Michalkiewicz stanowczo odpowiada krytykom. „Powstaje przemysł molestowania na wzór przemysłu Holokaust. Dużo tutaj znaków zapytania” [VIDEO]

Rafał Otoka Frąckiewicz i Stanisław Michalkiewicz. Foto: yt/wSensie.tv
Rafał Otoka Frąckiewicz i Stanisław Michalkiewicz. Foto: yt/wSensie.tv

Ostatnio publicysta Najwyższego CZASu! Stanisław Michalkiewicz, pojawił się we wszystkich mediach po swojej wypowiedzi o wyroku w sprawie kobiety, która była ofiarą księdza – pedofila. „Dostać milion złotych za molestowanie, że tam kiedyś ktoś tam wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga. A tutaj milion złotych i dożywotnia renta” – stwierdził wtedy Michalkiewicz. Teraz szczegółowo odniósł się do burzy, która przetoczyła się przez media. I daje bardzo mocne uzasadnienie swoje tezy.

Prowadzący program na youtubowym kanale w Sensie TV Rafał Otoka-Frąckiewicz poprosił o skomentowanie swoich słów Pana Stanisława.

„Nic tak nie gorszy jak prawda. Otóż ja porównałem wysokość odszkodowania jakie uzyska ta panienka, właściwie już Pani, bo ona ma już 24 lata, z zarobkami prostytutek. Prostytutki tyle nie dostają.”

Po tych słowach prowadzący wszedł w słowo Panu Stanisławowi i zapytał: „Czy takie adekwatne porównanie? Małe dziecko porwane przez dorosłego mężczyznę?”

„Własnie do tego chciałem nawiązać. Tutaj mam parę takich niejasności. Otóż, to była osoba 13-letnia, która została przez tego księdza, erotomana, uwięziona i wielokrotnie gwałcona, przez co najmniej kilkanaście miesięcy. I w tym czasie chodziła do szkoły. Jak chodziła do szkoły to mogła kontaktować się z rówieśnikami i nauczycielami, mogła pójść na policje czy mogła wreszcie uciec do domu!”

„Nic takiego się nie stało. Rodzinna przez 11 co najmniej miesięcy, najwyraźniej nie zainteresowała się co ta córka robi, czy jest zdrowa itd. Tu też jest znak zapytania. Wreszcie wyrok jaki ten ksiądz erotoman otrzymał. Dostał on 4 lata. Jeżeli podsumujemy, te wszystkie czyny, o które był on oskarżany czyli, podstępne uprowadzenie, długotrwałe pozbawienie wolności, wielokrotne gwałty, podżeganie do aborcji. Uzbierało się tego tam tyle, że 4 lata to niewiele, tam z 15 lat by się ubierało za te wszystkie przestępstwa.”

Wtedy prowadzący program Rafał Otoka-Frąckiewicz, stwierdził, że „sedno oburzenia leży w porównaniu 13-letniej dziewczynki do prostytutek, które zarabiają swoim ciałem na tym fachu”.

Nie porównałem jej, tylko porównałem wysokość odszkodowania i wynagrodzenia. Gdyby prostytutki tyle zarabiały, to byłyby milionerkami a nie są. To było na marginesie krytyki wyroku sądowego, wydanego przez Panią Annę Jasik. Mówiąc nawiasem, że ta Pani pokrzywdzona wystąpiła o odszkodowanie, chyba jakieś 10 lat po tych wszystkich wydarzeniach, więc rozumiem, że długo się namyślała” – stwierdził Michalkiewicz.

„Dużo znaków zapytania tutaj się nasuwa, ale głównym wątkiem mojej wypowiedzi była krytyka wyroku, wydanego przez Panią sędzie Annę Jasik, która odpowiedzialnością majątkową za przestępstwa tego księdza, obciążyła zgromadzenie tych księży chrystusowców, do których on należał. Ja uważam, że to jest odejście od zasady indywidualizacji odpowiedzialności prawnej na rzecz odpowiedzialności zbiorowej, która jest bardzo niebezpieczna i każdego może dotknąć. Bo jeżeli jakiś kolejarz zgwałci jakąś panienkę w pociągu to będą odpowiadały Polskie Koleje Państwowe.”

P. Katarzyna to ofiara księdza pedofila, przez którego była wielokrotnie gwałcona będąc jeszcze nastolatką. Skandaliczną decyzją sądu otrzyma ona milion złotych odszkodowania i 800 złotych dożywotniej renty od Towarzystwa Chrystusowego.

