Sośnierz ostro o Kozłowskiej i obłudnikach z Brukseli. „Taka osoba o bardzo podejrzanych powiązaniach i koneksjach, jeździ po Europie w charakterze eksperta od spraw Polskich” [VIDEO]

Dobromir Sośnierz i Ludmiła Kozłowska/ nczas.com/ PAP
Dobromir Sośnierz i Ludmiła Kozłowska/ nczas.com/ PAP

Europoseł partii Wolność Dobromir Sośnierz był gościem w Telewizja wPolsce. Wypowiedział się tam na temat antypolskiej działaczki Ludmiły Kozłowskiej. „Taka osoba o bardzo podejrzanych powiązaniach i koneksjach, jeździ po Europie w charakterze eksperta od spraw Polskich.”

Piotr Barełkowski prowadzący rozmowę z europosłem partii Wolność, zapytał czy Ludmiła Kozłowska wpisuje się w ogólną europejska narrację hejtu an Polskę?

„Jakby się nie wpisywała, to by jej tutaj nie brali. Właśnie w takim charakterze sobie po Europie jeździ, że jest kandydatką na taką polską dysydentkę, a przynajmniej taką z niej się robi. Ja jestem ciekawy jak by była sytuacja odwrotna, jakby niemieckie służby wydały zakaz wjazdu dla jakiejś tam podejrzanej postaci, a Polska by ten zakaz ignorowała. Jak nasi obrońcy konstytucji i praworządności wtedy by na to reagowali. Wydaje mi się, że wtedy spadałyby na nasze głowy ciosy, że po raz kolejny: gdzie solidarność europejska, dlaczego nie gramy w jednej drużynie do jednej bramki. A tutaj głosy polskich służb specjalnych są zupełnie ignorowane” – powiedział Sośnierz.

„Również z Ukrainy dochodzą potwierdzenia tego, że również Ukraińcy maja wątpliwości do jej działalności i chcą ją oskarżyć o zdradę stanu. To na nikim nie robi wrażenia. I taka osoba o bardzo podejrzanych powiązaniach i koneksjach, jeździ po Europie w charakterze eksperta od spraw Polskich.”

Prowadzący zadał następne pytanie: „Czy my możemy zakazać skutecznie, obecności Pani Ludmiły, plucia na Polskę przez nią, czy pozycja Polski w Europie jest taka, że brakuje nam tylko siły woli, czy może brakuje nam narzędzi? Jak Pan to widzi?”

„Raczej jednego i drugiego chyba, jak widać nie zakazaliśmy, więc nie możemy. Nawet jeśli teoretycznie jest to formalnie zrobione tak, że powinno być respektowane przez inne państwa, no to oni znajdują jakieś drogi okrężne, żeby jej te wizy przyznawać no i co? Nic nie możemy z tym zrobić. To pokazuje naszą realną pozycję w Europie. Wbrew bajkom, które nam wmawiano przy akcesji, że to będzie Europa równych narodów, gdzie wszyscy będą mieli takie same prawa, że odmienność będzie szanowana i tak dalej. Widać, że to wszystko duby smolone, w praktyce jest to dyktatura jednej sceny politycznej, jednej strony Europy nad drugą” – odpowiedział europoseł.

Przypomnijmy, że w sierpniu Ludmiła Kozłowska została deportowana z terytorium UE do Kijowa przez alert, jaki polskie władze zamieściły w Systemie Informacyjnym Schengen, SIS. ABW przekazała, że ze względu na „poważne wątpliwości” co do finansowania kierowanej przez Kozłowską fundacji wydała negatywną opinię w jej sprawie, co skutkowało objęciem jej zakazem wjazdu do Polski i UE.

W połowie września Kozłowska wzięła udział w wysłuchaniu w Bundestagu zatytułowanym „Prawa człowieka w niebezpieczeństwie – demontaż praworządności w Polsce i na Węgrzech”. Do Berlina mogła przybyć dzięki wydaniu jej wizy przez władze Niemiec. We wrześniu wizę wydały jej władze Belgii.

