To musisz przeczytać! List otwarty do polskich lewaków w Anglii. „To wy tolerujecie gwałty na 13-latkach! To wy jesteście winni tych okropności”

Joshin Nur/ Twitter: London Police
Joshin Nur, angielski nauczyciel, który poślubił 13-latkę/ Twitter: London Police

List otwarty powodowany wielkim rozżaleniem za niszczenie cywilizacji, w odpowiedzi na artykuł dzisiaj zamieszczony przez redakcję cooltura24, w którym lewacy… potępiają gwałt na 13-latce.

Jakub Grygowski

Rzadko mam okazje trafić na jakiś sensowny artykuł w Cooltura24. Jest to polonijny portal internetowy zależny od najbardziej lewicowej polskojęzycznej grupy medialnej w Londynie. Pisząc sensowny mam na myśli fakt, że w ogóle piszą sprawie małżeństwa „angielskiego” nauczyciela z 13-latka i pokazują zdjęcie degenerata. A sprawa ta wstrząsnęła dziś Anglią.

Redakcja zdaje się być zaskoczona tym, że muzułmanin poślubił 13-letnie dziecko. Naprawdę?

Szanowna redakcjo, to na łamach Waszych gazet i portali oraz za pośrednictwem propagandowego Polish Radio London bezustannie słychać apele o tolerancję, płomienne mowy o konieczności równouprawnienia, niekończące się panegiryki ku czci lewicowej wrażliwości społecznej i pamflety o wstrętnych skrajnych prawicowcach dyskryminujących wszelkie możliwe mniejszości.

Otóż to Wasza, lewicowych aktywistów i dziennikarzy, wina, że mamy te wszystkie problemy w Europie. To Wy zapraszaliście i w dalszym ciągu zapraszacie tych ludzi do Europy. To Wy obrażacie nas i wyśmiewacie kiedy mówimy od dawna, że takie będą rezultaty Waszej nieodpowiedzialnej naiwności!

Wśród muzułmanów pedofilia i małżeństwa z nieletnimi to norma! Sam Mohamed poślubił sześciolatkę i szczycił się swoją wspaniałomyślną wielkodusznością, bo z pierwszym stosunkiem poczekał do ukończenia przez „małżonkę” DZIEWIĄTEGO roku życia. Sprowadziliście nam na głowy pedofilów, gwałcicieli, terrorystów i morderców, którzy jawnie gardzą europejskimi wartościami, naszą kulturą i cywilizacją, a teraz dziwicie się, że jest tak jak jest? Najzabawniejsze jest to, że najbardziej oni gardzą właśnie Wami, drodzy towariszcze, a Wy jesteście na to ślepi.

Dziwicie się, że nie ma zarzutów, że nie ma wyroków? Ten człowiek, co by nie mówić, przynajmniej poślubił tę dziewczynkę, a nie mówi się o tysiącach gwałtów i porwań młodych dziewczyn na Wyspach dokonywanych przez grooming gangs. Nie mówi się to mało powiedziane, ludziom takim jak Tommy Robinson knebluje się usta za informowanie ludzi o tym i skazuje na 13 miesięcy w więzieniu, a Wy przyklaskujecie temu z uśmiechem.

Wasza skrajna głupota doprowadziła do tego, że kiedy jeden z tych wspaniałych przybyszów rozjeżdża ludzi na ulicy, morduje niewinnych przechodniów nożem albo robi „bum” na koncercie, to od muzułmańskiego burmistrza Londynu słyszymy, że „ataki terrorystyczne są częścią życia w wielkim mieście”. O tym nie wspominacie ani słowem, temu się nie dziwicie – business as usual.

