Nagła zmiana. Stanisław Michalkiewicz za Janusza Korwin-Mikkego

Miał być Korwin-Mikke, będzie Michalkiewicz ze swoją najnowszą książką „Naziści i Szabesgoje”. Zapraszamy na 22. edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Niedziele to ostatnia szansa na zakup prawicowych lektur w promocyjnych cenach i zdobycie autografów naszych autorów. Hala EXPO w Krakowie, ul. Galicyjska 9, stoisko C41.

Wszystkie książki z serii „Biblioteka Wolności” (marka, pod którą ukazują się publikacje wydawcy dwutygodnika „Najwyższy Czas!”) są do kupienia w PROMOCYJNYCH cenach.

W niedzielę miał być na naszym stoisku Janusz Korwin-Mikke, ale z ważnych powodów odwołał swój przyjazd. Na szczęście dzień dłużej zgodził się z nami zostać wyśmienity publicysta red. Stanisław Michalkiewicz.

Dzisiaj w godz. 11.00 – 13.00 red. Michalkiewicz będzie podpisywał swoje książki na stoisku Biblioteki Wolności (C41). Zapraszamy!

28 października (SOBOTA 14:00-16:00) – swoje książki będzie podpisywał Stanisław Michalkiewicz, w tym najnowszą pozycję „Naziści i Szabesgoje”.

Najnowszą książkę Stanisława Michalkiewicza można kupić także w naszym sklepie internetowym (kliknij na obrazek poniżej).

Maciej Sołdan i Tomasz Sommer czekają na Was na stoisku
Maciej Sołdan i Tomasz Sommer czekają na Was na stoisku

Comments are closed.