Zmiennopłciowcy wykończą kobiecy sport. Niejaka Rachel McKinnon został mistrzem świata w kolarskim sprincie kobiet

Rachel McKinnon pierwszy mistrz świata kobiet w kolarstwie. Źródło: Twitter/Rachel McKinnon
Rachel McKinnon pierwszy mistrz świata kobiet w kolarstwie. Źródło: Twitter/Rachel McKinnon

Urodzona jako mężczyzna Rachel McKinnon zdobył mistrzostwo świata kobiet w sprincie w kategorii 35-39 lat. Kanadyjczyk z USA na zawodach w Los Angeles pokonała Carolien Van Herrikhuyzen z Holandii i Jennifer Wagner z USA.

Wśród zmiennopłciowców zapanowała wielka radość. Oto po raz pierwszy mistrzynią świata kobiet w kolarstwie został mężczyzna – niejaki Rachel McKinnon ze Stanów Zjednoczonych.

Okazuje się, że dla niego czy tam dla niej bycie takim zwykłym zmiennopłciowcem jest zbyt banalne, więc na wszelki wypadek Amerykanin wystartowała jako Kanadyjka. Zdobycia medalu pewnie pogratuluje Amerykance sam premier Trudeau.

McKinnon, który urodził się mężczyzną uważa, że stała się kobietą, a nawet może jest bardziej kobietą, niż taka zwykła kobieta. Jak twierdzi bowiem w wyniku przechodzonej transformacji ma obniżony poziom testosteronu – nawet poniżej norm dla kobiet.

Oprócz tego, że Rachel McKinnon pedałuje na wyścigi to jest też wykładowcą, albo jak Środa wykładowczynią filozofii na Uniwersytecie Charleston i działaczem na rzecz praw człowieka w sporcie. Prowadzi m.in kampanię na rzecz tego by nie sprawdzać poziomu testosteronu u sportsmenek. Dyskryminuje to bowiem osoby zmiennopłciowe i narusza ich prawa człowieka

Tu chodzi o coś więcej niż o sport. Tu chodzi o prawa człowieka – tłumaczy w rozmowie z „USA Today”. – Przyjmując punkt widzenia osób cispłciowych – cisgender (to ktoś kto uważa że jest np. kobietą i rzeczywiście nią jest) godzimy się na dyskryminację zmiennopłciowych. Dlaczego mielibyśmy pytać większości w sprawie przyznania praw człowieka jakiejś mniejszości – pyta filozoficznie.

Założę się, że biali ludzie byli wkurzeni kiedy w sporcie znieśliśmy podziały rasowe i dopuściliśmy murzynów.

Mistrz świata kobiet twierdzi również, że tak jak uznaje się zmiennopłciowców w społeczeństwie, tak samo należy uznać ich w sporcie.

Nie można uznawać w społeczeństwie zmiennopłciowca za kobietę i jednocześnie nie uznawać jej w sporcie. – Wyniki sportowe nie maja tu nic do rzeczy, bo my mówimy o kwestii praw. Nie należy się więc obawiać, że zmiennopłciowi wystartują na Igrzyskach Olimpijskich. Przede wszystkim należy myśleć o prawach człowieka.

30 KOMENTARZE

  • może trochę na kasę, ale prócz tenisa w sporcie kobiet kasy nie ma.

   kobiety swoje wiedzą, prócz są całkowicie skłonne do poświęceń w imię większej idei, a większą ideą jest tu całkowite unicestwienie płci innej niż kobiety (chromo XX), i ja ich w tym całkowicie popieram, bo jako jeden z nielicznych samców na ziemi mam poziom białych krwinek tak wysoki, że jak już wybuchnie epidemia 80.0, to ja ją przeżyję i będę miał tu raj, a te wszystkie homosie transy nie.

  • To, czy czują się pokrzywdzone, to jest test na ich inteligencję.
   Test taki z pewnością zdały Joanna Jóźwik i Lynsey Sharpe independent.co.uk/sport/olympics/rio-2016-joanna-jozwik-caster-semenya-800m-hyperandrogenism-a7203731.html

  • CIekawe, jak to sie skonczy?
   Czy feministki zareaguja? Czy moze sponsorzy nie zycza sobie jakiejkolwiek reakcji?

