Nowa fala imigracyjna w Europie? Tym razem Francuzi, Holendrzy, Belgowie i Niemcy uciekają na Węgry

Wiktor Orban. Foto: PAP/EPA
Wiktor Orban. Foto: PAP/EPA

Coraz więcej Francuzów, w obawie przed muzułmańskimi przybyszami, decyduje się na wyjechanie ze swego kraju. Jednym z kierunków są Węgry. Nad Dunajem osiedlają się także Holendrzy, Belgowie i Niemcy.

Francuska stacja telewizyjna nadała 20-minutowy reportaż pt. „Ziemia Obiecana” pokazujący grupę Francuzów, którzy zdecydowali się osiedlić na Węgrzech. Główną motywacją była niekontrolowana imigracja z Afryki i Bliskiego Wschodu która dotknęła Francję. Przyjechali oni głównie z przedmieść wielkich francuskich miast, gdzie większość mieszkańców stanowią imigranci.

Jedna z bohaterek reportażu – młoda kobieta Elsa opowiada, iż ostatecznie zdecydowała się na wyjazd po tym jak trzy razy w różnych okolicznościach została napadnięta i okradziona.

Już w 2017 roku premier Wiktor Orban zaczął namawiać obywateli Zachodniej Europy do osiedlania się na Węgrzech. Mówił o nich jako o uchodźcach.

Przyjmiemy prawdziwych uchodźców – mówił Orban. – Niemców, Holendrów, Francuzów, Włochów, przerażonych polityków i dziennikarzy, którzy tu na Węgrzech odnajdą Europę, którą utracili w swych własnych krajach.

Działające w Budapeszcie agencje odnotowują znaczne zainteresowanie nieruchomościami ze strony Niemców i Holendrów.

W programie telewizji ZDF para Niemców – Valentin i Jennifer Duräder opowiedziała, iż nie chce wychowywać swych dzieci w pogrążonych w imigracyjnym kryzysie Niemczech.

W okolicach węgierskiego miasteczka Csemö powstaje prawdziwa holendersko-belgijska kolonia. Imigranci z tych krajów wykupili już ponad 300 domów, a wciąż pojawiają się nowi przybysze.

Jednymi z pierwszych „pionierów” była holenderska rodzina Bastiaensenem, która początkowo poszukiwała na Węgrzech tylko domu letniego. Ostatecznie jednak, 5 lat temu nie tylko kupili dom i gospodarstwo w okolicach Csemö, ale też zdecydowali się przeprowadzić z Amsterdamu na Węgry na stałe.

Zasadniczy powód wyjazdu z rodzinnego kraju jest zawsze ten sam – obawa przed islamskimi imigrantami w Holandii i Belgii i chęć wychowania dzieci bez strachu przed terrorystycznym zagrożeniem. Chodzi też o inwazję kulturową islamu na kraje Beneluxu.

36 KOMENTARZE

 1. Wygląda na to,że czosnkowi mocno przesadzili.Już za kilkanaście lat kalifat paryski demokratycznie może
  uchwalić dżihad antykoszerny i na spółkę z londyńskim zrobi z Izraela świecący smród.Do tego czasu koszerni,w swojej bezgranicznej zarozumiałości zdążą sobie wystarczająco nagrabić,żeby nikt ich nie przyjął.Zresztą takie proroctwa opisywał Herbert w Diunie i wygląda na to że się nie myli.1000 lat temu,Arabowie należeli do najmądrzejszych nacji na świecie (po Chińczykach).Niestety,lecz biała rasa głupieje w zastraszającym tempie,po aktywacji genu samozagłady.

  • Nah, żaden islam nigdy nie przejmie władzy w Europie, muzułmanie mają być jedynie czynnikiem zapalnym do wielkiej Europejskiej wojny domowej między rdzennymi mieszkańcami a muzułmanami. Na końcu i tak ma być jeden zwycięzca i nie będzie to ani jedna, ani druga strona konfliktu, lecz ta trzecia(działająca jak zawsze zza cienia) która będzie popijać herbatkę, obserwować rzeź i czekać na moment kiedy będą mogli wykończonym wojną mieszkańcom zaproponować rozwiązanie(aka NWO, garstka wybrańców rządzących już oficjalnie oraz rzesza niewolników – reszta). I nieważne czego człowiek nie zrobi już i tak jest za późno. Od stu lat wszystko idzie zgodnie z ich planami, WSZYSTKO wliczając 1 i 2 wojnę światową. Zwykły szary człowiek nic już nei może zrobić.