Nczas.com/ Telewizja w Polsce

77 KOMENTARZE

 1. Komentarz Pana Dobromira Sośnierza w punkt. 100/100
  Oto Polska właśnie.

  „Jakby się nie wpisywała, to by jej tutaj nie brali. Właśnie w takim charakterze sobie po Europie jeździ, że jest kandydatką na taką polską dysydentkę, a przynajmniej taką z niej się robi. Ja jestem ciekawy jak by była sytuacja odwrotna, jakby niemieckie służby wydały zakaz wjazdu dla jakiejś tam podejrzanej postaci, a Polska by ten zakaz ignorowała. Jak nasi obrońcy konstytucji i praworządności wtedy by na to reagowali. Wydaje mi się, że wtedy spadałyby na nasze głowy ciosy, że po raz kolejny: gdzie solidarność europejska, dlaczego nie gramy w jednej drużynie do jednej bramki. A tutaj głosy polskich służb specjalnych są zupełnie ignorowane” – powiedział Sośnierz.

  • sośniarz jest tak durny, że szkoda go komentować.

   ODCZEPCIE SIĘ OD KOZŁOWSKIEJ.

   jest matką polskich dzieci i może w Polsce siedziec ile jej się tylko podoba, a jak ABW coś na nią ma to proszę ją oskarżyć. wszyscy się tu kompromitują.

   Kozłowska sobie na prawo życia w Polsce zasłużyła. pretensje możecie mieć do jej męża, ale nie do niej.

   kompromitacja elyt, że chcą rozdzielić jakąkolwiek polską rodzinę. otaczają Was idioci.. łącznie z sośniarzem.

   • kovalski,
    Raczej niech Kozłowska i jej rodacy odczepią się od Polski. Czym sobie zasłużyła niby ta oblatywaczka Europy i szczekaczka na Polskę, na prawo życia w Polsce? Szarganiem opinii o naszym kraju i Polakach, pluciem na Polskę? Dlaczego nikt jej nie zaprosi na Ukrainę skąd pochodzi, dlaczego tam nie żyje, nie zajmuje się sprawami swojego kraju i nie działa dla dobra swojego kraju? itd. Dezerterzy z Ukrainy chcą wprowadzać swoje porządki w Polsce – jakim prawem? Sam się nie kompromituj i nie pogrążaj bardziej. Co nas obchodzą dzieci kozłowskiej (jeśli w ogóle je ma) i skąd ta pewność, że to polskie dzieci? Matka tylko wie (albo i nie) kto jest ich ojcem. Polska to kraj przede wszystkim Polaków a nie wszystkich kretów i wrogów polskich!

    • To są najprawdopodobniej składkowe dzieci, sądząc po filmikach w sieci to niezła z niej purchawa – daje tam gdzie tylko się opłaca. A ten jej „mąż” to taki Polak jak i ty kovalski – zwyczajna szmata i niedorób, wystarczy popatrzeć.

     • tak samo składkowe jak ty i reszta tej epigenetycznej sodomy. matka dziewicą nie była… a nawet jeśli przypadkowo dzięki urodzie była to babcia i prababcia na pewno komuś dawały.

      kozlowska ma prawo siedzieć i będzie Polką, czego o tobie, polaku, powiedzieć już nie można.

      najpierw naucz się myśleć a potem się wysilaj wiedzą.

     • kovalski,
      Ha,ha, ha! kozłowska będzie Polką!? W której fabryce zmontujesz z niej Polkę!? Nie da rady chory człowieku na przepustce?…Ani w tym życiu ani w innych z takich kozłowskich nie było i nie będzie Polek! To tylko wycieraczki korytarzy w Europie. To tylko antypolskie szczekaczki. Nic więcej!

   • To nie komentuj ruski trollu. Людмила Козловская to taka Polka jak Olisadebe Polak.
    Spierdalaj nad cichy Don.