   • Dojdzie do bardzo ciekawych rzeczy, i ty nie tylko w sporcie. Na przykład, w co bardziej postępowych miejscach wprowadza się parytet na udział kobiet w radach nadzorczych spółek. Przewiduję nagły wysyp „osób uznających się za kobiety”, bo co im tam: małżeństw nie muszą rozwalać, bo jednopłciowe też legalne, obcinać sobie też nie potrzeba, bo liczy się „samookreślenie”.

    Będzie wesoło.

    • Masz rację to będzie ciekawy eksperyment, 10 osób w radzie nadzorczej, z tego 5 mężczyzn i 5 „kobiet” transpłciowych (czyli 5 mężczyzn, którzy samookreślą się jako „kobiety”), parytet zachowany, wszystko gra i koliduje jednocześnie. HEHEHE to dopiero będą jaja.

     • A jeszcze jak usuną z dokumentów zapis o płci (jest taki postulat), to w pracy można być kobietą, a po powrocie do domu uznawać się za mężczyznę. I tak codziennie.

  • Jaka piekna enharmonia. Przecież eis to jest f.

  • Nasza Jóźwik na olimpiadzie straciła medal przez to, że pozwolili biegac wybrykom. Szczególnie chodzi mi tutaj o Omena Mensa któa ma dzieci z kobietą O_o

 1. są dwie płcie:

  1) kobiety XX
  2) reszta jakakolwiek kombinacja X i Y

  dziwię się, że tak logicznego tematu nikt nie chce zrozumieć… a może chce, ale nie może.

  druga sprawa… sport kobiet to oksymoron.

 2. I jeszcze go obejmują zadowolone. Ciekawe co na to Środa, bo Piątek strzela gole.

 3. „Nie można uznawać w społeczeństwie zmiennopłciowca za kobietę i jednocześnie nie uznawać jej w sporcie” więc taki z tego morał, że trzeba zakończyć uznawanie ich w społeczeństwie

 4. Nie mam nic przeciwko obojnakom sportowcom, ale niech startuja w zawodach dla mezczyzn a nie dla kobiet.
  Albo niech sobie zorganizuja cos na ksztalt para-olimpiady. Bo na razie to jest tak jakby zdrowy kierowca parkowal na miejscu dla inwalidy, bo ma blizej do drzwi sklepu z medalami.
  Sytuacja jak w artykule jest dowodem na to ze pederasci czy transwestyci maja tez
  logike ktora ulegla dewiacji.

  • Istnieje wiele nurtów libertarianizmu, przez co niełatwo jest go jednoznacznie umiejscowić na scenie politycznej. Według tradycyjnego podziału dwuosiowego, libertarianizm jest w zdecydowanej większości nurtem prawicowym. Sam termin libertarianizm zaczął być powszechnie używany w latach 50tych XX wieku w Stanach Zjednoczonych, dla odróżnienia od liberalizmu, który tam ewoluował w kierunku lewicowym (w terminologii europejskiej, w kierunku socjalliberalizmu)[6]. W konsekwencji, w Stanach Zjednoczonych liberalizm jest obecnie uznawany za lewicę, a libertarianizm za prawicę. W Europie to rozróżnienie nie jest tak jednoznaczne i libertarianizm jest często uznawany za radykalny liberalizm.

   Istnieją również lewicowe nurty libertarianizmu, które są jednak w mniejszości. Lewicowi libertarianie również cenią wysoko wolność osobistą, podmiotowe prawa jednostek, zasadę samoorganizacji i dążenie do minimalnego rządu. Podkreślają jednak konieczność dążenia za ich pomocą do bardziej równego podziału dóbr ekonomicznych[7].