   • Ma powstać, niby ad hoc islamska armia beżowych i najedzie Polskę. Wtedy obronią nas Zydzi…
    Taki jest plan Sorrosa i Makreli.
    A Ustawa 1066 jest po to żeby bronić beżowych w Polsce.

   • dokładnie, gdzie 2 się bije tam 3 korzysta.
    biją się chrześcijanie z muzułmanami a zyskują żydzi.
    tak sobie kiedyś to wymyśliłem.

  • Arabowie najmądrzejszą nacją? Ich dorobek naukowy i filozoficzny bazowal na tym, co kradli i podbijali od 7 wieku. Sami z siebie potrafią jedynie pasać kozy. Zabierz im ropę, to wrócą do kamienia łupanego.

   • Jeśli tak twierdzisz to podaj przykład w którym my mamy jakiś dorobek w ciągu ostatnich 200 lat.Niemal wszystko co mamy opiera się wyłącznie na tym co na nas wymusili obcy,zwłaszcza zaborcy.Dzisiaj to są wyłącznie licencje i małpowania. Nawet na protestowanie.Wyjątki są potwierdzeniem reguły i niszczone w zalążku.
    Na przykład metoda na Jasia Marysię.Wide Ruski nas biją.

   • @Jeffrsn – Mało wiesz, mało czytasz. Jesteś klasycznym przypadkiem zidiociałego „Europejczyka”.
    Twoi przodkowie właśnie od Arabów nauczyli się higieny, pierwsze uczelnie to oni właśnie w Europie uruchomili, no i, baranie używasz arabskich cyfr:

    „Cyfry weszły do powszechnego użytku, a ich propagatorem był perski matematyk Muhammad ibn Musa al-Chuwarizmi[2], który zastosował je do badań nad algebrą i trygonometrią. W średniowieczu cyfry rozprzestrzenili na zachód Arabowie[1] (stąd ich przyjęta w Europie nazwa)”

    https: //pl.wikipedia.org/wiki/Cyfry_arabskie

    W twojej szkole tego nie uczyli?

    • Dziav – te liczby są indyjskie jedynie rozprzestrzenione za pomocą arabów… ale tego zapewne w twojej szkole tego nie uczyli!

    • zarzucasz niewiedzę a sam mało wiesz.Cyfry tzw arabskie zostały przejęte podczas napadu muzułmanów na indie.Muzułmanie nigdy niczego nie wymyślili.Jak ktoś chce przytaczać przykład cywilizacji arabskiej to warto wiedzieć że islam ją zniszczył a nie stworzył.

   • Jeffrsn – Masz na myśli swoich pejsatych chazarskich złodziejskich przodków?

   • Arabowie jako cywilizacja semicka była całkiem ciekawa i płodna do czasu jej kompletnego zniszczenia przez Mongołów (kulminacja – zdobycie Bagdadu w 1260), natomiast potem prym w świecie muzłumańskim zaczęła wieść cywilizacja turecka (azjatycka)

   • To se ne vrati!
    Ustawę 1066 uchwalono, żeby zabezpieczyć tyły armii beżowych wysłanych do Polski przez Makrelę.

    • dlatego trzeba zlikwidować sztazibabcie makrele.

  • Ma powstać, niby ad hoc islamska armia beżowych i najedzie Polskę. Wtedy obronią nas Zydzi…
   Taki jest plan Sorrosa i Makreli.

 2. Z miast francuskich bardzo duzo ucieka bialych ale do Hiszpanii. Wegry to jedak egzotyka. Jezyk wegierski niezrozumialy dla nikogo. Duzo wiecej osiadlych francuzow spotka sie w Tajlandii czy Australii. Niemcy tez wola Hiszpanie.

  • Już nie długo.
   Dzięki socjalistycznym rządom za chwilę w Hiszpanii będzie to samo.
   Tak więc jeśli ktoś chce tam na wakacje to trzeba się spieszyć.

