PILNE! Atak na sąd w Szczecinie. Mężczyzna z dwoma kanistrami benzyny wdarł się do budynku. Ranił ochronę

Mężczyzna zaatakował w piątek niebezpiecznym narzędziem pracownika ochrony w szczecińskim sądzie. 43-latek miał przy sobie kanistry – prawdopodobnie z paliwem.

Policjanci zatrzymali 43-letniego szczecinianina. Mężczyzna wszedł w piątek do budynku sądu przy ul. Małopolskiej i niebezpiecznym narzędziem zranił pracownika ochrony – poinformowała PAP rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie nadkom. Alicja Śledziona.

Jak dodała, według relacji świadków po ataku mężczyzna wyszedł z budynku i ponownie do niego wszedł. Wtedy został obezwładniony przez osoby postronne. Na miejscu zjawili się policjanci, którzy zatrzymali 43-latka.

Pracownik ochrony został przewieziony do szpitala. Według wstępnych informacji nic nie zagraża jego życiu.

Przy napastniku zabezpieczono kanistry z substancją, która – jak powiedziała nadkom. Śledziona – może być paliwem.

O zdarzeniu została powiadomiona prokuratura.(PAP)

11 KOMENTARZE

  1. z tymi karnistrami mu gowno zrobia, mozesz sobie z 20 litrami benzyny chodzic gdzie chcesz, byle nie do kotlowni, jakby mial diesla to i 200l moglby ciagnac na wozku , nawet do budynku.

  2. Właśnie pod tym Sądem 0kręgowym w Szczecinie w 2008 roku obywatele w desperacki sposób podjęli walkę z korupcjogennym systemem jakim jest wymiar niesprawiedliwości w naszym kraju. Protest trwał prawie sto dni i sto nocy. W początkowej jego fazie był to protest głodowy. Do księgi prowadzonej przez protestujących wpisało się całe mnóstwo obywateli w różnoraki sposób poszkodowanych przez sądy, lecz nikt się o nich nie upomniał. Protestujący kilkakrotnie zapraszali do siebie ówczesnego ministra sprawiedliwości i innych oficjeli lecz ci protestujących zlekceważyli. Jedyne to co zmieniło się po proteście, to było to że wnękę przy wejściu do budynku chroniącą protestujących przed warunkami atmosferycznymi zabudowano aby nikt tam więcej nie protestował.

    • Dochodzac do szczytu swoich pojec i ocen, Pinokio niezmiennie szokuje nas intelektualna sprawnoscia – wciaz rowna zeru.

Comments are closed.