   Sami libertarianie jednak często odrzucają podział na lewicę i prawicę, argumentując że ten podział jest przestarzały i nieprzystający do współczesnych poglądów politycznych. W latach 60. Murray Rothbard uważał, że polityczne spektrum prawicy-lewicy zamieniło się miejscami, gdyż część konserwatystów stała się bardziej etatystyczna niż liberałowie. Anthony Gregory wskazuje, że w ramach ruchu libertariańskiego „tak jak pojęcia «prawicy» i «lewicy» są niejasne i nieprecyzyjne, tak lewicowy i prawicowy libertarianizm może odnosić się do wielu różniących się między sobą, a nawet wzajemnie wykluczających się poglądów politycznych”[8]. Leonard Read napisał artykuł zatytułowany „Ani lewica, ani prawica: libertarianie są ponad autorytarną degradacją”[9] Harry Browne napisał: „Nie powinniśmy nigdy definiować libertariańskich poglądów używając wyrażeń wymyślonych przez liberałów lub konserwatystów, lub przez jakiś wariant tych wyrażeń. Nie jesteśmy gospodarczymi konserwatystami i społecznymi liberałami. Jesteśmy libertarianami, którzy wierzą w wolność osobistą i odpowiedzialność jednostki, w każdej sprawie i przez cały czas”[10].

   • MANIPULACJA
    Albo wklejaj caly artykul z WIKI albo daj sobie spokoj :)
    Zamulasz tylko forum jak ktos slusznie zauwazyl.
    Manipulujesz jak prawdziwy lewicowy demagog (teraz rozumiem twoj nick). Polprawdy, wycinanki, dwuznaczne interpretacje. Nie zapomnij tez o WIKI angielskojezycznej.
    Ten ruch jest anarchistycznie lewicowy choc grupka jego wyznawcow usiluje wszystkim wmowic ze sa prawica. To podobnie jak z narodowym socjalizmem. Lewicowcy nazywaja ten ruch skrajnie prawicowym a prawicowcy oczywiscie lewicowym. Taka juz jest mentalnosc wyznawcow skrajnych odlamow estremistycznych. Uwazam ze niektore pseudonimy na tym forum spokojnie pozwalaja nazywac takich jak ty czyli gosc tytulujacy sie „lewak to scierwo” i jeszcze paru innych, ekstremistami :) o pogladach nawet nie zamierzam dyskutowac.

    • Sytuując libertarian po lewej stronie sam manipulujesz faktami skoro większość z nich ma poglądy prawicowe, wolnorynkowe i z wielką dozą nieufności traktują poczynania aparatu państwa wobec wtrącania się w każdy aspekt życia człowieka tym samym naruszając jego wolności osobiste i ekonomiczne.

     Skoro nie jesteś w stanie zrozumieć idei państwa minimum propagowanego przez libertarian to znaczy ze jesteś komunistą szczerze nienawidzącym wolnych ludzi tym samym automatycznie stajesz się wrogiem wolności.

 5. Anna Grodzka też powinna wystartować. Może zdobędzie jakiś medal dla Polski. Może w siłowaniu na ręce :)

 6. wszystko zmierza w kierunku kategorii open i faktycznie będzie to sport w czystej postaci. Oczywiście ani kobiety ani zmiennopłciowe dziwadła nie będą miały w niej szans. Biologii nie da się oszukać.

 7. Ciekawe czym ta „rachel” sika? Wyhodowalismy spoleczenstwo idiotow i to sa rezultaty! Ale jebniete owce wszystko kupia? A co robia te dwie debilki po obydwu stronach tego pederasty? Akceptujac to gowno to one sa odpowiedzialne za homo-faszyzm!!

  • Masz racje. Jezeli ideą tego artykółu było współczucie dla przegranych kobiet to autor się pomylił. Kobiety lubią być poniżane. Widać że I przez zboczeńców.

 8. Najbardziej szokujące jest to, że te dwie laski wiedząc, że to jest tylko takie cyrkowe przedstawienie dla mediów, zechciały w tym uczestniczyć. Mówi się: NIE! – i tyle; nie będę uczestniczyła w jakimś teatrzyku skoro jestem sportowcem i wiele potu wylałam na sukces. Brak tej stanowczości spowoduje eskalację pomysłów lewicowców, zagniecenie doszczętne wszelkiego sportu i właściwie wszystkiego.

 9. Odpowiedz na twoje pytanie jest proste : dowiedz się kto za to płaci, czyli kto jest sponsorem tego cyrku. Jak mówiły starożytne czarnuchy – „follow the money, boy”

 10. Przecież gołym okiem widać że to hormonalny oszust.Jakaś komedia.
  A dlaczego, w imię szczytnej równości, feministyczne flemy nie wystartują w konkurencjach dla mężczyzn?

  Na razie nic złego się nie dzieje,feminizm wynosi się na śmietnik sam .

Comments are closed.