Ziemkiewicz wali w pisosocjalistów i judeofilów: Brak zakazu handlu od zachodu słońca w piątek pokazuje nasz antysemityzm

Elżbieta Rafalska i Rafał Ziemkiewicz/fot. PAP/Teodor Szary/Paweł Supernak (kolaż)
Elżbieta Rafalska i Rafał Ziemkiewicz/fot. PAP/Teodor Szary/Paweł Supernak (kolaż)

Rafał Ziemkiewicz słynie z ostrego języka i pisania właściwie wszystkiego, co mu leży na sercu. Tym razem postanowił odnieść się do pomysłu związkowców i posłów, by wprowadzać zakaz handlu już w soboty.

W ogóle to uważam, że brak zakazu handlu od zachodu słońca w piątek pokazuje, jak bardzo antysemickim jesteśmy wciąż krajem – napisał Rafał Ziemkiewicz na Twitterze. Spytał też „panie i panów z PiS”, kiedy „wreszcie coś” z tym zrobią?

Wpis wywołał oburzenie Cezarego Krzysztopy od związkowo-propartyjnego tygodnika „Solidarność”. Z wpisu wywnioskować można trochę przekaz w stylu Radio Erewań: Wcale nie chodzi o zakaz a ograniczenie, a poza tym to fejk. – Mowa jest o OGRANICZENIU. A po drugie, „zakaz handlu w soboty” to kolejny #fakenews – napisał Krzysztopa.

Użytkownik Twittera Piotrek K w ironiczny sposób przedstawił „najlepsze” rozwiązanie, które „Solidarność” na pewno by zaaprobowała. – Powinni po prostu odgórnie blokować środki na kontach na weekend i nie byłoby problemu. Ewentualnie po każdy zakup ludzie powinni iść do urzędu i jak urzędnik się zgodzi to kapitan państwo z naszej kasy nam kupi co potrzeba – napisał.

Przypominamy, że związkowcy domagają się, aby zakaz handlu obowiązywał już od godziny 22.00 w soboty i kończył się 5.00 rano w poniedziałki. NSZZ „Solidarność” twierdzi, że trzeba tak postanowić gdyż sklepy często każą pracownikom kończyć pracę dłużej w soboty i wcześniej przychodzić w poniedziałki.

Myślę, że w listopadzie lub w grudniu możemy przystąpić do prac w parlamencie. Zmiany zaczęłyby obowiązywać w pierwszym kwartale przyszłego roku – mówiła na antenie Radia ZET minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.

Źródła: twitter.com/Radio ZET/nczas.com

19 KOMENTARZE

 1. Prawiczkowy idiotyzm. Żydzi zabili kilkuset Polaków, naziści i komuniści zabili 4 mln Polaków.
  Prawiczki nienawidzą Żydów a uwielbiają niemieckich neonazistów z AfD, Salviniego-Mussoliniego, KGBowca Putina i chińskich komunistów.

  • Nie klam durniu. Ci twoi naziści i komunisci, to ta sama zydokomuna.

    • Przecież powszechnie wiadomo,że Hitler miał żydowskie pochodzenie.Czy to nie paradoks,że sprawcą śmierci milionów Żydów był człowiek,który sam miał żydowskie pochodzenie.

    • Tak Hitler byl Austryjackim Zydem i zarazem nienawidzil zydow twierdzac ze majac ich oglad od wewnatrz mial pelny obraz podlosci tych ludzi i dlatego trzeba ich wyeliminowac z cywilizowanego nazistowskiego swiata.

  • Nawet nie wiesz, że niemieccy Żydzi występują do AfD. Durniu.

   • Bredzisz. AfD to partia antysemicka i antypolska dlatego tylko prawiczki mogą ją popierać.
    independent.co.uk/news/world/europe/germany-afd-bjoern-hoecke-berlin-holocaust-memorial-shame-history-positive-nazi-180-turnaround-a7535306.html

  • Tacy neonaziści, że Żydzi do ich partii wstępują! Daj nam Boże tylko takich neonazistów :D

 2. Jaaaa…. cieee….!!! Jak to się semity burzą!Teraz przynajmniej wiadomo który jest żydofilem.

 3. Na wydalenie Jankesa ze Szwecji

  Wieść (euro)gminna niesie o pewnym Jankesie:
  „Za mało płacił sobie w swym własnym biznesie.”
  Pan Lincoln wydalony jest już… nauczony!
  W marksizmie wykształcenie, jak wszędzie, kosztuje…

  http:

  //korwin-mikke.pl/europa/zobacz/wydalono_przedsiebiorce_poniewaz_wyplacal_sobie_zbyt_niska_pensje/172151

 4. ci co przez 38 lat nic nie zrobili z 14 postulatem sierpnia 80 nie powinni podnosić głosu na temat jakiej kolwiek pracy.

Comments are closed.