Liroy-Marzec trzeci w Kielcach! Kandydat Wolności w Samorządzie z 16 procent poparcia

Piotr Liroy Marzec. Foto: PAP Radek Pietruszka
Piotr Liroy Marzec. Foto: PAP Radek Pietruszka

W Kielcach do drugiej tury wyborów prezydenckich przeszli Bogdan Wenta (KWW Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty), który uzyskał 35,8 proc. poparcia oraz Wojciech Lubawski (KWW Porozumienie Samorządowe Wojciech Lubawski) z poparciem 29,6 proc. – wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsatu.

Bezpartyjny Lubawski, który prezydentem Kielc jest od 2002 roku, w wyborach startuje z własnego komitetu Porozumienie Samorządowe, z poparciem Zjednoczonej Prawicy.

Według sondażu opublikowanego w niedzielę wieczorem przez Ipsos pozostali kandydaci uzyskali: Piotr Liroy-Marzec Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie – 16 proc., Artur Gierada (Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Obywatelska.Nowoczesna Koalicja Obywatelska) – 8,7 proc., Krzysztof Adamczyk (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) – 4,9 proc., Marcin Chłodnicki (Komitet Wyborczy Wyborców SLD Lewica Razem) 4,3 proc., Arkadiusz Jelonek Komitet Wyborczy Wyborców „Bezpartyjni Samorządowcy” – 0,7 proc. (PAP)

8 KOMENTARZE

 1. Dożywocie dla ofiary za zabicie księdza pedofila

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,24067291,morderstwo-czterech-osob-cial-nie-odnaleziono-sad-nie-mial.html

  • Lukaszu Kolado! Jeżeli widzisz jakikolwiek sens w zamieszczaniu tej informacji, to naprawdę powinieneś skontaktować się ze specjalistą.

  • Nie wydaje mi się, by głosowali na niego ze względu na wolnościowe przekonania.

 2. MANIPULACJA SOMMER MANIPULACJA
  No i kolejny przyklad zidiocenia tzw elektoratu wolnosciowego. Niekt z was nie protestuje, ze Sommer pisze o wynikach wyborow po czym cytuje sondaze wg roznych bior badania opinii?
  Czy wy naprawde nie macie mozgow?
  JESZCZE NIE MA OFICJALNYCH WYNIKOW.

 3. Piszę to świadectwo, ponieważ jestem naprawdę wdzięczny za to, co Theodore Jameson zrobił dla mnie i mojej rodziny, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów była żywa, pożyczając nam pożyczkę po bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Cóż, szukałem pożyczki, by uregulować swoje długi za ostatnie trzy miesiące, gdy tylko poznałem oszustwo i wziąłem pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga wysłanego Pożyczkodawcy. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie wciąż istnieją szczerzy pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę, nie marnując zbyt wiele czasu, więc jeśli jesteś tam, szukając pożyczki w jakiejkolwiek kwocie, radziłbym ci wysłać e-mail (theodorejamesonfinance @ gmail. com) zadzwoń lub napisz +12512704243 i bądź wolny od oszustw internetowych. dzięki … Bronisław z Gdyni.

Comments are closed.