To będzie pierwszy kraj, który zniknie z Europy. Holandia do końca wieku przestanie być państwem Zachodu. Holendrów zastąpią muzułmanie [VIDEO]

Już niedługo takie widoczki w Holandii będą wspomnieniem. Fot. pixabay
Holandia Fot. pixabay

Model zmian demograficznych w Holandii przedstawiony przez instytut badawczy Gefira pokazuje, iż do końca wieku Holandia przestanie być państwem „europejskim”. Miejscową populację zastąpią Turcy i Marokańczycy.

Model opracowany przez Gefirę pokazuje co stanie się z Holandia, jeśli utrzyma się obecna tendencja demograficzna. Do końca wielu populacja rdzennych Holendrów zmniejszy się o 60%. Jednocześnie nastąpi wielki wzrost liczby imigrantów, lub mieszkańców mających imigranckie korzenie.

„Od początku lat siedemdziesiątych kobiety przestały rodzić wystarczająco dużo dzieci, aby zapobiec spadkowi liczby ludności. Zgodnie z naszymi obliczeniami od pięciu lat zmniejsza się liczba rdzennej ludności Holandii. Ponieważ do końca tego stulecia rdzenna ludność będzie o 60% mniejsza, podczas gdy ogólna liczba mieszkańców będzie rosła, wynika z tego, że kraj ten nieuchronnie zostanie przekształcony w kraj, który utraci zachodni charakter” – pisze Gefira.

Profesor Jan Latten wskazuje na to, iż w Holandii są równoległe społeczności, które się nie integrują. Przybysze nie stają się Holendrami.

Najnowsze badania pokazują, iż młodzi tureccy i marokańscy muzułmanie stają się coraz bardziej ortodoksyjni – mówi profesor. – Ci młodzi coraz bardziej dystansują się od holenderskiego społeczeństwa.

Profesor wskazuje, że ludzie o podobnym sposobie myślenia mieszkają razem i tworzą odrębne społeczności, które się nie mieszają i nie przenikają. To uniemożliwia integrację i pokazuje, że czynnikiem decydującym o kształcie państwa będzie tylko liczba narodzin i zgonów w poszczególnych społecznościach. Holendrów ubywa, muzułmanów przybywa, co nieuchronnie prowadzi do zmiany oblicza kraju.

4 KOMENTARZE

  1. W Holandii jest wyższy przyrost naturalny niż w Polsce, Rosji, Chinach i na Węgrzech.

  2. islamizacja to kolejny krok w realizacji nwo . w necie ; spisek agentów nwo czcicieli szatana . dlaczego synagoga szatana islamizuje europę . kto depcze chrześcijańską cywilizację . manifest z vontetente . plan kalregi . dyktat rothschildów . świat pod kontrolą domu rothschildów . polska racja stanu polski rząd a rothschild . d . icke globalne przebudzenie ludzkości .

  3. Ale więcej gnębią Polaków w obozach koncentracyjnych zwanych agencjami pracy. Kara boża na Holandię za to spada już. Dobrze tak tym degeneratom.

  4. Teraz wy zostaniecie kolonia i beda was doic jak niegdys kolonialna holandia . I bardzo dobrze oddacie co zagarneliscie .

Comments are closed.