 2. Gdyby niemieccy parlamentarzyści lub ci z Brukseli chcieli tylko owej pani posłuchać, mogli zrobić telekonferencję. A że ją zaprosili, to wyraźny policzek, na który „nasz” MSZ powinien był zareagować. Ale tam wałachy jakieś siedzą.

  • tu będe bronił Niemców do upadłego.

   ODCZEPCIE SIĘ OD KOZŁOWSKIEJ.

   jest matką polskich dzieci i może w Polsce siedziec ile jej się tylko podoba, a jak ABW coś na nią ma to proszę ją oskarżyć.

   nikt nie będzie rozdzielał polskich dzieci od ich matki. nawet kaczor. dajcie na nią paragraf, albo spier…ać.

   • kovalski ty pejsaty pomiocie, tę twoją Kozłowską sami Ukraińcy zutylizuję, nawet nie zauważysz kiedy. Wiesz za co pedalska świnio.

   • kovalski,
    Sam spier…aj do swojego prywatnego kraju ze swoją kozłowską, jej rodziną i rodakami. Polska jest przede wszystkim krajem Polaków a nie jakiś zadymiarzy i wszelkiej patologii. Paragraf jest podstawowy: jako obywatelka Ukrainy (czy też Rosji, bo ponoć pochodzi z Krymu?) niech swoje pretensje ma do swojego państwa/narodu a od nas WON!

    • niech Kozłowska gada co chce, nawet te swoje lewackie wypociny. niczym się te wypociny nie różnią od wypocin większości polaków, szczególnie tych pseudoprawicowych.

     a Polska i Polacy dopiero nadejdą, ale to temat który przerasta twój kibolski świat alfonsów.

     ewentuale pretensje do męża Kozłowskiej, chociaż znając Kozłowską (jako kobietę) to mało miał tu jej frajerzyna do gadania.

     i niech Kozłowska jeśli nas czyta jeździ sobie po całym świecie. dokonano zbrodni i kompromitacji polski separując jej dzieci od niej (dzieci od niej, a nie ją od jej dzieci).

     • Kozłowska niech szuka ochronki dla swojej dzieci w swoim kraju. Sama dokonała zbrodni nie zajmując się dziećmi tylko wycierając wszelkie korytarze Europy. Jej wybór, skoro woli robić za wycierucha zamiast matkę dla dzieci, ale od Polski niech trzyma się z daleka i jej podobni alfonsi! Won wszelkie męty i mendy do siebie! Zwisają mi wszelkie zaplute kozłowskie i ich żenujące życie i działania! WON!

     • to ją olewaj, albo postaw jej zarzuty.

      nic glupszego niż jej wydalenie nie mogło mieć miejsca. stała się tym święta, i nawet jesli nie była wcześniej agentką sowietów to teraz nią jest. w pierwszej kolejności ukraińcy na polecenie rosjan ją z ukrainy wywalą, ściagając ją za antyukraińskie zachowanie. to jeszcze bardziej pokaże, jak polska znęca się nad własnymi dziećmi.

      nic nie kumacie.

      ktokolwiek wydał decyzję o wywaleniu Kozłowskiej jest albo idiotą, albo siedzi z ruskimi w zmowie. either way, nie może być w abw.

     • kovalski,
      Jakbyś miał za mało takich świętych ha,ha! to sobie dobierz z placu Pigalle. Nawet nie odróżnisz. Sam jesteś idiotą i bredzisz. Od kiedy to ukraińcy słuchają Rosjan? Polska nie tylko powinna się znęcać nad takimi kukułczymi jajami ale i srogo karać! Żyj dalej ze swoją kozłowską i swoimi schizami. Pa, pa:)

  • Dla ciebie śmieciu marzy się nam specjalność prawiczków-banicja.Ciekawe,że zestawiasz nas,prawiczków z Putinem,a twoja ulubienica merkelowa tak się do niego łasi.To on też prawiczka?