O czym za to mówicie? Kiedy ktoś narysuje prosiaka na meczecie, wówczas krzyczycie skandal! Hańba! Dyskryminacja! Faszyzm! Islamofobia! Albo kiedy pijani rzucą bekonem w meczet, to także podnosicie larum – jak tak można?! To biedni muzułmanie! Trzeba ich szanować, tolerować, to religia pokoju, a wstrętni nacjonaliści ze skrajnej prawicy przynoszą nam wstyd! Później kiedy zostają zamordowani w więzieniu, do którego trafili za rzucanie świńskim mięsem, to nie mówicie już nic.

To Wy do nas sprowadziliście te wszystkie problemy. To Wy jesteście temu współwinni. To Wy macie na rękach przelaną krew niewinnych ludzi. To Wy jesteście współodpowiedzialni każdej krzywdy wyrządzonej Europejczykom przez przybyszów z dalekich stron.

A teraz, śiejcie propagandę dalej. Nadal bądźcie posłuszni antywartościom lewicy. Nadal róbcie ludziom wodę z mózgu wychwalając tolerancję, „wolność, równość i braterstwo… albo śmierć”. Niestety z tego wszystkiego zostanie w Europie śmierć.

Plaudite, cives!

Jakub Grygowski

18 KOMENTARZE

 1. Przecież to jest ten wspaniały ukochany przez prawiczków brexit. Do tej pory stawialiście Wielką Brytanię za wzór dla lewackiej UE a teraz wam się odmieniło. Dlaczego?

  • Alu, pytanie:
   Czy muzulmanina albo jego proroka mozna nazwac zboczencem czy pedofilem?
   A jak lewicowa zasada tolerancji religijnej ma sie do nazwania zboczencem jego proroka ktory… no sama wiesz co wyrabial z dziewieciolatka? Bo, jak rozumiem, katolickiego ksiedza, ktory wyprawia brewerie z nadstawiajaca mu sie 13-latka mozna, a nawet nalezy nazwac zboczencem i pedofilem co nie?

   • to nie jest kobiota debilu!
    kiedyś „ala” nieopatrznie podała swojego maila jednemu z komentatorów, a ten obczaił „ją” na Naszej Klasie. Jego oczom ukazał się lekko psychopatyczny, łysiejący, podtatusiały 50-parolatek.

    gruby dziad przyznał się, że „gdy pisali do niego jak do kobiety, to wyobrażał sobie, że go posuwają”

 2. Nie zgadzam się z określeniem „takie będą rezultaty Waszej nieodpowiedzialnej naiwności”. Naiwni to mogą być szesnasto- , siedemnastolatkowie, którym starsi lewacy robią wodę z mózgu. A ci starsi bynajmniej naiwni nie są. To stare zadeklarowane lewactwo jest przepełnione złą wolą, nienawiścią i chęcią zniszczenia wszystkiego co dla naszych rodziców i dziadków było normalne.

 3. Brawo Panie Jakubie. Tak wielu przypisuje Mahometowi zgwałcenie 6 letniego dziecka, a to nieprawda. Do 9 roku życia można różne dzieci robić żoną (stosunki udowe itp) – ale stosunek penetracyjny jest niedopuszczalny. Jak słusznie Pan zauważył to jest dozwolone dopiero od 9 roku życia.

  • Dopiero od 9?? Od 9 roku to już normalne??? Oczy Ty mówisz, co za różnica?? Nic się 6latce nie stało bo doszło do stosunku udowego?? Na Polskiej ziemi powinniśmy za takie rzeczy karać śmiercią. Pewnych kultur i przeciwnych wartości nigdy że sobą nie wymieszasz bo w końcu to wybuchnie. Dlatego lewakom tak zależy żeby chrześcijaństwo straciło na wartosci, człowiek bezwyznaniowy ma gdzieś kto koło niego mieszka i co wyznaje. Dlatego uważam że muzułmańskie wartości powinny pozostać z muslimami w muzułmańskich krajach

  • Jade, masz dzieci? Może ktoś im zechce zrobić „stosunek udowy”. Ależ z ciebie degenerat, powinni cię szybko wysterylizować żebyś nie narobił jednakich.