Wyrok przewiduje odpowiedzialność zbiorową i kary nie ponosi bezpośrednio winny, ale Towarzystwo Chrystusowe, do którego należał. Zdaniem Michalkiewicza taki wyrok był za wysoki i zachęci inne „panienki” do wyłudzania odszkodowań, za to że rzekomo były kiedyś molestowane. Michalkiewicz stwierdził, że na naszych oczach rodzi się nowy „przemysł molestowania”, na wzór „przemysłu Holokaust”, z którego profity od lat czerpią środowiska żydowskie, głownie w USA.

Poniżej nagranie.

Nczas.com/ wsensie.pl

65 KOMENTARZE

 1. Jest Pan Wielki , Panie Redaktorze.
  !00% racji !
  A miara tego jak Pan dowalil lewackim scierwojada jest chociazby (ale nie tylko !) to , jak sie zapluwaja trole z KryPolu i OMZRiK na forach by Panu dokopac.
  Nic z tego.
  Nie uda im sie…

 2. Ja chcę dwa miliony hrywien, bo mnie pop macał po włochatych odnóżach zadnich.

 3. No straszne po prostu. Teraz trzeba będzie pytać kobietę o pozwolenie czy można jest włożyć rękę pod spódnicę. Sudoma i Gumora jak to mówi Sóweren.
  Polskim prawiczkom chyba już tylko Rosja i Węgry zostaną

  • W szwecjostanie trzeba podpisywać umowy na seks a w Rosji po prostu bierzesz babę i luz. Ale lewiczki i tak nie pobzykają bo oni tylko w tej samej płci. Dlatego szwecja i niemcy to zdychające i zdegenerowane kraje pełne ekhmm… prawiczków właśnie :D

   • Kupił sobie facet gitare a w domu wody też nie miał… co ma piernik do wiatraka, to sie wydarzyło w naszym kraju, w Polsce

   • Zarówno Szwed jak i Niemiec przyjeżdża sobie do Polski i bez problemu wyrywa Polkę bo Polki lubią obcokrajowców.

    • Szwed i Niemiec przyjeżdża do Polski bo w swoich syfiastych krajach nie mogą już normalnie żyć. Tak to jest jak rządzą lewiczki.

     • To dlaczego nie jadą do Rosji gdzie jest milion aborcji rocznie? Tam to dopiero prawiczkowy ideał?

 4. Ciekawe kiedy odezwą się ofiary eurodeputowanego Daniela Cohn Bendita?Ten znany pedofil dobierał się do pięcioletnich dziewczynek,a prawie nikomu w tzw.europarlamencie obecność tego gnoja nie przeszkadza.W jego przypadku sąd powinien także zasądzić odpowiedzialność zbiorową.Jak na razie niejaki Emmanuel Macron złożył mu propozycję zostania ministrem ochrony środowiska.To chyba za karę?

  • Ciekawe, kiedy odezwą się ofiary adopcji przez dwóch zboczonych świrów, które nigdy nie poznały, co to przynajmniej zastępcza, ale normalna rodzina. Albo chociażby ofiary molestowania seksualnego w szkołach podstawowych przez tzw. „edukatorów seksualnych”, czyli ohydnych i cynicznych sukinsynów.

 5. Michalkiewicz z ciebie jednak kawal kutasa.
  Porownanie bylo niestosowne i koniec kropka.
  настаиване вместо извинения? Позор.

 6. Wszystko co zostało w artykule powiedziane to prawda, z jednym wyjątkiem. Nic nie zmieni faktu, że stwierdzenia „Otóż ja porównałem wysokość odszkodowania jakie uzyska ta panienka, właściwie już Pani, bo ona ma już 24 lata, z zarobkami prostytutek. Prostytutki tyle nie dostają” nie da się obronić. Chamstwo i tyle.

  • To idz sobie na Onet.DE !
   Tam ci bedzie cieplutko , poczciwino ty moja.

  • >>Nic nie zmieni faktu, że stwierdzenia „Otóż ja porównałem wysokość odszkodowania jakie uzyska ta panienka, właściwie już Pani, bo ona ma już 24 lata, z zarobkami prostytutek. Prostytutki tyle nie dostają” nie da się obronić. Chamstwo i tyle.<<

   Zgadzam się.

  • Chamstwo zwalcza się siłą i godnością osobistą. Dlatego, „Tajemniczy don Pedro”, pędź gondolą, bo cię mrówki opierdolą!

  • A po co bronić, gdy ma rację?
   Ta pani powinna zażądać alimentów od rodziców.
   Sprawca został skazany, kara odbyta.
   Jej nie chodzi o sprawiedliwość, tylko o pieniądze. Sytuacja, jak w przypadku niejakiej Tysiąc, która chciała zabić swoje dziecko.

