Śmiać się czy płakać? Szwedzki rząd wydał miliony na edukację seksualną przybyszów przez Internet

Zdjęcie ilustracyjne/pxabay
Zdjęcie ilustracyjne/pixabay

Rząd w Szwecji przeznaczył na początku roku 5 mln koron, czyli równowartość 500 tys. euro na stworzenie specjalnego serwisu internetowego, gdzie przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki mogą zapoznać się ze szwedzkim standardami współżycia seksualnego. Płacą oczywiście podatnicy.

Obywatelom wmawia się, że problem z imigrantami nie istnieje lub jest nadmiernie wyolbrzymiany. Jednocześnie władze postanowiły uporać się z kwestią jurnych gości za pomocą portalu internetowego…

W pierwszej połowie roku za 500 tys. euro powstał specjalny rządowy portal z materiałami dla uchodźców. Przybysze w swoim własnym języku mogą przeczytać, w jaki sposób obchodzić się z kobietami. Władze chcą w ten sposób uczyć gości o „zdrowiu, równości płci i seksualności”. Portal jest dostępny m.in. w języku: arabskim, somalijskim i dari.

Do głównych celów projektu należy według oświadczenia władz: edukacja nowo przybyłych do kraju uchodźców, rozszerzanie działalności i nauki w sieci oraz zaznajomienie mieszkańców kraju ze standardami gości.

Na stronie można znaleźć m.in. informacje dotyczące prostytucji, handlu ludźmi, gwałtów i molestowania seksualnego, przemocy oraz praktyk spotykanych w niektórych afrykańskich krajach polegających na usuwaniu młodym dziewczynkom łechtaczki.

Internetowa inicjatywa jest najlepszym dowodem na to, że Szwedzi mają poważny problem z imigrantami i to przede wszystkim tymi, którzy przybyli do kraju z Bliskiego Wschodu i Afryki. Jak bowiem inaczej tłumaczyć fakt, że władze nie uruchomiły podobnego portalu dla własnych obywateli ani nie przetłumaczyły treści strony na inny europejski język.

Źródło: voiceofeurope.com/.youmo.se/nczas.com

20 KOMENTARZE

 1. No tak prawiczki uważają że edukacja to zło a ich ideałem jest XIX wiek gdy 80% Polaków i Szwedów nie umiało czytać i pisać

   • Ja nie pamiętam, żeby w średniowieczu w Europie były wycinane łechtaczki, to tylko w multi-kulti. W średniowieczu dziewictwo było w modzie i cnoty wszelakie.

  • „Ala” popraw się. Natychmiast! Edukacja jak najbardziej jest dobra, ale dla ludzi. Człowiek na etapie Homo erectus, nie jest jeszcze w stanie przyswoić edukacji. Zmuszanie tego, co w przestępczy sposób importowano do Europy, to po prostu znęcanie się nad istotkami żywymi. Ale nie zapominajmy, że te istotki są niezwykle groźnym gatunkiem inwazyjnym dla delikatnej struktury miejscowej. Dlatego najlepszym rozwiązanie dla wszystkich jest pozbycie się w trybie pilnym gatunku inwazyjnego i wszelkiej zarazy. No i nie zapominaj o tym, że wielu z gatunku inwazyjnego do dzisiaj nie umie czytać i pisać. No i kto znowu winien!? Prawiczki! A ja ich nie znam, ot! też jestem nie wyedukowana.

  • Czytać i pisać można każdego człowieka w dowolnym wieku nauczyć w 3 miesiące.
   Bywają też sytuacje że dzieci jeszcze przed obowiązkiem pójścia do państwowej szkoły potrafią już czytać i pisać.
   Natomiast szwedzkie lewactwo wydaje ciężkie pieniądze żeby cywilizować dzikusów w zakresie relacji seksualnych? Głupota socjalistów jest bezgraniczna.

   • lewak to ścierwo,
    Z tego co wiadomo to już wydano dla obcych, którzy tylko pasożytują na Europie bardzo ciężkie pieniądze rdzennych Europejczyków i nadal są wydawane. Nadaremno! Dla potrzebujących białych na nic nie ma i to nie głupota z ich strony, to cynizm, perfidne i celowe działanie.

  • Wysłać alę wilk, każdy sobie podyma i pozna standardy. To będzie udukacja na najwyższym poziomie
   Aczkolwiek nie wiadomo czy ala wilk spełnia standardy

 2. Ala, czy to twój adres-vilmosmałpawpkrpkapl? Samo mi się uzupełniło. Zostaw mnie w spokoju.

 3. Przecież te człekokształtne nie umieją czytać… :D
  Zresztą nawet gdyby przypadkiem umieli te swoje bazgroły odszyfrowywać to po co. Ciekawsze jest przecież
  porno. To chyba jedyne strony, które odwiedza dzicz z pustyni.

  • Abe,
   Odwiedzają te strony, bo znają „pismo” obrazkowe to i se popatrzą a nabiał puchnie! No to zgodnie ze swoją „tradycją” postępują jak u siebie. Równość dla wszystkich, jak głosi wielu zaburzonych? Dlatego Europie „zafundowano” przymusową cofkę cywilizacyjną, żeby nie obrażać „gości” niejakiej Angeli M. z przydupasami, których w swojej „dobroci” chce się pozbyć do wszystkich „sąsiadów”? Co za „złota” kobiecina, że aż strach!

 4. Ani śmiać się ani płakać… Ogarnąć się i odeprzeć wielopłaszczyznowe ataki psychopatów i wielu innych dewiantów! Jedyne co zostało normalnym białym, to skuteczna mobilizacja i obrona przed wszelakim wrogiem! I tym dzikim i tym zakotwiczonym wewnętrznym wrogiem. Inaczej koniec z normalnym światem, cywilizacją białego człowieka na naszym lądzie i w naszym kraju!

 5. Przebijam! Daję 10 mln koron szwedzkiego podatnika na stworzenie specjalnego kursu dla gołębi, żeby nie fajdały po parapetach, balkonach i samochodach oraz drugie 10 milionów na nauczenie hien żywić się trawą.

 6. szwecja stracona. a taki to był 20 lat temu piękny kraj. kajaki, archipelag, spacery, coś wspaniałego.

  a teraz murzynowo które grupowo atakuje każdą kobietę. zwierzęta po prostu.

  i jak to rozwiązać?

  • kovalski – krol srodmiescia,
   Rozwiązanie jest bardzo proste. Deport dla wszystkich nie rdzennych Europejczyków, ale do tego trzeba woli politycznej a tej brak.

 7. Redakcjo ! Przestań się wygłupiać. NIE MA JUŻ SZWECJI. Trzeba wymyślić jakąś nową nazwę dla tego niczyjego lądu.

Comments are closed.