 4. List do katolików: to wy pozwalacie zdegenerowanym księżom na ruchanie małych dzieci! To przez was to wszystko jakbyscie przestali bronic pedofili kosztem ofiar jak Michalkiewicz, jakbyscie wyrazili swoje oburzenie kosciol przestalby kryc pedofili w sutannach i zaczal ich wydawac!

  • Ten ksiądz katolik Mahomed jak on śmiał dymać poślubić szesciolatkę i co z tego że dymał ją dopiero gdy miała 9 lat. Jak on śmiał ten ksiądz. To wszystko wina PiS-u, ten Mahomed popierał Kaczyńskiego.

 5. Dzięki brexitowi mają szansę w następnych wyborach wybrać patriotów którzy wypędzą obcych, a przynajmniej tych którzy żyją z opieki socjalnej i dokonują przestępstw.

 6. W obronie AI
  motto: „W związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych.” (prof. Monika Płatek)

  Amnestia Międzynarodowa
  Jest wykpiwana wciąż za słowa:
  „Aborcji mogą potrzebować
  Transpłciowcy.“ Będą jajeczkować!
  Czyni nauka wciąż postępy…
  Tego nie pojmie Polak tępy:

  Artur Stelmasiak zatweetował,
  Że jakże będzie potrzebował
  Aborcji chłopiec i mężczyzna?
  A jednak tweecie swym się przyzna:
  „W nowej biologii się nie łapię”.
  (Jak się nie łapie, po co kłapie?!)

  Sam jednak słusznie zauważa,
  Że dziecko, kiedy się przydarza,
  Wedle „głębokiej ekologii”
  Planecie czyni problem mnogi!
  (Zamiast korników w Białowierzy
  Bachor na desce z drewna leży!!!)

  Wanda Kapica, też tweeterka,
  Na wiersze Szpotańskiego zerka.
  A po co jej Szpotański, który
  Zbyty przez szkolne jest lektury?
  „Przewidział absurd.” I co z tego?
  (Moje wierszyki czytaj, prego!!!)

  John Mullins ćwierka: „Lewe lenie
  Chcą kasy. Pracy zakończenie
  Planują wcześniej. Chłopobaby
  Seksu z chłopami chcą! Trans słaby
  Jest na budowę?” Ale pieprzy!
  (Jest słabszy, lecz ma gender lepszy!!!)

  Ale Cezary Polakiewicz
  Orzeka godnie, jak królewicz:
  „Moja macica, moja sprawa“
  I za to ma ode mnie brawa!
  (Czy ma macicę – niech odpowie! –
  W swej dupie, czy wciąż tylko w głowie?)

  Pan Michnigremek – co za pseudo! –
  Tweetera ze staroci giełdą
  Pomylił. (Może przewielebny?)
  I bredzi, „kto tu jest potrzebny…”,
  Jakby przesadził z piwem Tatra:
  „…Nie ginekolog, a psychiatra.”

  Podsumowując: hejt Amnestia
  Znosi. (To przyszłej władzy kwestia
  Ukrócić takie zbrodniosłowy,
  Które stanowią gwałt zbiorowy
  Na genderowej świadomości!)
  I drugi problem dla ludzkości:

  Artur Stelmasiak, winowajca
  Całej dyskusji, nie wie, jajca
  Mają cis-chłopy, czy cis-baby?
  (To intelektualnie słaby
  Polski osobnik wręcz typowy.)
  Bo co nie przyszło mu do głowy?

  Jako się rzekło wciąż nauka
  Czyni postępy, hybryd szuka.
  Hybrydy są w motoryzacji
  I lada moment w ubikacji
  Też będą! Choć dokladnie nie wiem,
  Kiedy się homo zmiesza z drzewem.

  https:

  //twitter.com/PolakiewiczC/status/1050638257623457793

Comments are closed.