W odmętach lewackiego szaleństwa. Z tego może być Nobel. BBC tłumaczy związek zmiennopłciowej dewiacji z fizyką kwantową [VIDEO]

Brytyjska stacja BBC postanowiła wytłumaczyć swym widzom na czym polega zmiennopłciowość i jednocześnie fizyka kwantowa. Tego karkołomnego zadania podjął/ podjęła się niejaki/niejaka Amrou Al Kahadi Glamrou Brytyjczyk-Irakijczyk, który/która uznaje się za „non – binary”, czyli płciowo ni to ni owo.

To może być odkrycie na miarę Nobla. Okazuje się, że fizyka kwantowa pomaga wyjasnić to, że niektórym zdaje się że nie mają płci, albo mają inną w piątek, a inną w sobotę.

Tak jest w przypadku niejakiego/niejakiej Amrou Al Kahadi, noszącego/noszącej również ksywkę Glamrou. Stacja BBC postanowiła zaprosić tego uczonego/uczoną, by w prostych słowach wyjaśnił/a zależności pomiędzy światem subatomowym, a jego/jej chorobą psychiczną. Wszystko to w ramach uświadamiania, jak wspaniała jest zmiennopłciowość.

Kiedy zacząłem/zaczęłam czytać o fizyce kwantowej to naprawdę pozwoliło mi zrozumieć mą dziwaczną (queer – przyp. red.) tożsamość – tłumaczy Amrou Al Kahadi Glamrou po czym pokazuje się i przegina w plastikowej, czy skórzanej różowej sukience i koralikach.

– Fizyka kwantowa jest pięknym dziwnym i wspaniałym działem fizyki kwantowej, która zajmuje się światem cząstek subatomowych – opowiada zmiennopłciowy/zmiennopłciowa ni to ni owo Glamrou i dalej wyjaśnia jak zbudowany jest atom.

– Klasyczna fizyka newtonowska zajmuje się poszukiwaniem uniwersalnych reguł, które rządzą naszą rzeczywistością i skupia się na jednoznacznych odpowiedziach. Fizyka kwantowa dowodzi zaś, że nie ma ustalonej rzeczywistości i jest ona pełna pięknych przeciwieństw. Możemy zaobserwować, że ta sama cząstka elementarna może być jednocześnie w wielu miejscach na raz. I tak jeśli przepuszczamy elektron przez szpary, to wydawałoby się, że przejdzie on przez jedną z nich, podczas gdy równocześnie przechodzi on przez obie – opowiada Glamrou.

– … To co wspaniałe w fizyce kwantowej, to to, że to co dzieje się na poziomie subatomowym zaprzecza rzeczywistości, którą obserwujemy.

– To pokazuje, że rzeczywistość jest konstruktem, i to co dzieje się na poziomie subatomowym, zaprzecza jej.

– Dla mnie fizyka kwantowa ma się tak do klasycznej fizyki newtonowskiej jak teoria dziwactwa (queer theory – przyp. red.) do heteronormatywności, a więc szukania normatywnego konstruktu rzeczywistości, (określania – przyp red.) męski, żeński, rasy, płci rasy, kategoryzowania wszystkiego.

Jako dziwak mam się wspaniale z tym, że nie mam stałej tożsamości. To daje mi wielką nadzieję, że jest taki model świata, filozoficzny, fizycznie realny, który pokazuje nam, że rzeczywistość jest układem sprzeczności bez ustanowionych fundamentów. To model czasoprzestrzeni z ustanowionymi splątaniami, które mogę łączyć, te wszystkie moje sfragmentyzowane tożsamości i uznawać się za Brytyjczyka, Irakijczyka, dziwaka, muzułmanina, kogoś kto ma wiele płci, albo nawet żadnej

20 KOMENTARZE

 1. Och, zeby tak cale lewackie scierwo poddalo sie TUNELOWANIU KWANTOWEMU do jakiegos wszechswiata rownoleglego…

 2. każdy transwestyta musi mieć na ramieniu literę TG (transgender) i ma miec absolutny zakaz korzystania z damskich przywilejów… np szybszej emerytury.

  należy tępić to gówno aż się nie powieszą.

  zupelnie inaczej niż z sodomitami (gejami i animalsami).

  transwestytów należy prawnie tępić w każdym miejscu publicznym. ile razy o mało się nie pomyliłem, a gdybym się pomylił to byłaby tragedia. kurestvvo straszne.

  obowiązkowe opaski TG.

