Sensacyjny tajny raport amerykańskiego wywiadu. Hitler był biseksualistą i sadomosochistą!

Adolf Hitler. / fot. flickr
Adolf Hitler nosił też kapelusze fot. flickr
REKLAMA

Hitler był homoseksualistą i heteroseksualistą. Miał sadomasochistyczną naturę i spędzał czas w wiedeńskim hostelu dla pederastów. Tak wynika z raportu amerykańskiego wywiadu sporządzonego w 1943 r. dla prezydenta Franklina Roosvelta.

Według raportu Hitler mieszkał w latach 1910 – 1913 w hostelu na Meldemannstrasse w Birgittenau w Wiedniu, który miał reputację miejsca, gdzie można spotkać mężczyzn lubiących „homoseksualne przyjemności”.

REKLAMA

W raporcie stwierdzono, że Hitler był seksualnie pociągający dla swojego zastępcy Rudolfa Hessa.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Raport został napisany przez antropologa Henry Fielda, wyselekcjonowanego członka specjalnego wywiadu Białego Domu, którego zadaniem było sprawdzenie wszelkich informacji, jakie mógł znaleźć na temat niemieckiego nazistowskiego establishmentu, w tym samego Hitlera.

W ten sposób sporządzono „biograficzny szkic” Hitlera, obejmujący wszystko od dzieciństwa i edukacji po dietę, ulubioną muzykę i „technikę tworzenia mowy”. On zawiera również analizę seksualności Hitlera i analizuje zachowanie Hitlera jako malarza w jego wczesnych latach dwudziestych.

Informacje o seksualności Hitlera dostarczył Ernst Sedgwick Hanfstaengl, który był bliskim przyjacielem i powiernikiem Hitlera w latach dwudziestych i trzydziestych.

W końcu popadł w niełaskę u Hitlera i nazistowskiego przywództwa, i uciekł do Wielkiej Brytanii, po czym udał się do Stanów Zjednoczonych i rozpoczął pracę dla prezydenta Roosevelta, dostarczając informacji na temat setek nazistów na najwyższym szczeblu.

Kończąc rozdział o seksualności Hitlera, Field pisze: „Jego życie seksualne jest podwójne tak jak jego polityczne poglądy. On jest zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny; on jest zarówno socjalistą, jak i gorliwym nacjonalistą; zarówno mężczyzną, jak i kobietą”.

Źródło: MailOnline

REKLAMA