Żydzi znowu nas szkalują! W Treblince miał być „polski obóz śmierci” [VIDEO]

"Polski obóz" w żydowskim artykule/fot. Twitter שגרירות פולין

I znowu poszły „polskie obozy śmierci”. Tym razem w anglojęzycznym izraelskim portalu „Behind The News”. Określenie pojawiło się w kontekście podróży grupy żydowskich policjantów do Treblinki w celu poznania historii holokaustu.

Ambasada RP wystosowała prośbę do redakcji o korektę. – Obóz śmierci w Treblince nie był polski. Był to niemiecki nazistowski obóz śmierci. Prosimy, dokonajcie odpowiedniej korekty artykułu – napisała na Twitterze ambasada.

Dołączono do informacji także screenshot z artykułu „Ofiary w mundurach: 180 izraelskich oficerów policji utworzyło »Gwiazdę Dawida« w polskim obozie śmieci”.

Jak pisze BTN, uczestnicy takich wyjazdów przygotowują się do nich poprzez wnikliwe poznawanie historii Żydów oraz holokaustu. Zwiedzają m.in. Yad Vashem, a podczas wyjazdu każdej grupie towarzyszy ocalony z zagłady Żyd.

Po interwencji ambasady zmieniono określenie „polski obóz śmierci” na „obóz śmierci w Polsce”. Jak widać, środowiska żydowskie wiedzą, że z obecnym rządem w Warszawie mogą pogrywać jak chcą. W końcu w razie czego oskarży się go o antysemityzm, a ten posłusznie dostosuje się do wytycznych Tel Awiwu…

Przypominamy, że na terenie okupowanej przez nazistowskie Niemcy Polski znajdowały się tylko i wyłącznie niemieckie obozy śmierci. Oczywiście Zydzi to dobrze wiedzą, a takie wstawki o „polskich obozach” nie pojawiają się przez pomyłkę. Może my zacznijmy pisać tak jak niektórzy sugerują – w tym również osoby o żydowskich korzeniach, jak ten przedstawiciel żydo-komuny poniżej – że obozy te były… żydowskie?

Co powiecie na taką narrację?

Źródło: tvp.info/twitter.com/youtube.com

14 KOMENTARZE

 1. PiS brawo ! Oto jak się was Żydzi przestraszyli, oto jak bronicie honoru Polaków ( pomijam łobuzów z PO )…czas na oddolne inicjatywy

  • Chazarowie byli znani mieszkańcom sąsiednich krajów, na ogół byli kłamcami, oszustami, przeciwnikami, złodziejami, rozbójnikami drogowymi, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, złodziejami tożsamości i pasożytami społecznymi najgorszej odmiany.
   Obecnie wiadomo na podstawie badań genetycznych prowadzonych przez Johnsa Hopkinsa, które mówią, że Chazarzy nie zawierają absolutnie żadnej starożytnej hebrajskiej krwi i wcale nie są Semitami, i nigdy nimi nie byli.
   Pochodzenie Chazarów uważa się za hybrydyzację pomiędzy Turkami i Mongołami, bez absolutnie żadnych powiązań genetycznych ze starożytnymi Hebrajczykami.
   To naprawdę interesujące, że ci Chazarzy absolutnie nie mają żadnej starodawnej krwi hebrajskiej, żadni, chociaż ich przywódcy zazwyczaj twierdzą, że niosą starożytną hebrajską krew i są Semitami, kiedy w ogóle nie są Semitami i nie mają absolutnie żadnych praw przodków do żadnej ziemi na Bliskim Wschodzie.
   Około 80% Palestyńczyków nosi starożytną hebrajską krew, a zatem są prawdziwymi Semitami i posiadają bezwzględne prawo do całej Palestyny, pomimo wszelkich chazarskich roszczeń, które opierają się na kłamstwach i politycznej intrydze.
   Źrudło: //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/06/chazarzy-kiedys-chazarzy-dzis/

   • Dodaj do tego „Protokoły mędrców Syjonu” i masz niepodważalne źródła naukowe, krynicę wiedzy wszelakiej…

  • Brawo Jerzy Urban, prawdziwy Izraelita z krwi i kości, w którym nie ma podstępu!