  • oczywiście NIE dotyczy to kobiet przebierających się za facetów.

   na świecie są dwie płcie i żaden pijak i gwalciciel zwierząt czytający bohra tego nie zmieni:

   1. kobiety (XX)
   2. reszta (XY, XXY, XYY etc etc)

   jesli już wogóle mielibyśmy to rozłożyć na elementy pierwsze, to w pierwszej kategori (XX) bardzo wiele kobiet z cipką to też faceci , bo zostali epigenetycznie zarażeni chromosomem Y.

   ale tępcie transwestyckie gówno w meijscach publicznych bez limitu. za gdyby i do aresztu. za oszustwo. za nękanie. za udawanie. za kradzież czasu. paragrafów jest mnóstwo.

  • zresztą w nakazie by tranwestyci nosili opaski TG nie chodzi o ochronę mężczyzn, bo jak słabi ulegną to ulegną, ale o ochronę kobiet.

   to zboczone transwestyckie bydło przebiera sie tylko i wyłącznie po to, by być bliżej kobiet. czekają jak węże, spijają je, chodzą za nimi do ich toalet, łazienek, a potem nagle się okazuje że udają samców alfa.

   ja im dam samców alfa. obaski na szyi i do więzienia jeśli w miejscach publicznych będą udawaly inną płeć.

   transwestyckie ścierwo należy tępić w miejscach publicznych z całą stanowczością. gejów i animalsów już niekonicznie. tu islamy mają rację.

   • Ty kovalski to ani na abażur ani na mydło się nie nadasz. cuchnie od ciebie na kilometr – cebulą i czosnkiem. Pozdrów dziadusia Eichmana. Taką moralną kurwe jak ty to naprawdę trudno spotkać.

   • Po twoich wpisach zaczynam się zastanawiać kto tu jest bardziej chory, oni czy ty

 3. Eksprofesor Strumia w CERN-ie

  Alessandro Strumia w CERN-ie
  Wierny prawdzie jest nadmiernie.
  To faszysta jest już, a nie bliźni!!!
  Bo „fizykę stworzyli mężczyźni” –
  Stwierdził historycznie wiernie.

  https:

  //nczas.com/2018/10/07/wloski-naukowiec-zawieszony-przez-cern-powiedzial-niepoprawna-politycznie-prawde-o-sytuacji-w-srodowiskach-naukowych/

  • ktoś go wciągną w maliny.

   fizykę stworzyła pierwsza żona einsteina Mileva Marić. to ona wymyśliła teorię względności itd.

   ale to są szczegóły.

   transów męsko-żeńskich należy tępić w miejscach publicznych z całą stanowczością. zagrażają nie tyle samczykom, ile dziewczynom. ile to ja widziałem dziewczyn zgwałconych po pijaku przez transwestytów. absolutny szczyt ścierwa. w tym mąż baracka obamy michał obama. szczyt ścierwa.

  • Jądrowy gender

   Jądrowy… gender? Gender… jądrowy?
   I komu by to przyszło do głowy!
   A jednak… Bo to nie męskie jądra
   Wzięła pod lupę nauka mądra.
   Mądrość, przed którą klęka świat,
   W fizyce jądra czyni wkład!

   Łysenkizm zatem nie umarł w świecie.
   A jeśli umarł, to spłodził dziecię;
   Krzepkie, jak dia-mat, który naukę
   Każdą objaśnia, oświeca sztukę!
   W każdej dziedzinie rządzić chce
   I pięknie GENDER zowie się.

   (Czy gender nazwę od gęgu bierze?
   Nie wykluczone! – „Wykluczać w mierze
   Żadnej nikogo wszak nie wypada.”
   Gender „nauką jest, która bada
   Płciowość”. By dyskurs nie był złym,
   Intelekt gęsi starcza w nim.)

