Wojciech Cejrowski wzywa rodziców: zadzwońcie do szkół, by upewnić się, że w piątek Wasze dzieci będą bezpieczne od molestowania!

Wojciech Cejrowski. Foto: yt.com
Wojciech Cejrowski. Foto: yt.com

Media obiegły wczoraj szokujące informacje, o tym, że w wielu polskich szkołach ma się w piątek odbywać promocja pederastii pod hasłem „tęczowy piątek”. PiS-owscy urzędnicy zamiast ostro zareagować na ten skandal, podkulili ogony pod siebie i nabrali wody w usta. Zareagował niezawodny Wojciech Cejrowski.

Podróżnik i publicysta wezwał rodziców, by dzwonili dziś do szkół i upewnili się, że w szkole ich dzieci promocji pederastii nie będzie:

Pederastia jest ściśle związana z pedofilią. Wg różnych badań, nawet 50 proc. homoseksualistów ma skłonności pedofilskie. Nawet słowo pederastia oznacza po prostu skłonność do młodych chłopców.

Pederaści i homoseksualiści, jako osoby z grupy ryzyka wystąpienia pedofilii, w ogóle nie powinni być wpuszczani do szkół.

Źródło: twitter

65 KOMENTARZE

 1. No, jeśli PIS współpracuje z CHABAT LUBAWICZ skrają kabalistyczną organizacją to się nie dziwię , że mamy deprawację dzieci bo jeśliby mieli BOGA w sercu to nigdy by się to nie zdarzyło…To są okultystyczne i satanistyczne działania ludzi skażonych złem

  • „„szkoła nie jest i nie może być miejscem na „jakiekolwiek propagowanie środowisk LGBTQ”” twierdzi biskup.
   – Od dekad idealnym miejscem na indoktrynacje religijną kryptoseksualnego kleru jest polska szkoła !
   Groźny dla ludzkiego, heteroseksualnego świata jest KRYPTO homoseksualizm !!
   Jawni geje chcą oficjalnie, jawnie zgodnie z prawem żyć po ludzku na swój sposób, za to najbardziej nienawidzą ich KRYPTO geje.
   Cały starożytny świat był oficjalnie HOMOSEKSUALNY !! Kult bezwzględnego wojownika i jego kochanka był podstawą hiper agresywnych, zwycięskich armii starożytnych. Pierwsi przeciwstawili się temu wyznawcy religii mojżeszowej Żydzi – pierwotnie stąd atawistyczna nienawiść do nich, – za gloryfikowanie rodziny i piętnowanie homoseksualizmu,( później chrześcijanie.)
   „Podstawą autorytarnych państw narodowych jest męski, militarny, bezwzględny krypto homoseksualizm prący do władzy. Deprecjonują kobiety , jednocześnie głoszą „wartości rodzinne”, są agresywni zdolni do wszystkiego, piszą autorzy „różowej swastyki” polecam !!
   KRYPTO homoseksualiści to najwięksi w kosmosie kłamcy, oszuści, manipulanci.
   Dla dobra heteroseksualnego świata powinniśmy wspierać jawność homoseksualizmu . Oszuści, co się ukrywają powinni być pozbawieni wszelkich funkcji społecznych i państwowych. To mega kłamcy zdolni do wszystkiego, najgłośniej wrzeszczą – ” zakaz pedałowania

    • Panie Zygfrydzie, pana zachowanie jest skandaliczne, proszę redakcję NC! o zbanowanie użytkownika

   • Czy naprawdę uważasz że rozmowa z siedmiolatkami o sprawach seksualności jest w porządku, gdziekolwiek się ta rozmowa nie odbędzie. Dlaczego chcecie zabrać dzieciom beztroskie dzieciństwo? Tego dotyczy wpis pana Cejrowskiego. Trzymajcie się z daleka od nie swoich dzieci.

 2. No cóż, masowa chemiczna kastracja na globalną skalę przy pomocy skażonej żywności, wody i podejrzanych używek i interakcji medykamentów nie przyniosło spodziewanych skutków. Promocja anty prokreacyjnych zachowań jest priorytetem naszych nowych panów zasiadających w ONZ i mega bankach i globalnych korporacjach.

  • W czasach gdy nie było ONZ i globalnych korporacji na Ziemi żyło 1 mld ludzi – dziś 7 mld.

   • W czasach gdy nie było noży i widelców ludzie mieli mocne zęby i paznokcie.
    No i co z tego ?

