Sensacyjny tajny raport amerykańskiego wywiadu. Hitler był biseksualistą i sadomosochistą!

Adolf Hitler. / fot. flickr
Adolf Hitler nosił też kapelusze fot. flickr
REKLAMA

Hitler był homoseksualistą i heteroseksualistą. Miał sadomasochistyczną naturę i spędzał czas w wiedeńskim hostelu dla pederastów. Tak wynika z raportu amerykańskiego wywiadu sporządzonego w 1943 r. dla prezydenta Franklina Roosvelta.

Według raportu Hitler mieszkał w latach 1910 – 1913 w hostelu na Meldemannstrasse w Birgittenau w Wiedniu, który miał reputację miejsca, gdzie można spotkać mężczyzn lubiących „homoseksualne przyjemności”.

REKLAMA

W raporcie stwierdzono, że Hitler był seksualnie pociągający dla swojego zastępcy Rudolfa Hessa.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Raport został napisany przez antropologa Henry Fielda, wyselekcjonowanego członka specjalnego wywiadu Białego Domu, którego zadaniem było sprawdzenie wszelkich informacji, jakie mógł znaleźć na temat niemieckiego nazistowskiego establishmentu, w tym samego Hitlera.

W ten sposób sporządzono „biograficzny szkic” Hitlera, obejmujący wszystko od dzieciństwa i edukacji po dietę, ulubioną muzykę i „technikę tworzenia mowy”. On zawiera również analizę seksualności Hitlera i analizuje zachowanie Hitlera jako malarza w jego wczesnych latach dwudziestych.

Informacje o seksualności Hitlera dostarczył Ernst Sedgwick Hanfstaengl, który był bliskim przyjacielem i powiernikiem Hitlera w latach dwudziestych i trzydziestych.

W końcu popadł w niełaskę u Hitlera i nazistowskiego przywództwa, i uciekł do Wielkiej Brytanii, po czym udał się do Stanów Zjednoczonych i rozpoczął pracę dla prezydenta Roosevelta, dostarczając informacji na temat setek nazistów na najwyższym szczeblu.

Kończąc rozdział o seksualności Hitlera, Field pisze: „Jego życie seksualne jest podwójne tak jak jego polityczne poglądy. On jest zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny; on jest zarówno socjalistą, jak i gorliwym nacjonalistą; zarówno mężczyzną, jak i kobietą”.

Źródło: MailOnline

REKLAMA