   A zatem gender „super-nauka”
   Do CERN-u wkracza. Czego tam szuka?
   W fizyce rządzi wciąż „Standardowy
   Model”, dotychczas – niegenderowy!
   Masa-energia, przestrzeń-czas
   Dzielą się wedle grup i ras!

   To skandal!!! Kwarki jedne – „powabne”,
   A drugie „ciężkie” zowią się… Słabnę!
   Dyskryminację to przypomina!!!
   I, choć na szczęście są neutrina,
   Neutralności mało jest…
   Gender CERN-owi zrobił test.

   (Przewodniczący już dawno Mao
   Zrobił go w Chinach. „Powyrastało
   Tysiące kwiatów” – ach, wolność słowa!
   Dzisiaj podobna całkiem się chowa
   W Trewirze. Pomnik Marksa wszak
   Z Chin jest dla Unii.) Było tak:

   Niejaki Strumia swą profesurę
   Musiał utracić. Tematy, które
   Same się proszą („o płci fotonów”,
   „Antymateria bez płci szablonów”,
   „Kwantowy gender”) jak z gwiazd kurz,
   Olał! Sam wybrał temat. Cóż…

   Gdybyż to jeszcze krytykę(samo)
   Złożył… Nie złożył! Gender jest tamą
   Dla wynaturzeń… Tak, wolność słowa.
   Ale nie każda, a GENDEROWA
   Panować musi! Jasne jest:
   Profesor Strumia oblał test.

   Eksnaukowiec wykład wygłosił,
   W którym o takich faktach donosił:
   „Fizyka była i jest domeną
   Mężczyzn. Celem jest prawda.” Nie no!!!…
   („Cóż to jest prawda?” – z rzymskich akt.)
   Co za znaczenie ma dziś fakt?!

   Wręcz seksistowski i nienawiści
   Mowy był pełen wykład. (Nobliści
   Powinni odciąć się na wyprzódki!
   Inaczej grant ich będzie tak krótki,
   Jak Tima Hunta. Który szloch
   Kobiet śmiał obśmiać.) Wstrętny Włoch!

   Pan Alessandro Strumia chce nową
   Robotę znaleść… Więc to i owo
   Winien przemyśleć wcale nie wiernie
   Prawdzie… A inni niech wiedzą w CERN-ie:
   Dwa się nie musi równać dwa!
   A jądra?… Coraz mniej je ma.

 4. Rety, co za potworek. Już same nie wiedzom, jak jeszcze mogom ludzi zaszokować. Mógł se jeszcze gałki oczne wytatuować, no i te gałki między nogami też powinien, dla efektu, oczywiście prezentując to w Sieci. A na koniec amputować cztery palce w jednej ręce pozostawiając środkowy na znak, że do końca życia fakjuje na jakąkolwiek normę współżycia między normalnymi ludźmi.

 5. Przecież toto Bóg opuścił i rozum odebrał a wszyscy zamiast namawiać do leczenia lub wymóc leczenie od właściwych władz, promują ludzi z zaburzeniami i ich psychozy. Psychicznych się leczy i tyle.

 6. TO JAKAS PARANOJA ,GLUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC .NIE BEDE TEGO GOWNA WIECEJ CZYTAL ,SZKODA CZASU NA TEKIE PIERDOLY ,TO NIE SA NORMALNI LUDZIE TO SA PSYCHOLE …666

 7. ” I tak jeśli przepuszczamy elektron przez szpary, to wydawałoby się, że przejdzie on przez jedną z nich, podczas gdy równocześnie przechodzi on przez obie ”

  I widzicie, wczoraj to nie były dwa fiuty co mnie nawiedziły ale jeden, kwantowy. Czułem go w obydwu szparach jednocześnie, no?

 8. Tęga zima i ich ni ma.
  Już widzę takiego świra jak biega po lesie z siekierą….He he he…

 9. Urodziłem się facetem,miałem dziesiątki dziewczyn,żonę….Spłodziłem dwóch synów…..Qrwa! Czy dobiliśmy do granic normalnej cywilizacji?!Wolę opuścić ten gejowsko-lesbijski świat.

Comments are closed.