   • Tysiąc straciła zdrowie w wyniku braku aborcji. Już ja widzę jak jakiś prawiczek zaryzykowałby swoim zdrowiem w obronie dziecka poczętego.

 7. sommers… bronisz idioty.

  michałkiewicz to po prostu debil. czym mniej go tu tym lepiej.

  powinienneś natomiast poszukać tej Miriam Shaded. ona się tu przyda.

 8. Powtarzam: mądry wie co mówi, głupi mówi co wie. Na felietonach Michalkiewicza się wychowałem, ale teraz chyba demencja się zaczyna.

  • Lubię czosnek, jest antybakteryjny anty- zombi! Chyba masz rację, sam się starzeję i już pieprzę głupoty. Takie życie/ Michalewicz powinien przejść na emeryturę. Fakt, zwierzył mi się onegdaj, ze emerytury nie ma i mieć nie będzie. Czyli zostaje eutanazja!

 9. Pan Stanisław obronił się w pięknym stylu, proszę spojrzeć na jego wyjaśnienia chłodno i logicznie, a nie poprzez nadmuchany wrzask mętnych mediów. A na dosadne stosowanie pewnych wyrażeń ma prawo i ponosi za to odpowiedzialność. Błąd jaki popełnił to ten, że w swojej dosadnej wypowiedzi nie podał niejasności sprawy czy zagadkowo niskiego wyroku dla winnego, który sugeruje że cała sprawa… no cóż tu powiedzieć – śmierdzi…. Przesłuchiwałem kilka razy jego wypowiedź i rzeczywiście jego słowa o k****ch które tyle nie zarabiają nie można odnieść do ofiary! Ale zestawienie takie zostało wykorzystane przez medialnych macherów do odstrzelenie błyskotliwego publicysty prawicy. Na próżno, bo ludzie rozsądni widzą prawdę i perfidię ataków. Absolutnie się zgadzam z Panem Stanisławem, że jesteśmy świadkami zmasowanego ataku nie tylko na Kościół ale na wszystkie instytucje, które mają jakikolwiek autorytet w społeczeństwie. I nie zaczęło się to teraz ale wiele lat temu wraz z nadejściem tzw. antypedagogiki, z której założeniami każdy może się zapoznać.
  Ciekawe, że nikt nie pisze o idiotycznych pytaniach i pomysłach tego redaktorka, który proponuje zasadę odpowiedzialności zbiorowej wprowadzić do systemu prawnego! Ludzie! Czy nikt nie widzi skutków ??? Przecież to czysta bolszewia prowadząca do zniszczenia pojęcia indywidualnej odpowiedzialności a co za tym idzie – wolności!!!!!!!!! I tu dosadne słowa pana Stanisława mogą się okazać zbawienne – zwrócą uwagę nie tylko na problem przemysłu molestowania, ale i na próby wprowadzania bolszewickich pomysłów do cywilizowanych systemów prawnych.
  Czyli koniec końców zebrał Pan Stanisław połajanki ale tak naprawdę poruszył ważny temat, którego nikt by tak nie podkreślił przy użyciu subtelnego języka.
  A co do o. Kramera to się całkowicie z panem Stanisławem zgadzam. Już dawno przestałem czytać jego smętne wynurzenia, o kazaniach nie wspominając.
  Pozdrawiam serdecznie Panie Stanisławie!!!

  • Bzdury!
   Jeżeli ktoś popełnił przestępstwo w pracy to odpowiedzialność ponosi nie tylko on ale również pracodawca. Sądy wydały wiele takich wyroków.
   Za kradzieże listonosza, na poczcie odpowiada nie tylko on, ale również poczta. Co innego gdyby kradł po pracy.

   W naszym przypadku ksiądz nagabywał dziewczynkę na lekcji religii, a więc odpowiedzialność ponosi także kościół.
   Co innego gdyby ksiądz spotkał dziewczynkę w parku będąc w ubraniu cywilnym, wtedy nie ma odpowiedzialności kościoła.

   • Tym bardziej że tutaj ksiądz został wysłany przez zakon do szkoły BEZ BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH. Gdyby były zrobione takie badania nie byłoby problemu.

  • Przecież prawiczki stosują odpowiedzialność zbiorową wobec muzułumanów. Nawołujecie do zatapiania łodzi ze wszystkimi muzułumanami a nie tylko z terrorystami.