 2. trzeba napisac ,byly to zydowskie obozy zaglady ,i wszystko jasne ,niech zydostwo prostuje 666

 3. Oboz byl niemiecki w okupowanej Polsce, a ofiarami byli Polacy w tym takze wyznania starozakonnego czyli zydzi i inne narodowosci. Reszta to wyjątkowo podłe kłamstwa „Przedsiebiorstwa Holokaust”.

 4. Żydowski obóz śmierci? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Można by spróbować. Ciekawe czy wtedy ambasada pewnego mocarstwa też przyłączyła by się tak ochoczo do poprawiania narracji historycznej…

 5. Policja Zydowska w warszawskim gettcie byla gorsza od niemieckiego Gestapo .To Policja Zydowska zapedzala zydowskie kobiety i male dzieci do komor gazowych i wyrywala pomordowanym zlote zeby.

 6. Przyjaciele: Polska i Izrael
  motto: „Jeśli mam takich przyjaciół, to nie potrzebuję już wrogów.”
  (Winston Churchil)

  Rodzin oświęcimskich związek
  Dostał w końcu trzy wejsciówki.
  Ale… Co to jest za drążek?
  Polskie flagi… won! – Szturmówki
  Można tylko izraelskie
  Wnosić na to przyjacielskie
  Świętowanie wyzwolenia!…

  Radość w aplauz się przemienia,
  Kiedy swe ambasadorka
  Ann Azari kończy słowa.
  Kto nie klaszcze? Kto potworka
  Antysemityzmu chowa
  W swoim sercu?! …To Polacy!
  Tylko Gawin Magdalenka
  Klaszcze… Reszta się nie lęka
  …Milczeć!… Bronią więc ustawy,
  Którą każdy człowiek prawy
  Musi zmienić. (Bo ustawa
  Broni prawdy…) STOP ZABAWA!

  Żydzi klaszczą, pełna sala.
  Ann Azari powiedziała,
  Że ustawy nie ustala
  Przecież Polska w Polsce… WAŁA!
  Nie ma zgody Izraela!!!

  Klaszcze Madzia Gawin bystrze.
  Oczka pełne ma wesela…
  Och, kultury Ty ministrze,
  W ciało Twe się przyjaźń wciela!
  Lecz w Birkenau, gdzie rocznicę
  Tak obchodzą wyzwolenia,
  Do przyjaźni tracą chcicę
  Jej koledzy… Do zrobienia
  Jest wciąż wiele! (Ma polactwo
  We krwi antysemitniactwo…)

  I dlatego Jair Lapida
  Nauczanie im się przyda:
  „Polskie dzieła są zagłady.
  Przez Polaków śmierć mej babki!“

  Przyjaciele!… Nie ma rady…
  Czas gromadzić złote sztabki!

 7. Mój śp. dziadzio opowiadał jak widział, jak to „naziści” pędzili Żydów z Bychawy (takie miasteczko, gdzie wtedy śmierdziało żydowską cebulą) na piechotę do Bełżyc. Tam było getto, z którego potem, gdy już ich tam „naziści” skupili jak kurczaki, poszli na, ówcześnie podlubelską wioskę, dzisiaj część Lublina, Majdanek. Żaden się nie buntował, nikt nie uciekał. Szli na rzeź jak barany.

 8. Po raz kolejny pojawia sie watek chazarii. Przed druga wojna swiatowa tak samo mowilo sie o palestynie. Ze niby zydzi maja prawo do wlasnego panstwa bo dwa tysiace lat temu zostali wyrzuceni ze swojej ziemi. Nigdzie w historii nie ma potwierdzenia ze takie wypedzenie mialo miejsce. Jednak w 47 powstalo panstwo zydowskie. Teraz mowi sie ze zydzi to chazarzy wygnani ze swych pradawnych ziem. Przed wojna ludzie ktorzy nawolywali do wyslania zydow do palestyny byli uznawani za antysemitow teraz tak traktuje sie tych co mowia o chszarii. Przypomne ze zydzi zostali wygnani z wielu krajow. Przyjdzie kolej na Hiszpanie? Dzis Ukraina, jutro Hiszpania a po jutrze moj kraj?

Comments are closed.