Nawet w filharmonii narobią bydła. Okrzyki „konstytucja” i „won” podczas przemówienia Dudy w Berlinie

Andrzej Duda. / foto: PAP/Jacek Turczyk
Andrzej Duda. / foto: PAP/Jacek Turczyk

Okazuje się, że mały oddział kodowców postanowił narobić bydła nawet w filharmonii berlińskiej. Tam Prezydent Andrzej Duda wygłosił przemówienie przed koncertem z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Jednak zanim do tego doszło na sali wybuchło małe zamieszanie i słychać było krzyki „konstytucja” oraz „won”.

Prezydent Polski wraz z małżonką jest obecnie w Berlinie, gdzie wczoraj odbył między innymi spotkanie z Prezydentem Niemiec Frank-Walter Steinmaierem. W godzinach wieczornych odbył się natomiast koncert, przed którymi kilka słów miał powiedzieć Prezydent. Przemówienie Andrzeja Dudy zakłóciła jednak kilkuosobowa delegacja kodowców.

O sprawie pisze na Facebooku Ewa Wanat, jedna ze sprawczyń zamieszania. Właśnie przed 5 minutami, przed koncertem w Konzerthaus w Berlinie, kiedy Pan Duda przystępował do przemówienia, przypomnieliśmy mu na co ślubował i czego powinien być strażnikiem wstając i skandując Konstytucja! – pisze Wanat.

We wpisie samej zainteresowanej, jak i w komentarzach pod nim widać, że radości z powodu takiego, a nie innego, zachowania w filharmonii długo nie będzie końca, tylko czekać jak główne portale informacyjne zrobią z kilkuosobowego spędu kodowców bohaterów narodowych.

PS – nie obyło się oczywiście bez zagłuszania przez zwolenników – okrzyki „Andrzej Duda” mieszały się z „won!”. Ten drugi do nas – dodaje Wanat. Podobną wersję wydarzeń przedstawił na Twitterze Michał Szułdrzyński.

20 KOMENTARZE

 1. I tak będzie gdzie Duda zawita. KOD jest wszędzie, na całym świecie. Duda nigdy nie zapomni tej lekcji historii. KONSTYTUCJA

  • Jestes typowa wyznawczynia liberalno lemingowej sekty JKM Janusza polityki pana 1%. Tak przeciwko PIS ze az popierasz zlodzieji z KOD i HGW. LUdzie puknijcie sie w glowy i zastanowcie przez chwile do jakiego absurdu ten starzec oszust was doprowadzil.

  • konstytucja autorstwa pijaczka filipińskiego, komucha Kwaśniewskiego…. rzeczywiście jest co bronic.

   • Ona by chciała żeby przedupił ale nie ma kto. JKM do dzieła !!!!!! Jest nowa niunia do „zrobienia” dziadku. Ma papkę zamiast mózgu po wieloletnim czytaniu tego portalu . JKM powiedz że jesteś „policjantem pod przykryciem” i patrzysz na ręce ale przy okazji chcesz sprawdzić trzeźwość i zamiast alkomatu wyciągasz….. Tak jak w sekcie. W końcu poparłeś złodzieja Trzaskowskiego.

  • @Łucja:Już nikt, nigdy więcej przez ciebie nie zginie,ty ubyku pi..dolony

  • Kod jest wszedzie… Trafilas w samo sedno.. pociotki, interesanci, kumple calego zbrodniczego ukladu ktory trzymal nasz kraj za … Na szczescie takich „demokratycznej” chuliganerii jest coraz mniej.. i tez coraz mniejsze ma poparcie spoleczenstwa.. i z kazda ich bandycka akcja.. ma jeszcze mniej.

 2. Wy ich popieracie. JKM przeciez rozgrzeszyl i poparl swoich wyborcow ktorzy gosowali na Trzaskowskiego czyli HGW. Gosc szedl do wyborow z haslem antyzlodziejskim a popiera zlodzieji. Jakby byla 2 tura to poparlby Trzaskowskiego. Jest zwyklym klamca i oszukuje swoich lemingowych wyznawcow sekty. To gosc z tego samego ukladu liberalno lewicowego. Nawet to potwierdza komentarz wyzej ze jestescie tak bardzo przeciwko PIS ze az popieracie KOD i HGW czyli zlodzieji. Jkm nigdy nie skrytykowal patologi w sadach. jkm to oszust a wy jestescie frajerami.

 3. Jedyny skuteczny sposób na ubeckie ścierwo to utylizacja.

  • To musisz zacząć od JKM bo on się kumpluje z takim jednym na wawrze. W końcu ktoś mu załatwił zwolnienia podatkowe.

   • Ja? Jest dyrektywa KE dotycząca utylizacji odpadów organicznych. I mnie hój obchodzi jak się ścierwo nazywa i skąd pochodzi.

 4. Dudzie wydaje się, że robi sobie kampanię na następną kadencję; że chętnie go widzą w Niemczech, bo „to polski mąż stanu” i on tam wygłosi przemówienie i wszyscy go wysłuchają z uwagą, pomimo zakłócania przez awanturników bez kultury, co oznacza, że on to jest taki kulturalny i niezastąpiony na następną kadencję.

 5. WYRZUCIC JKM!!!!!!! KONIEC Z OSZUSTEM!!!!!! NAWET LICEALIŚCI PRZESTALI GŁOSOWAĆ. ALBO GO WYRZUCICIE ALBO PRZESTANIECIE ISTNIEĆ!!!!!! zróbcie to w końcu. Dorosnijcie. Przestańcie być manipulowani.

  • Debil jesteś :) jak się rodacy nie podobają to Tobie nalezy powiedzieć won do Rosji

Comments are closed.