SZOK! Mężczyzna powstrzymał napastnika katującego 88-latkę. Co go za to spotykało? Mandat za pobicie! [VIDEO +18]

Mężczyzna powstrzymał napastnika katującego 88-latkę. / fot. Prt Sc metro.co.uk
Mężczyzna powstrzymał napastnika katującego 88-latkę. / fot. Prt Sc metro.co.uk

Szok! Mężczyzna sfilmował moment, gdzie 32-letni bandyta brutalnie katuje 88-letnią staruszkę, uderzając jej głową o ziemię. Leonida Shchepela, nagrywający wszytko bez chwili zastanowienia rzuca się z pomocą. By odpędzić napastnika kopie go w twarz ratując w ten sposób maltretowaną staruszkę. Co spotkało go za uratowanie staruszki przed śmiercią? Mężczyzna dostał mandat…za pobicie!

Jak widzimy na nagraniu autorstwa Leonida Shchepela 32-letni napastnik, wręcz katuje krzyczącą 88-letnią Klarę Shalomovnę na chodniku przy ulicy. Widać jak brutalny napastnik, uderza głową staruszki z całej siły o ziemię. Mężczyzna nagrywający to zdarzenie , natychmiast rzuca się do pomocy.

Bohaterski mężczyzna dobiega do brutala i kopie go wprost w twarz. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji udaje mu się uratować staruszkę, jednak na jednym kopnięciu mężczyzna nie poprzestaje i jeszcze parokrotnie, w furii spowodowanej taką brutalnością wobec osoby starszej, uderza napastnika w twarz.

Jakie podziękowania otrzymał od rosyjskiego wymiaru sprawiedliwości? Mężczyzna, który uratował 88-latkę przed zakatowaniem na śmierć, otrzymał karę finansową w wysokości 5 tysięcy rubli (287 złotych).

O co w tym wszystkim chodzi?

Napastnik skatował staruszkę tak mocno, że ta miała złamane dwa żebra, uraz głowy, zwichniętą rękę, zadrapania na twarzy i wybite zęby. Leonid, który uratował kobietę mimo otrzymanej kary stwierdził: Nie żałuję tego, co zrobiłem. Życie i zdrowie Klary są ważniejsze od pieniędzy.

Jak podaje „NY Daily News” do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło we wschodniej Rosji. Policja twierdzi, że 32-latek zaczął bić staruszkę, bo wszedł do niewłaściwego bloku, a gdy 88-letnia Klara otworzyła drzwi, to rzekomo wziął ją za „intruza” w swoim domu.

Źródło: Daily Mail

15 KOMENTARZE

 1. Problem tęczowego Jacka
  dedykuję Tomaszowi z prawego.pl

  Stary rynek w Poznaniu na nowo:
  Postępowo na wskroś i tęczowo!
  Bo tu Jacek tęczowy ma władzę.
  Ale problem jest, nic nie poradzę!

  Czemu kozły to są, a nie kózki?
  Czemu białe? Gdzie tęczowe bluzki?!
  Wprawdzie kozioł to symbol Szatana,
  Lecz zagraża Jacusiowi zmiana!

  Kozioł z kozłem… jest konkurencja!
  Wprawdzie nowa przybędzie kadencja,
  Jednak Robcio z tęczowego Słupska
  Dać Jackowi nie zamierza dupska!…

  Jacek dzielnie dwoi się i troi.
  Lecz konkurent także nie źle stoi.
  Ma poparcie… I nie jest hetero…
  Stanie w szrankach kiedyś… To dopiero!

  Będą sługi diabła, oba kozły,
  Się po Polsce w autobusach wiozły?
  Będa trykać się nawzajem? Doznań
  Nie chce takich Polska … tylko Poznań!!!

 2. Leonid i tak lagodnie potraktowal tego napastnika. Rzeczywiscie – te 5 tysiecy rubli to maly pryszcz i napewno znajda sie ofiarodawcy, ktorzy wplaca za niego ta kare. A tak naprawde, to ich sadownictwo tez nienormalne !

  • Nie też ale to przecież centrala tego sprawiedliwościowego syfu. Tamci oprawcy od „sprawiedliwości” szkolili oprawców polskich od „sprawiedliwości”. To zaraza która powinna zostać zutylizowana zgodnie z zaleceniami KE o utylizacji odpadów organicznych.

 3. kutwie ktora skazala 32 latka broniacego babci zycze skatowania we wlasnym mieszkaniu przez takiego turyste ktory pomylil bloki, nie musili dawac wiary slowom oprycha.

 4. jesli jestes mocny to spokojnie mozesz obezwladnic przeciwnika inna metoda, ale jesli widzisz, ze jest wiekszy ,silniejszy w furii, to masz tylko jeden cios, ktory musi dobrze lezec (nawet kop z buta w morde), by ten ktory pomaga i ofiara mogli sie spokojnie wycofac, lub by udzielic pomocy ofiarze.

   • he,he, bylem w roznych opresjach i zawsze z nich wychodzilem, a ty zdefiniuj o co ci chodzi, a nie ,,pieprz,,.

 5. Ten co bił staruszkę to zapewne milicjant w cywilu w stopniu majora. Kara i tak niska.

 6. Ronald czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Z tekstu wynika, że karę otrzymał facet, który ją obronił przed tą nieludzką szują. O karze dla sprawcy nie ma słowa. Ludzie co wy macie w głowie, trociny?

 7. Napisali, ze staruszce wybito zeby! He, he, moze to byl przebieraniec a nie prawdziwa staruszka?

Comments are closed.