 3. lepszy komentarz dal Gadowski. premier (ale do tego to trzema mieć gościa z jajami) powinien wezwać ambasadora belgi, niemiec czy francji i powiedzieć im ze jak będą wpuszczać ta idiotkę to niemieckie, belgijskie i francuskie biznesy w Polsce będą miały legalne kontrole (skarbowe, sanitarne i itp.). kontrole będą szczegółowe, upierdliwe i bardzo kosztowne dla firm… ciekawe czy kozłowska pokryłaby te koszty z własnej kieszeni.

  • nie..

   premier, albo koleś z jajami, idzie do tv, i przeprasza Panią Kozłowską oraz jej dzieci za wszystkie nieprzyjemności jakie ją spotkały. nie ma oskarżenia, nie ma nic. sami się o tę kompromitację pisiaki prosiły.

   ODCZEPCIE SIĘ OD KOZŁOWSKIEJ.

   jest matką polskich dzieci i może w Polsce siedziec ile jej się tylko podoba, a jak ABW coś na nią ma to proszę ją oskarżyć.

   • a skąd ty wiesz kto jej te bachory zrobił, a czy ona sama wie? A ty wiesz na pewno kto cię machnął? Sprawdzałeś?

 4. Jak były granice i wizy to takim jak Kozłowska, która dopuściła się zdrady stanu trudno było się przemieszczać. Już nie mówiąc o trudnościach w przemycie broni na przykład. Teraz panuje bezhołowie, którego przykładem jest przypadek Kozłowskiej. Lata po europie gadając kalumnie na Polskę jako jej „przedstawiciel” chociaż Polką nie jest.

  • jakiej zdrady stanu????

   gdzie akt oskarżenia??? gdzie dowód????

   na dziś dziewczyna jest matką polskich dzieci, i ma prawo siedzieć w Polsce ile jej się podoba, a mąż stanu jakim chciałby być kaczyński powinien osobiście ją przeprosić i poszukać tego kreta w ABW który dopuścił do takiej kompromitacji kraju.

   „Polska będzie broniła matek swoich dzieci, nawet jeśli są chore na lewactwo.”
   – tam mówi mąż stanu.

   ale to dla was idea zbyt odległa.

   • kovalski,
    Robiłeś te dzieci, że taki jesteś pewien? Ty masz tylko jedną ideę: zapaskudzić Polskę obcymi obywatelami. Zapaskudzaj sobie w prywatnym kraju. Tyle!

    • ten kovalski to znany tutaj głupek, szkoda czasu. Odreagowuje swoje kompleksy. Niedorozwój jakiś.

    • a co ma piernik do wiatraka?

     jak chcesz kwestionować ich ojcostwo to rób to gdzie indziej.

     każde dziecko w Polsce ma prawo do matki.

     • Co mnie obchodzą rosyjskie czy też ukraińskie matki? Walcz kovalski o swoje i ich prawa w waszym kraju! Od Polski WON!

     • tu nie chodzi o ukraińską matkę, ale o polskie dziecko.

      to nie Kozłowska ma prawo być ze swoimi dziećmi, ale jej dzieci z Kozłowską.

      to sa idee które przewyższają Was o jakieś dwa tygodnie.

      Kozłowską trzeba przeprosić, i czym prędzej tak się zrobi tym prędzej się zamknie jej japę. teraz ma pełne prawo jeździć i mówić o polsce, i niesety także i Polsce, same złe rzeczy.

      tylko ja, kovalski, ratuję teraz Polski. wy, polacy, ją właśnie hańbicie swoimi wypocinami.

     • Ty kovalski jesteś bezprizorną szwendą, jesteś głupkiem z obrzezanym mózgiem. Czegoś takiego jak ty to nawet w żydowskim szambie się nie znajdzie gdyby ktoś chciał poszukać. Co za debil cie zrobił – chyba po pijaku z jakaś szmatą typu ta twoja kzlovska. Wracaj ciulu do swoich bo tu smród roznosisz.

