Wandale i idioci! Na Lesbos zniszczono krzyż upamiętniający imigrantów, którzy zginęli w Morzu Egejskim. Według lewaków obrażał muzułmanów i przeszkadzał im w kąpielach

Zniszczony krzyż na Lesbos. Źródło: Twitter
Zniszczony krzyż na Lesbos. Źródło: Twitter

Na greckiej wyspie Lesbos usunięto krzyż. Według lewaków, którzy tego zażądali, może on ranić uczucia przebywających na wyspie islamskich imigrantów.

Krzyż wzniesiono na wyspie, by upamiętnić tych nielegalnych imigrantów, którzy zginęli próbując przedostać się do Grecji przez Morze Egejskie. Na Lesbos są największe obozy dla przybyszy. Postawiono go na wybrzeżu Apelli u stóp zamku Mytilene.

Jak się okazało nie podobał się on lewackim organizacjom operującym na wyspie i zajmującym się przemytem imigrantów. Według nich krzyż postawiono w miejscu gdzie muzułmanie przychodzą popływać w morzu. Jego obecność więc przeszkadza im zażywać kąpieli.

Jak donosi miejscowy dziennik „Wiadomości Lesbos” lewacy napisali list do burmistrza Lesbos i zarządców portu z żądaniem usunięcia go.

„Kilka dni temu ustawiono wielki krzyż….który ma uniemożliwić innym ludziom (uchodźcom i imigrantom) przychodzenie i pływanie w tym miejscy” – napisali.

„To samowolny akt, brzydki (przypominający grób), a przede wszystkim obraźliwy dla symboli chrześcijaństwa jako symbol rasizmu i nietolerancji zamiast miłości i poświęcenia.”

Według lewaków krzyż stał się symbolem Krzyżowców, a jego obecność ma przypominać krucjaty.

Kilka dni później krzyż został zniszczony. Jak na razie nikt nie przyznaje się do wandalizmu i profanacji.

Źródło: greekcitytimes.com

16 KOMENTARZE

  1. „…obraźliwy dla symboli chrześcijaństwa jako symbol rasizmu i nietolerancji zamiast miłości i poświęcenia”. Ja naprawdę do tej pory byłem tolerancyjny. Nawet dla lewackiej głupoty. Czas zmienić swoje nastawienie do otaczającego świata i zacząć stawiać czynny opór głupocie.

    • Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań. Zmuszanie przez lewicę do tolerowania najróżniejszych patologii to świetny sposób, aby z czasem wytresować sobie społeczeństwa na przez nich oczekiwany kształt.

  2. Przestancie wreszcie nazywac RO COS dzuma , choroba umyslowa , syf, kila, mogila , degrengolada, zdziczenie , bandytyzm i bolszewizm !

  3. to tak jak ze szczepieniami, tak i z tym krzyzem,bydlo czerwone boji sie,ze szczepionka lenina bedzie za slaba i moga sie przez przypadek nawrocic. Przez to ,tak jak wszystkich niezaszczepionych dzieciakow wyrzucaja z przedszkola tak,tez niszcza wszystko co im przypomina o Bogu.

  4. Nienawiść do Kościoła zawsze jest wprost proporcjonalna do falszywego przeświadczenia o swojej wiedzy.

  5. Ze dwa lata temu informatory doniosły, że „uchodźcy” koczują na chrześcijańskich cmentarzach oraz śpią na chrześcijańskich grobach. Że też wtedy wojującym miłośnikom tej muzułmańskiej hałastry nie przyszło do łbów, że w takim przypadku trzeba połamać te wstrętne krzyże na nagrobkach w drobiazgi, by „uchodźców” zadowolić.
    I jeszcze jedno. Nikt komentujących nie zauważył, iż w tekście nie ma ani słowa o tym, że to „uchodźcom” przeszkadzał ów krzyż. „Przeszkadzał” tylko lokalnej, swojskiej eurokomunie! Podobnie wielu muzułmanów wcześniej deklarowało, iż nie przeszkadzają im w miejscach publicznych miast europejskich szopki bożonarodzeniowe, więc „przeszkadzały” tylko komunoidalnym półgłówkom europejskim. Ściąganie obcych kulturowo jest dla nich zatem sposobem na eliminowanie symboli chrześcijańskich. A pretekst jest dobry jak każdy inny.

Comments are closed.