   • Zobaczymy ile porzadzi pedro, musi przejsc budzet a to nie takie pewne. Rzad Mariano Rajoya upad dzieki separatystom z katalonii i país vasco. Imigranci jednak maja trudniejsze zycie z Guardia Civil i Policja niz w innych krajach oscienych. Socjal tez jest duzo slabszy niz we Francji. Oni zawsze ida najlatwiejsza droga.

 3. Niemców sporo widziałem na greckich wyspach i to wcale nie byli kilkudniowi turyści.

 4. To było do przewidzenia, w Polsce też coraz więcej śniadych jest i widac, że kraj zmierza w kierunku zachodu zamiast Węgier. Nie zdziwię się jeżeli i ja kiedyś przeprowadze się tam, gdzie dominuje biała kultura i biały kolor skóry. Lepsze to niż arabskie krzyki, noże pochowane po kieszeniach i ta niepewność czy twoja siatka z zakupami w jakiś sposób ich nie obrazi i nie zaczną cię dziurawic. Zachód będzie umierał powoli ale kolory na ulicach będą zmieniać się szybko. Biali po prostu nie będą wychodzić z domów albo osiedlać się na wioskach i w małych miasteczkach. Szkoda właśnie, że nie myślą w ogóle o swoich dzieciach.

  • Ma powstać, niby ad hoc islamska armia beżowych i najedzie Polskę. Wtedy obronią nas Zydzi…
   Taki jest plan Sorrosa i Makreli.
   A Ustawa 1066 jest po to żeby bronić beżowych w Polsce.

 5. Gdy kiedyś oglądałem „300 mil do nieba”, to się uciekało na Zachód, a teraz, panie, na wschód. Szok!

 6. Brednie.
  3 osoby na krzyż postanowiły zamieszkać na Węgrzech i przypisują do tego jakąś ideologie.
  W Polsce też mieszka wielu Holendrów, Brytyjczyków, Szwedów, Amerykanów. Dlaczego??
  Tak po prostu bo tak wyszło.

  • ddd-gdybyś poczytał ogłoszenia kupna sprzedaży nieruchomości nad Balatonem raczej byś zmienił zdanie

  • Mieszkam od kilkunastu lat w Niemczech i mogę potwierdzić, że ponad 50% Niemców chce zmienić swoje miejsce zamieszkania. I nie chodzi tu o życie w Niemczech. Za dwa, trzy lata, Polacy będą mogli przebierać w ofertach pracy jak ulęgałkach. Nie tylko zresztą Polacy.

 7. Żeby nie powtórzyli błedu amerykanów z lat 30 , kiedy przyjeli niemiecką żydokomune jako ofiary hitleryzmu. Powinni badać ich życiorysy . Dla lewackich wykladowców, dziennikarzy , artystów szlaban. Niech zdychają w swoich kalifatach.

 8. Najgorsza jest lewacka patologia, robi syf i jako pierwsza z niego ucieka, w ten sposób masa ideowych komunistów niegdyś uciekała z Bloku Wschodniego na Zachód.

 9. Alexey Kolesnikov wracaj na Ukraine , nie bedzie zadnego odbierania glosow KWW WOLNOSC w samorzadzie i falszowania wyborow w Polsszczy ,z PSL sie udalo , ale teraz nie pomozemy PiSowi, nic nie zarobimy, wszystko wiedza wracaj na Dnepropetrovskaya 49000 GLINKI……. wracaj pedale zadnych akcyj dywersyjnych nie bedzie w Polszczy koniec , nie nada

 10. Upojne chwile z jaroslavem kaczynskim chce przezyc jeszcze raz, nie obchodzi mnie ten syfilis Slava Ukrainie!!

 11. Opozycja próbuje wmówić pozostałym Polakom, że z nas się na zachodzie śmieją. Że ludzie typu Stuhr wstydzą się mówić za granicą po polsku i inne tego typu rzeczy. Ja od kilkunastu lat jeżdżę głównie po Europie i niczego takiego nie zauważyłam. Raczej odwrotnie. W Hiszpanii na przykład (dokładnie w Andaluzji). Gratulowali nam takiej Opozycji i mówili, że chcieli by taką mieć. Czyli oni doskonale wiedzieli co z naszą kochaną opozycją się dzieje. Że jej poparcie waha się 14-19 %.

Comments are closed.