodnialstwem, i dobrze, porównałeś dziewczynkę gwałconą przez katolickiego śmiecia księdza do kurwy.
  Mam nadzieję że sąd wymierzy solidne odszkodowanie i oficjalne przeprosiny, nie mogę się doczekać aż Michalkiewicz podkuli pod siebie ogon, skamleć jak zbity pies już zaczął.

 5. Do Stanisława Michalkiewicza

  Szanowny Panie Stanisławie!
  Każdego Twego felietonu
  Miłośnik pisze… (Bo się bawię
  Czytając każdy!) Oszczędź zgonu
  Swojego Twoim czytelnikom
  I oddaj serce! …rozrusznikom.

  Zadbaj o organ, co Ojczyźnie,
  Tej „nieszczęśliwej”, służy wiernie!
  Choć blizna na nim jest na bliźnie,
  Nie dopuść, aby nabył hernię!
  I – obojętne co się zdarzy –
  Do rad zastosuj się lekarzy!

  Łykaj tabletki i kontroli
  Nie zaniedbywaj! Znasz Lenina:
  „Wierzyć jest dobrze – (gdy nie boli) –
  Lecz kontrolować lepiej.” Wina
  Nie Twoja przecież… przegrywamy!
  Tryumfują Żydy (i ich chamy).

  Choć w senatorskiej Twojej głowie
  Zbawienie Polski, koniunktura
  Polsce nie sprzyja. Kto odpowie
  Z winnych? Doczeka ktoś z nich sznura?
  Bóg tak chce, trudno! To nie pora
  Na redaktora-senatora…

  Lecz na pociechę: w Boga rękach
  Jest Polska oraz Ziemia cała
  Robisz, co możesz w serca mękach.
  Bóg chce inaczej, Jemu chwała!
  On wroga, który dół nam kopie,
  W dół wepchnie… Zatem „spoko chłopie”!

  Nie będą głośni, ale cisi
  Na wieki Ziemię posiadali.
  Nie tonie zwykle to, co wisi…
  A wierną Polskę Bóg ocali!
  Więc powtórz: „Świata sam nie zbawię.”
  Żyj długo, Panie Stanisławie!

 6. Predstawiciele moralnej wrazliwosci przemowili na poziomie odbiorcy, i jak widac dotarlo.
  13-latka to dziecko a nie panienka. Jezeli ktos staje w obronie jej oprawcy (w dodatku robiac to w tak chamski sposob), powinien siedziec w celi razem z ksiedzem PEDOFILEM. Zgadzam sie, ze 4 lata dla zwyrodnialca to stanowczo za malo. Problem w tym, ze moze swiadczyc to nie o znikomej krzywdzie, co poblazliwosci wymiaru sprawiedliwości dla zboczencow w sutannach. Nie pozdrawiam i zycze trzezwiejszego spojrzenia na swiat.

  • Lepiej z dupy nie wychodzić jak debilem się urodzić ty matole granatem oderwany od pługa i karmiony z procy.

    • To nie o Tobie przypadkiem?

     – Nie przyjmę od pani tego banknotu, gdyż jest fałszywy – powiedział kasjer kobiecie, która chciała wpłacić na swoje konto 100 USD.
     Na te słowa kobieta:
     – Naprawę, fałszywy banknot!?
     Ojej, to znaczy, że zostałam zgwałcona.

  • A czy Roman Polanski rowniez powinien siedziec? Bo, przypominam, w roku 1978 (mial wtedy 45 lat) zgwalcil on 13-letnia Samanthe Geimer. Czyli zgwalcil dziecko czyz nie?
   No i co teraz zrobimy Doff?
   Bedziemy bronic zwyrodnialca (bo jest Zydem wiec mu wszystko wolno)? Zwlaszcza ze nigdy nie trafimy z nim do jednej celi bo zwyrodnialec uciekl do Francji gdzie jest pod ochrona… no wlasnie… pomoz mi co o tym myslec w swietle:
   „Jezeli ktos staje w obronie jej oprawcy (w dodatku robiac to w tak chamski sposob), powinien siedziec w celi razem z (…) PEDOFILEM.”

  • Akurat czepianie się słowa panienka to szczyt idiotyzmu. Tak się zwracało do dziewcząt w tym i w młodszym wieku. Prawo jest prawem i ten ksiądz nie powinien odbywać z ta dziewczyna stosunków, co wcale nie znaczy, że osoby w tym wieku takich stosunków nie uprawiają, nie bądźmy naiwni. Wyrok dla księdza jest w oczywisty sposób słuszny, ale zasądzenie miliona to szczyt absurdu.

   • Powiadają, że pies jest przeciwieństwem kobiety – rozumie wszystko a nic nie mówi.

    • Jeden pan co ma psa, kiedyś powiedział: „może mówić i jazgotać ile chce, aby była. Dom bez niej jest pustym domem…”

 7. Jacek Piekara w Warszawskiej Gazecie dość przekonująco potępia pana Michalkiewicza, ale z kolei pan Michalkiewicz podaje fakty, o których Piekara nie wspomina. Wygląda na to, że sprawa jest dość złożona, a my nie znamy wszystkich faktów. W każdym razie użycie przez pana Michalkiewicza określenia kurwy, było nie na miejscu. Ja żałuję tylko jednego, że w Polsce nie ma instytucji karania za obrazę sądu, a w każdym razie nie słychać, żeby coś takiego stosowano. Bo ta wypowiedź pana Michalkiewicza o „niezawisłym sadzie” zasługuje właśnie na takie ukaranie. Kwestionowanie „a pripri” bezstronności sadu” do niczego dobrego nas nie doprowadzi.

 8. Jeszcze w sprawie użycia słowa „panienka”. Dawniej słowo to używano w odniesieniu do niepełnoletnich osób płci żeńskiej albo młodych niezamężnych kobiet. Panienka to była zazwyczaj dziewczyna z tzw. dobrego domu, a chłopca z kolei nazywano paniczem. Ale gdy nadeszła epoka łajdactwa, w której aktualnie żyjemy, słowo to zostało podchwycone przez alfonsów i sutenerów na określenie swoich niewolnic seksualnych. Osoby prymitywne znają tylko to jedno znaczenie tego słowa i dlatego oburzają się na jego stosowanie. Mamy tu jeden z przykładów faszyzacji języka, chętnie stosowanej przez komunistów, o czym wspominał już za komuny Nowak-Jeziorański, a która jest jednym z groźniejszych narzędzi lewactwa.

 9. Widzę, że na forum sporo pedofili broniących Michalkiewicza, bo albo trzeba być pedofilem albo totalnym tumanem żeby bronić tego prymitywa albo jedno i drugie.

Comments are closed.