Nagła zmiana. Stanisław Michalkiewicz za Janusza Korwin-Mikkego

Miał być Korwin-Mikke, będzie Michalkiewicz ze swoją najnowszą książką „Naziści i Szabesgoje”. Zapraszamy na 22. edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Niedziele to ostatnia szansa na zakup prawicowych lektur w promocyjnych cenach i zdobycie autografów naszych autorów. Hala EXPO w Krakowie, ul. Galicyjska 9, stoisko C41.

Wszystkie książki z serii „Biblioteka Wolności” (marka, pod którą ukazują się publikacje wydawcy dwutygodnika „Najwyższy Czas!”) są do kupienia w PROMOCYJNYCH cenach.

W niedzielę miał być na naszym stoisku Janusz Korwin-Mikke, ale z ważnych powodów odwołał swój przyjazd. Na szczęście dzień dłużej zgodził się z nami zostać wyśmienity publicysta red. Stanisław Michalkiewicz.

Dzisiaj w godz. 11.00 – 13.00 red. Michalkiewicz będzie podpisywał swoje książki na stoisku Biblioteki Wolności (C41). Zapraszamy!

28 października (SOBOTA 14:00-16:00) – swoje książki będzie podpisywał Stanisław Michalkiewicz, w tym najnowszą pozycję „Naziści i Szabesgoje”.

Najnowszą książkę Stanisława Michalkiewicza można kupić także w naszym sklepie internetowym (kliknij na obrazek poniżej).

Maciej Sołdan i Tomasz Sommer czekają na Was na stoisku
Maciej Sołdan i Tomasz Sommer czekają na Was na stoisku

20 KOMENTARZE

   • weź.. ja ty coś palniesz… ja żyję bo w porę wypisałem się z państwowego szpitala. musiałbym ci teraz odpisywać zza światów

 1. Póki nie odszczeka, co powiedział o dobrowolności szczepień, i tego porównania nieszczepionych dzieci do syfilityków, o żadne podpis go nie poproszę, żeby mi chciał podpisać całą moją bibliotekę i własnoręcznie wykaligrafować ex libris!

  • O matko, nie wiesz, że porównanie to nie znaczy zrównanie?! Jak porównam Korwina do Kaczyńskiego to wiem, który jest lepszy, a jak nie porównam to nie wiem na kogo głosować. Tak samo jak lewaki się oburzały, że Korwin coś tam porównywał. Problem jest podobny. Michalkiewicz tym samym usprawiedliwiał to, że jakieś szkoły i przedszkola nie przyjmują nieszczepionych dzieci do szkoły. I dobrze, niech to szkoły i przedszkola decydują kogo przyjmują, a kryteria mogą być dowolne, rasowe, religijne, pochodzenia czy też czy dziecko jest szczepione czy nie itd. Oczywiście problem jest taki, że w Polsce jest wiele państwowych przedszkoli czy szkół, ale wystarczy je sprywatyzować i to prywaciarz będzie decydował kogo przyjmie, a kogo nie.

  • Biedaku, założę się, że nie wiesz co tak naprawdę powiedział, tylko coś tam słyszałeś, część pewnie sam sobie wymyśliłeś.

  • a jak bez sutanny to już ok?! najlepiej pod hasłem „tęczowego piątku”?

  • Jakiego pedolfila bronił p. Michalkiewicz? Czekam na konkrety, a nie kłamstwa i pomówienia.

   • @Monarchista, Temu Jeografowowi pewnie chodziło, o wypowiedzi Michalkiewicza o atakach na Kościół. Rzeczywiście, jak każdy rozumny człowiek, Michalkiewicz protestował przeciwko oszczerstwom rzucanym na Kościół, przy czym, nigdy nie usprawiedliwiał przestępstwa

    • Na moje oko tereferek albo ma trochę przytkane uszy, albo rozumek u terefereka lekko szwankuje. Może nie usprawiedliwiał przestępcy, ale i nie potępiał. Co to takiego że ksiądz włożył rękę dziecku pod spódniczkę albo zaaplikował jej/jemu jednego „sztosa”. O co w ogóle tyle hałasu. I jeszcze za to jakieś odszkodowania?

     • Pomijam brak szczegółowej analizy sprawy którą komentował. Walki o dobro Kościoła Katolickiego doszukać się w tym nie potrafię.

 2. Kretyński tytuł mający robić kliknięcia. Każdy już myślał, że Korwin przestaje przewodniczyć Wolności i wchodzi na jego miejsce Michalkiewicz a tu, kurde, targi książki… Zresztą wielkiej różnicy nie ma – oboje ludzie bardzo mądrzy ale mający swoje niepotrzebne wariactwa (kobiety vs służby specjalne). Myślałem, że może Berkowicz byłby rozwiązaniem ale słyszę o jakichś jego machlojkach finansowych pod pozorem usług informatycznych, Wipler też ma coś za pazurami, Sośnierz – może jak zmieni fryzurę, to go będą brali bardziej na poważnie. Niby Jakubiak ma przejść do Wolności – ale to trep, zwolennik przymusowego poboru i wielbiciel Jaruzela. Zostaje jeszcze Wilk – ciekawe, kiedy i jego poniosą w ramach jakieś afery. Człowiek zaczyna tracić wiarę w ludzi polityki.

  • „Każdy już myślał, że Korwin przestaje przewodniczyć Wolności i wchodzi na jego miejsce Michalkiewicz”. Każdy jak każdy, wystarczy choć trochę znać i rozumieć Michalkiewicza, żeby wiedzieć, że nie będzie przewodniczyć żadnej partii ani nawet do partii należeć (choć w przeszłości i należał, i przewodniczył). Jeżeli zaś chodzi o „wariactwa” Michalkiewicza, to sądzisz, że udział służb specjalnych w życiu publicznym sobie wymyślił? A kto czy co ich od tego powstrzymuje? Przyzwoitość czy obawa przed Sądem Ostatecznym?

  • Wiary w ludzi nigdy nie należy tracić. Oprócz pana Wilka godnym uwagi jest tam jeszcze pan Dziambor……

  • Same przemadrzale glowy od gadania. Tyle lat to powinni na pieniadzach spac. A tu na dotacjach, dietach, na garnuszku u Rydzyka, Januszek jeszcze o datki prosi. Taka trupa kabaretowa……

 3. E tam wolałbym książkę Korwina, Michalkiewicz za bardzo szuruje.

 4. @PiS to nie centrum (…) komu jak komu, Michalkiewiczowi szurię można zarzucić jako ostatniemu. Jego wywody są bezbłędne. Wyniósł ze studiów prawniczych przywiązanie do logiki, która wymiera wraz z cywilizacją łacińską.

Comments are closed.