   • W czasach gdy Szwecja była wolnorynkowa i prawicowa, była najbogatszym krajem na świecie.

    • Mówisz o XIX wieku, gdy szwedzkie matki podrzucały swoje dzieci Duńczykom, a Szwedzi emigrowali do USA za chlebem?

  • Skandaliczna treść poradnika dla nastolatków. „Okaż szacunek prześladowcy? Pokaż mu, że jego zachowanie Ci schlebia?”
   – fragmenty z podręcznika, który wręczono ósmoklasistom na warsztatach, organizowanych przez szkołę w ramach lekcji. Treść przeraża.
   Młodzież w szkołach otrzymała książkę „Życie na maksa, poradnik uczuciowo-seksualny” – Książka ukazała się nakładem katolickiego Wydawnictwa M.- autorem jest katolicki ksiądz – przedstawia katolicką wizję uczuciowości i seksualności człowieka.
   W rozdziale problem molestowania seksualnego „ Jak powiedzieć NIE nauczycielowi lub szefowi” czytamy: „Przede wszystkim potraktuj go ( napastnika) z szacunkiem. Daj mu do zrozumienia, że schlebia ci jego zainteresowanie, które kieruje w twoją stronę, w żadnym wypadku nie powinnaś być niegrzeczna, ponieważ możesz tym samym poniżyć i zranić mężczyznę, a ten może chcieć się zemścić.”
   Takich treści w polskich szkołach jest wiele, dlaczego pan Cejrowski nie alarmuje ??
   Czyżby pedofilia heteroseksualnych upiększana na lekcjach religii była OK ???

   • Przede wszystkim należy JEBAĆ judo-chrześcijaństwo i tego śmiecia jahwe (zobaczcie kanał Jezus Bez Religii na YouTube – nie będę się rozpisywać) i propagowanie jakichkolwiek patologii. Wszelkie programy promujące nieetyczne idee należy definitywnie JEBAĆ.

 3. Gonić homoseksualistów bo to jest grzech przeciwko Bogu ale i też przeciwko ludzkości!!!

  • Homoseksualiści – 50% pedofilii, księża – 8%. Wróć do szkoły, ale na lekcję arytmetyki (jak już homoseksi już sobie pójdą).

   • Czyli 16% księży to homosie? Nieźle. To sporo więcej niż „norma”. Te 8% to też dużo więcej niż „norma”. Czyli jednak księża to grupa ciężko wykolejona. Patrząc na komentarz wyżej trzeba pogonić księży bo to jest grzech przeciwko bogu. Ale też i przeciwko ludzkości!!!

    • Nie – łącznie szacuje się na 8% (w tym sprawy udowodnione i pomówienia), z czego część polega na molestowaniu chłopców, a część dziewczynek. Czyli jeszcze na lekcję logiki musisz się udać.

  • No u księży niestety jest sporo zboczeńców, ja słyszałem nie o 8%, ale o 6%. W każdym razie w USA księży sodomitów jest podobno nawet 30%, a w hierarchii uwaga: 50%. Dlatego trzeba w Kościele takiego papieża, który po prostu przeprowadzi czystki. Niestety Papież Franciszek do tego się nie nadaje, ale trzeba wierzyć, że następny Papież to będzie ktoś twardy i nieustępliwy wobec kościelnych zboczeńców.

 4. Oczywistym jest, że ta zapowiadana akcja odbędzie się w znikomym zakresie, bo też nie o to chodzi aby się odbyła, ale żeby ją zapowiadać. W ten sposób przyzwyczaja się ludzi i studzi ich opór. Kiedy wreszcie takie akcje zaczną się odbywać na szeroką skalę, motłoch będzie uznawał je za normalność.

 5. Gdzie te badania ? Równie dobrze można powiedzieć: „Wg różnych badań, nawet 50 proc. nauczycieli wychowania fizycznego ma skłonności pedofilskie”

  • Badania jak to badania,dostępne są w sklepach spożywczych i w klubach gogo.JKM ma rację twierdząc,że przymusowa edukacja to katastrofa.Nauczyli cię czytać litery i teraz składasz z nich przypadkowe zdania.

 6. Homoterror a Polexit
  czyli
  Syndrom Lota

  Lot siedział w bramie miasta. Był w Sodomie.
  Chciał ją opuścić? „Jakże by to było!…”
  Polacy także są w Lota syndromie.
  Chcą, aby dobrze im się powodziło.
  Stabilizacja!… (Aniołowie siłą
  W końcu – za ręce! – Lota, jego żonę
  I ich dwie córki wywleką strwożone.)