 5. Ta Kozlowska to nich sie lepiej przejmuje swoja Ukrainą a nie martwi o Polskę czy Wegry. Tam to dopiero ma pole do POpsiu. A to święta racja ze gdyby bylo odwtotnie i pomimo zakazu europejskuego wydanego przez np. Niemców my bysmy ją wpuscili to by nas żywcem zjedli.

  • ODCZEPCIE SIĘ OD KOZŁOWSKIEJ.

   jest matką polskich dzieci i może w Polsce siedziec ile jej się tylko podoba, a jak ABW coś na nią ma to proszę ją oskarżyć.

   • Ona tak jak i ty – nadajecie się jedynie do utylizacji, jest na to dyrektywa UE o przetwarzaniu odpadów organicznych.

   • kovalski,
    Odczep się od Polski razem ze swoją kozłowską i jej rodakami. Wracaj do swojego kraju. Polska to nie przytułek dla naszych kretów i wrogów! Nic mnie nie obchodzą jej dzieci (jeśli w ogóle je ma). Poucz ją, że powinna poświęcać czas dla swoich dzieci a nie na plucie i oczernianie innych. Powinni jej zabrać te dzieci jeśli podstawowych obowiązków nie wykonuje bo woli czas poświęcać na swoje schizy!

    • idz dzis na miasto i poszukaj kogoś bardzo najebanego. może w końcu cie ktoś zapłodni i wtedu skumasz, że Kozłowska ma nie tylko prawo, ale i obowiązek, by walczyć o dobro swoich dzieci do upadłego, i że cały świat będzie jej w tym pomagał.

     jedna mała Kozłowska ze swoim infantylnym lewackim programem rozwala cały PiS i tę wasza polskę. tak zrobiliście.

     (przypominam, że polskę, bo Polska dopiero nadejdzie)

     • kovalski,
      W pierwszej kolejności to ty módl się o to żeby rozum do ciebie naszedł. Ale myślę, że Bóg nie po to cię karał żeby takim dobrem cię obdarzyć? Tak ci zostanie. Tylko daremne wypociny o twojej kozłowskiej. Kozłowska jedynie rozwaliła ci do reszty psychikę. Nic poza tym.

 6. Tak to jest gdy przywództwo jakiejkolwiek organizacji powierza się Niemcom – państwu zdegenerowanemu do cna, z niewyobrażalnym ogromem zbrodni i bestialstwa, potomkom degeneratów, złodziei i głosicieli zbrodniczych rasistowskich ideologii.

  • idioto. to jest matka polskich dzieci.

   więcej szacunku.

   w tej kwestii obwiniaj idiotów z abw. nie mają na nią nic. ktoś tam robi dla ruskich i nas wrobił. żaden Polak nigdy nie rozdzielałby polskiej rodziny, w tym dzieci od ich matki.

   albo mają na nią kodeks, albo wybierd..lać. niech sobie baba gada co chce.

   • kovalski,
    Od kiedy to obowiązuje szacunek dla wrogów Polski? Tak nisko upadłeś, że chcesz nas wziąć na litość i starą śpiewkę nucisz o dzieciach obcej jakiejś baby, która pluje na nasz kraj!? Za to powinna mieć sprawę sądową a nie żaden szacunek! Niech ta baba gada co chce u siebie i na swój kraj! Co? Zabrakło jej odwagi do wszystkiego? Nawet do tego, żeby zajmować się sprawami swojego kraju? Won ze wszystkimi szujami i wrogami Polski!

    • to jej zrób sprawę sądową.

     teraz dostała broń, że może jeździć po całym świecie i pluć na polskę (Polska dopiero nadejdzie), bo ta polska zachowała się skandalicznie.

     nikt nigdy w Polsce nie będzie dzielił Polskich dzieci od ich matki, chyba, że poprzez jej areszt i resocjalizację.

     to co się stało jest skandalem i sam mesjasz jej życzy samych sukcesów w oczernianiu polski za to, że rozdzielono ją od dzieci (reszta tematów już nie). tego wy debile nie wygracie nigdy. neich kaczyński pokaże klasę, i ogłosi, że przeprasza Kozłowską i znajdzie idiotę który całe to zamieszanie być może celowo na zamówienie rosyjskiej agentury stworzył.

