W Niemczech imigrant chciał zgwałcić Niemkę. Polka i Włoszka bohatersko rzuciły się na gwałciciela i obroniły kobietę!

Polka Karolina Smaga uratował młodą Niemkę przed gwałtem/ Twitter
Polka Karolina Smaga uratował młodą Niemkę przed gwałtem/ Twitter

W Niemczech tydzień jak co tydzień dzień, imigranci ciągle masowo „ubogacają” bezbronne kobiety. Do kolejnej niebezpiecznej sytuacji doszło w Bielefeld, gdzie młody niewyżyty Marokańczyk zaatakował młodą kobietę. Na szczęście w pobliżu pojawiła się Polka wraz z koleżanką, i uratowały kobietę przed brutalnym gwałtem. 

– Wracałyśmy z dyskoteki do stacji, kiedy usłyszałyśmy hałasy za mostem w krzakach a potem wołanie o pomoc – opowiada Linda portalowi dw.de.

Gdy tylko Polka zobaczyła, że młodej kobiecie dzieje się krzywda, nie bacząc na swoje zdrowie rzuciła się wraz ze swoją koleżanką na napastnika.

Zwyrodnialec zaciągnął młodą Niemkę w krzaki i leżąc na drobnej dziewczynie, zatykał jej twarz dłonią. Dziewczyny postanowiły działać.

– Zejdź z niej! – krzyknęły do mężczyzny i zepchnęła go z bezbronnej ofiary.

Muzułmanin, kiedy wstał, w furii, że kobieta śmie mu przeszkadzać uderzył Karolinę w twarz, a potem zaczął uciekać.

Jednak odważna Polka i Włoszka rzuciła się za nim w pościg. Imigrant, jednak w pewnym momencie wyjął nóż. Zaczął nim wymachiwać raniąc polkę w dłoń. Potem jak marokański tchórz uciekł.

– Ale byłam tak skoncentrowana na powstrzymywania tego faceta, że ​​nie myślałam o niebezpieczeństwie – tłumaczy swoją wolę załapania tego bydlak 20-letnia polka.

Nczas.com/ dw.de

24 KOMENTARZE

 1. Po co !?
  Te niemieckie dziwki sa tak zlewaczone , ze nie warto im pomagac !

  • Zamknij ta psie morde :)
   Zabrzanski poparancu.

  • Co za głupie pier….nie. A co byłeś na szparagach i ci któraś nie dała?

  • Kierownik Episkopatu,
   Każdy sądzi według siebie. Boli cię, że biała kobieta została obroniona przed prymitywem z czarnego lądu? Ciąg z tym „alunią” do Afryki może też was ubogacą. Zresztą, ty i „ala” pewnie jedna i ta sama osoba i pod innymi nickami też. Nędznie muszą ci płacić za to ciągłe obrażanie białych ludzi, bo coraz wredniej to robisz. Ale czego spodziewać się po kimś, komu imponują obce prymitywy, które powinny siedzieć u siebie. Od Europy należy się tobie i wszystkim dzikusom tylko wielki kop w zad! Won do siebie bestie!

 2. Po co ryzykujecie zdrowie dla Niemcow? Myslicie ze Niemiec zaryzykowal by dla was? Sami sobie sprowadzili ten problem to niech sami sobie teraz radza

  • A jak tobie rząd tych na których głosowałeś lub nie, sprowadzi do Polski taki lub inny problem, to obywatele innych nacji mają cie mieć w d…e bo masz polski paszport? Gratuluje podejścia do tematu jak na cebulaka przystało!

  • 1000×1000 !
   Mieszkam tu i widze spolegliwosc tego spoleczenstwa wobec tej czarnej dziczy !

 3. wprost.pl/448714/Korwin-Mikke-do-Kowala-Gdyby-pan-sie-znal-na-kobietach-to-pan-by-wiedzial-ze-zawsze-sie-troszeczke-gwalci

  • w przypadku korwina tak jest.

   facet nie ma pojęcia o kobietach. jak nie spije to nie za..cha.

 4. A on tę Niemkę tylko tak pięknie w krzakach ubogacał. Dlaczego mu przeszkadzała. Teraz ją oskarżą o zamach na Marokańczyka.

 5. To jest ZAWSZE dla mnie ciekawa zależność… wielkie zdjęcia Polki i Włoszki – żeby reszta patałachów mogła zapamiętać i się zemścić ALE marokańskiej mordy już nie pokażą… nawet jak złapią …. DURNOTA STRASZNA

Comments are closed.