  Lot z bramy miasta, dwóch światów granicy,
  Zobaczył obu aniołów. Głęboki
  Pokłon oddał. Boga wysłannicy
  Chcieli, by miasto opuścił bez zwłoki.
  A on ich skłaniał, aby nocne mroki
  Spędzili mieście i przenocowali
  U niego w domu. I na to przystali.

  A wszyscy – wszyscy! – mężczyźni w Sodomie,
  Starzy i młodzi, przyszli pod dom Lota.
  I jego gości żądali łakomie.
  Chciała rozpusty gejowska hołota!
  Tłum Lota spycha i groźby weń miota.
  Nawet dziewictwem córek Lota gardzi!
  Mężczyzn chcą geje w homoterror hardzi.

  Tak zaślepieni w grzechu, oślepienia
  Doznają wtedy poprzez moc anielską.
  Lecz zatwardziałych ten znak nie odmienia.
  Idąc do piekła, wciąż nieprzyjacielsko
  Będą wygrażać niebu!… Każde cielsko
  I każda cielskiem władająca dusza
  Pożąda ognia. Grzesznych nikt nie zmusza…

  Nie siedźmy w bramie i pseudowygody
  Sodomy rzućmy! Trzeba Polexitu!
  Te, które w ogniu chcą zginąć narody,
  Niech idą w ogień! Pod postacią mitu
  Opowiedziana jest prawda. Bo gdy tu,
  W GRZECHU utkwimy wzrok, jak Lota żona,
  To Polska zmieni się w słup soli! Skona.

 7. A gdzie jest ten motłoch co ma bronić nasze dzieci, kraju bo ma teraz czas a siedzi zaćpany w chacie i raz w niedziele wychodzi do kościoła ??

  • a ty się nie wstydzisz wierzyć w płaską ziemię w XXI-szym wieku i jeszcze to demonstrować publicznie?

  • W sumie masz rację ziemia nie jest okrągła, jest brązowa i trzeszczy w zębach sam się przekonałem

 8. Gonić to tęczowe towarzystwo zboczeńców. Gdyby się okazało ,że w szkole do której chodziłby mój syn , takie coś dyrekcja szkoły chciała zorganizować – to po pierwsze powiedziałbym dyrektorowi kilka ostrych słów co o tym myślę i niech swoje dzieci tak „edukuje”. A po drugie najprawdopodobniej zabrałbym dziecko do innej normalnej szkoły , w której nie mają takich głupich pomysłów.

  • Znam takiego tatusia jak ty Sergiusz. Kiedy okazało się że syn jest homoseksualistą spokorniał.

   • Nie znasz takiego tatusia, jak Sergiusz, bo Sergiusz dbał o swojego syna i nie dopuścił do „przeorientowania się”.

 9. Dalej głosyjcie na POstkomuchów a będzie jeszcze gorzej …. lewackie ścierwa

  • Te „lewackie ścierwa” zagrażają kryptykom, stąd ta histeria.
   Jak normalni homoseksualni ludzie zaczną się ujawniać i żyć legalnie w spokoju i wam kryptykom nie pozostanie nic innego. Tego boicie się najbardziej.

 10. Chciałbym zadać jedno ważne pytanie: gdzie są teraz obrońcy konstytucji?
  Jeśli muszą bronić własnego koryta to robią szopki na ulicach.
  Zgodnie z konstytucją:
  Art. 48.
  „Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.”
  Jest to jawne łamanie konstytucji, ale jest wymierzone przeciwko Polskiej Kulturze, więc nikt nie reaguje.

  • Każdy rodzic może się powołać na ten artykuł Konstytucji. Nie potrzeba przedstawiać żadnych dodatkowych ustaw czy rozporządzeń.

   • Niestety znacząca część rodziców nie zna swoich praw. Jestem pewien, że „neutralne” światopoglądowo media nagłośnią słowa sprzeciwu części rodziców jako objawy ksenofobii.

   • Dokładnie. Przepisy konstytucji stosuje się bezpośrednio. Nie potrzeba przepisów niższej rangi.