     Kozłowska, jako matka Polaków. ma prawo siedziec w Polsce ile chce.

     • kovalski,
      Sam jesteś przegranym debilem!
      Jak długo jeszcze będziesz na przepustce z psychiatryka? Kozłowska, jej pomioty, mężowie i wszelkie fany WON! do siebie! A tam z pewnością będzie siedzieć za sabotaż wobec swojego państwa! Trzymać się z daleka od Polski! To nie przytułek dla patologii i wrogów! Polska jest Polaków i dla Polaków! Szumowiny WON!

     • nie będzie siedzieć tylko będą ją ścigać.

      to jest celowe antypolskie zachowanie ukrainy i rosji by jeszcze bardziej pokazać i nagłośnić idiotyzm polaków ws Kozłowskiej.

      ale my Polacy nie damy się tak łatwo zapędzić tu w róg.

     • a sośniarz to brakujące ogniwo między małpami a Polakami….

      … czyli po prostu żyd.

      (nie mylić z Żydem).

 7. bo yurokolchoz ma w dupie polske oni chca doic polskie ile sie da ,i mamy ich sluchac ,taka jest ta unia –sojuz sowiecki bis ,,banda walachow i klemp darmozjadow ,,…666

 8. ODCZEPCIE SIĘ OD KOZŁOWSKIEJ.

  jest matką polskich dzieci i może w Polsce siedziec ile jej się tylko podoba, a jak ABW coś na nią ma to proszę ją oskarżyć.

  wszyscy się tu kompromitują.

  ODCZEPCIE SIĘ OD KOZŁOWSKIEJ. nawet jeśli jest chora na lewatyzm, to nadal jest matką polskich dzieci i trzeba ją szanować. jako kraj się kompromitujemy.

  • kovalski,
   Odczep się ze swoją kozłowską i jej rodakami od Polski! Bardziej już nie można się skompromitować niż ty z tą swoją kozłowską. To nie nasz obywatel a wrogów trzeba gonić! Boi się wracać ta kozłowska do siebie bo nawet w jej kraju ją wszyscy pogonią? Ja się nie dziwię. Nikt nie lubi zdrajców, kłamców i wszelkich szui Rozumiesz czy za trudne?

   • to, że ją z ukrainy pogonią jest oczywiste. jest to celowe antypolskie zachowanie.

    jak ukraina na polecenie rosji pokaże, że Kozłowska jest antyukraińska, to nagle z definicji będzie propolska.

    tego już nie kumacie.

    jeszcze się okaże, że będzie bezpaństowcem. sami stworzyliśmy ten cyrk i trzeba natychmiast ją przeprosić.

    • kovalski,
     Zdrowia życzę i dobrego psychiatry dla siebie, swojej kozłowskiej i jej podobnych!

     • kovalski,
      Podziękuj jak ci rozum wróci i razem z kozłowską wrócicie tam gdzie wasza ojczyzna i wasze miejsce. W Polsce jesteście zbędni!

 9. to proponuje sprawdzic, kto tam nie moze wjechac do niemiec?
  po prostu to zrobmy i tyle.

 10. Kozlowska paszla won. To jest sowiecka wrzuta. Nich spierdala. Jakie dzieci???
  To bedzie tak jak z resortowymi „polakami” – dupa w Polsce a serce u sowietow.
  Szczeka na Polske? Niech spierdala. Wooooon

 11. „Taka osoba o bardzo podejrzanych powiązaniach i koneksjach, jeździ po Europie w charakterze eksperta od spraw Polskich”
  Osoba jest PODEJRZANA w związku z czym szanując prawo należy odebrać jej prawa obywatelskie a najlepiej zapiąć w dyby :)

Comments are closed.