Sondażowe wyniki wyborów w największych miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Kielce

Zdjęcie ilustracyjne. / Dostawca: PAP
Zdjęcie ilustracyjne. / Dostawca: PAP

Sondażowe wyniki wyborów exit poll w największych polskich miastach.

Warszawa – Trzaskowski 54,1%, Jaki 30,9%
Kraków – Majchrowski 43,7%
Kielce – Wenta 35,8%
Wrocław – Sutryk 50,1%
Poznań – Jaśkowiak 56,6% , Zysk 22,2%
Gdańsk – Adamowicz 36,7%, Płażyński 32,3%, Wałęsa 25,3%
Katowice – Krupa 51,1%, Makowski 24,4%
Łódź – Zdanowska 70,1%, Buda 24,2%

Sondaż przeprowadziła pracownia IPSOS.

8 KOMENTARZE

 1. W Warszawie wygrał miłośnik pedalstwa,lesbijstwa i tranzystorstwa.Przeciwnik patriotyzmu,wróg organizacji narodowych,oraz wszelkich manifestacji patriotycznych z marszem niepodległości włącznie.Lewak.Ciekawe czy Polacy w końcu otworzą oczy i obudzą się z letargu.

 2. Gdybym był z Łodzi to chyba spaliłbym się ze wstydu. Od zawsze twierdzę , że przyzwoici głosują na przyzwoitych a krętacze na krętaczy.

 3. Czyli sami swoi. Zmian nie będzie – chyba, że na gorsze? Teraz przyspieszy… „ubogacenie”? Poznań, Gdańsk i Warszawa z tego co wiem to już imamów ma i robią dobrze swoim szejkom – czyli tak jak mają nakazane przez pedofila w swojej zielonej książeczce – podbijać „niewiernych”, ale skoro „niewiernym” odbija, to tylko ich podbijać!? Już naszych bije niby wojsko amerykańskie a to byli po prostu murzyni i co? I nic. Dalej „pracują”. Doszły do mnie wieści, że obcych mają do policji polskiej przyjmować? No to teraz Afryka w Polsce będzie rządzić czy Azja? Jak myślicie?

 4. mialem wracac do polin,ale widze,ze nadal debilizm wygrywa jak od 1989,wiec juz mi sie odechcialo.A moze jednak warto wrocic i zaczac wlake z czerwonym gownem????
  z motyka na slonce?

  ze tez sie czlowiek urodzil w samym oku czerwonego cyklonu:-( jak tu zycz towarzysze?

 5. Polska znalazła się na równi pochyłej, na drodze do zatracenia. Zaczyna „małpować” to co zaczęło się w Europie zachodniej jakieś 30 – 40 lat temu.
  Moralność i etyka, tak ważna na początku lat osiemdziesiątych w okresie 1-szej Solidarności jest obecnie w Polsce w zaniku.
  Wybór w Łodzi osoby skazanej prawomocnym wyrokiem czy w Warszawie zwycięstwo kandydata PO czyli partii na 100% ponoszącej odpowiedzialność polityczną, a bardzo prawdopodobne, że nie tylko polityczną jest wręcz złowieszcze. Także zwycięstwo w Poznaniu, Lublinie czy Białymstoku wielbicieli zboczeńców i nachodźców – trzeba to sobie powiedzieć wprost – bardzo źle świadczy o Polakach jako narodzie. Nie jestem nawet pewien czy jesteśmy jeszcze narodem.
  Naród posiada uniwersalną etykę i moralność (warunek konieczny do zaistnienia narodu). W Polsce już niewielu ludzi ją wyznaje i przestrzega.
  Rozkwita ETYKA (dwu)PLEMIENNA. W w/w miastach przejawiła się ona w takim oto rozumowaniu. My oczywiście potępiamy składanie fałszywych oświadczeń, złodziejstwo, aferalność itp., ale jak nie wybierzemy naszego złodzieja, aferała czy kłamcę to zwycięży przedstawiciel OBCEGO PLEMIENIA – tutaj akurat PiSu, ale w innych miastach może być odwrotnie – KO. A do tego dopuścić nie można. Interes plemienia (PiS lub KO) jest najważniejszy. To o czym tu mówię daleko wykracza poza zjawisko tzw. partyjniactwa. To jest cofnięcie do epoki plemiennej.
  Trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, mrówcza praca propagandystów, owych „oficerów prowadzących” (większość z nich to ludzie nowi, z demokracji, z dawnym SB nic już ich nie łączy) odniosła PEŁNY SUKCES. Stosuje się bez żadnych skrupułów najróżniejsze techniki manipulacji, w tym oczywiście techniki prof. Pawłowa. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że są PRZEDMIOTEM skutecznej manipulacji, czy wręcz zniewolenia. Wyznają bardzo naiwną, głupawą wiarę, że są PODMIOTEM demokratycznego procesu społecznego.
  Zwracam uwagę – przy okazji tych wyborów – na równoczesny upadek 2-ch mitów. Pierwszy to mit liberalny i libertariański: prywatyzacja załatwia sprawę uczciwości mediów. Powiem krótko: GÓWNO PROWDA!
  Drugi to mit etatystycznego socjalizmu: Istnienie mediów publicznych (państwowych) gwarantuje rzetelność i uczciwość informacji. Też GÓWNO PROWDA!
  To jest nawet zabawne.

 6. Dożywocie dla ofiary za zabicie księdza pedofila

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,24067291,morderstwo-czterech-osob-cial-nie-odnaleziono-sad-nie-mial.html

 7. Jeśli ktoś myśli, że zwykli obywatele mają jakiś wpływ na wybory, to chyba jest głupi albo mega naiwny. Nie sądzę, żeby Polacy byli aż tacy głupi, żeby na prezydenta Warszawy wybrać Trzaskowskiego, Gdańska- Adamowskiego, Łodzi – Zdanowską, itp…. Przecież to z góry wszystko jest ustalone. Sama historia pokazuje, że nic się nie dzieje bez przyczyny, z góry pewne działania są zaplanowane, wszystko kręci się wokół kasy, wpływów, układów, porozumień. Wojny też są zaplanowane, ciekawe kiedy dojdzie do tej III, do której media pomału nas przygotowują.

Comments are closed.