 10. Michalkiewicz pierdoli system i się „nie pierdoli”.

 11. gdyby to wasze corki i wnuczki zostaly zerzniete przez napalonego ksiedza innaczej byscie gadali… a moze nie, pewnie i corke byście wtedy uwazali za kurwe :(

  • fronda.pl/a/korwin-mikke-wolalbym-zeby-moja-corka-trafila-w-rece-pedofila-niz-na-lekcje-edukacji-seksualnej,38157.html

 12. Rozumiem palnąć głupotę, ale nie bronić głupoty. Nie wiem jak można porównywać zarobki prostytutek do odszkodowania dla ofiariary pedofilli. Z takich czy innych powodów można podważyć wysokość odszkodowania, ale nie stosować tego typu porównania.

  • Bo dla prawiczków każda zgwałcona kobieta to prostytutka, bo widocznie prowokowała niewinnego faceta.

 13. „Wreszcie wyrok jaki ten ksiądz erotoman otrzymał. Dostał on 4 lata. Jeżeli podsumujemy, te wszystkie czyny, o które był on oskarżany czyli, podstępne uprowadzenie, długotrwałe pozbawienie wolności, wielokrotne gwałty, podżeganie do aborcji. Uzbierało się tego tam tyle, że 4 lata to niewiele, tam z 15 lat by się ubierało za te wszystkie przestępstwa.” Jak słusznie zauważył pan redaktor ten proces powinien zostać wznowiony. Do tego trzeba jeszcze dorzucić kilkadziesiąt przestępstw seksualnych do których przyznał się oskarżony. Ta kara wydaje mi się naprawdę śmieszna.

  • Jak tu wilka zmusić do odpokutowania za sierotkę Marysię. Lewuski, już przemyśliwacie?

 14. Przysiegam, że jak spotkam tego obleśnego śmiecia na ulicy to obliściuję mordę bez litości. Zwyrodnialec zgwałcił dziecko przez kilka miesięcy a ten kretyn to nazywa „gdzieś tam ktoś kiedyś rękę pod spódniczkę wsadził”.

 15. Pogarda dla faktów w wydaniu pana redaktora Michalkiewicza jest porażająca i przerażająca. Ten ksiądz dostał w I instancji wyrok 8 lat więzienia, stosunkowo łagodny, gdyż stwierdzono u niego „ograniczoną poczytalność”. Dopiero w rozprawie apelacyjnej zmniejszono wyrok do 4 lat więzienia, znowu z powodu „ograniczonej poczytalności Romana B., zaburzeń pedofilijnych oraz trudności z kontrolowaniem popędu”. Nic tu nie było „ustawione”.

 16. Przykre, że jeden z moich ulubieńców okazal się burakiem. P. Stanisław nie ma pojęcia, że trzynastolatka mogła byc tak zastraszona, że nie odważyła się powiedzieć od razu prawdy. Podobnie dzieje się z dziećmi w patologicznych rodzinach a nawet dorosłymi kobietami. To, że powstaje przemysł wyłudzeń kasy za molestowanie sprzed lat i to często bez dowodów, nie zmienia faktu, że tu były twarde dowody. Inną sprawą jest skandaliczna decyzja sądu, odpowiedzialnosć zbiorowa za czyn jednego zboka jest nie do przyjęcia.

  • Jest bo zakon wysłał tego księdza do nauczania dzieci bez badań psychologicznych.

 17. Sam fakt że sądy za coś takiego wydają wyroki jest niebezpieczny, dojdzie do tego że każda jedna „panienka” będzie mogła powiedzieć wiecie on tam mnie 10 lat temu zgwałcił/molestował i spróbuj się przedczymś takim obronić.

 18. […] Filmy z zajścia zamieściła na facebooku jedna z uczestniczek prowokacji. Oczywiście we wpisie napisała kłamstwo, że Stanisław Michalkiewicz „ofiarę molestowania i gwałtu przez księdza nazwał kurwą”, bo red. Michalkiewicz niczego takiego nie powiedział, o czym pisaliśmy już wcześniej tutaj: Michalkiewicz stanowczo odpowiada krytykom. „Powstaje przemysł molestowania na wzór przemysłu H… […]

 19. […] Filmy z zajścia zamieściła na facebooku jedna z uczestniczek prowokacji. Oczywiście we wpisie napisała kłamstwo, że Stanisław Michalkiewicz „ofiarę molestowania i gwałtu przez księdza nazwał kurwą”, bo red. Michalkiewicz niczego takiego nie powiedział, o czym pisaliśmy już wcześniej tutaj: Michalkiewicz stanowczo odpowiada krytykom. „Powstaje przemysł molestowania na wzór przemysłu H… […]

Comments are closed.