  • Student powinien wiedzieć, że kulturalny człowiek nie zaprzecza rzeczywistości. Homoseksualizm zawsze był, jest i będzie, czy się wam podoba czy nie. Niebezpieczne jest kamuflowanie tego, strącanie do podziemia. Takie mroczne rewiry najbardziej zagrażają naszym dzieciom. Naprawdę groźny jest krypto homoseksualizm. Polecam książkę „Różowa swastyka”

  • To jest wymierzone przeciw zakłamanej polskiej kulturze.
   Żebyście tak wrzeszczeli, jak pedofila księdza przenoszą cichaczem do innej parafii ?? W tedy husaria obrońców na tym forum. Biedaki.

   • Sorrki ale głupoty opowiadaszczy ktoś jest homo czy też inaczej zboczony to indywidualna sprawa chorej ( lub wychodzącej poza prawa biologi)jednostki i nie to jest tematem. Ale afiszowanie i reklama ..przepraszam za słowa ale…jak ktoś siedzi po uszy w głównie to nie ćwierka..cytat że starej bajki o wrobelku. Są ludzie z różnymi problemami ( po nie kąt normalne) ale jak ktoś mi czy się w łóżko to zazwyczaj niechętnie to reklamuje i urządza cyrk na ulicy lub w szkołach . A w tym wypadku… .Nie nie uważam że tą dewiacje trzeba napietnowac ale obecnie dyskryminuje się całe społeczeństwa niejako zmuszając do akceptacji .A co kto wkłada sobie w d… w mroku sypialni nie musi interesować moich dzieci! A pro po to może zróbmy extra hmmm czwartki w szkołach i reklamujmy współżycie z naszych dzieci milusinskimi pieski kotki itd..wszyscy potrzebują uczucia. No równouprawnienie!!!

 11. kto jak kto, ale na paradzie równości to powinni prawie sami księża katoliccy iść. Oczywiście w większości ci, którzy gwałcą polskie dzieci. A ten, kto ich broni, sam jest pederastą pedofilem, czyli psem, nie człowiekiem.

 12. Najlepszymi specjalistami od dzieci są bezdzietni kawalerowie: księża rzymskokatoliccy, Cejrowski, Jarosław Kaczyński plus na dokładkę jedna prawdziwa panienka w tym gronie, Krysia Pawłowicz…

 13. Czy osoba pisząca ten artykuł w ogóle odróżnia pederastię od homoseksualizmu??? Skandaliczny i stronniczy artykuł, nie tak powinno wyglądać .nowoczesne dziennikarstwo. Prosiłbym też na przyszłość o podawanie źródła badań, inaczej ich prawdziwość jest absolutnie nieweryfikowalna (jak w tym przypadku)

 14. Lepiej niech te dzieci zgwałcą bezpiecznie na plebanii. Przynajmniej nikt się o tym nie dowie, więc nikt nie powinien mieć pretensji xD

 15. Czy jest dobrze jak młodzi klerycy są zmuszani, do sexu w seminarium nie. Jest wszystko zamiatane pod dywan FILM Kler pokazał co w kościele katolickim dzieje się od dawna, ale zapomniał reżyser o geyach w kościele. To nie są jednostkowe przypadki smutna rzeczywistość. Naskakujecie na taką edukację w szkole ale jak mają czuć się dzieci czy młodzież, która czuje się inna. Ja dobrze wiem. Mój syn jest geyem domyślam się jak miał zaledwie 14 lat potwierdził, mi to sexuolog po roku a, sam syn powiedział w wieku 16. Teraz syn ma 19 lat w szkole do której chodzi nikt nie wie że, jest geyem ale nie raz słyszy obraźliwe teksty na temat kolegi który, powiedział otwarcie że jest geyem. Dlaczego są samobójstwa wśród nastolatków które są innej orjętacji niż ich rówieśnicy, bo są zaszczute przez kolegów. A nikt z hejterów nieodpowiada karanie. A powinni. Poniewarz przez takie zachowanie niema młodego życia. Dlatego taka akcja jest potrzebna.

  • Całą akcja jest niepotrzebna. To tylko chore propagowanie pedofili, homoseksualizmu i innych dewiacji i to niewinnym dzieciom. Nie interesują mnie „uczucia” dewiantów. Won z nimi. Do podziemia.

 16. Recepta na dewiantów w szkołach: 1)znieść przymus edukacyjny 2)sprywatyzować szkoły 3)wprowadzić bon edukacyjny do prywatnych szkół na każde dziecko. Żadna szkoła w Polsce nie zaprosiła by tych dewiantów, bo na wolnym rynku edukacyjnym zbankrutowałaby.

 17. 50% homoseksualistów to pedofile, a ziemia jest płaska.

Comments are closed.