Aplauz po występie Wojciecha Cejrowskiego. Ruszyła akcja: Okaż wsparcie! [VIDEO]

Wojciech Cejrowski. / fot. Prt Sc TVP Info
Wojciech Cejrowski. / fot. Prt Sc TVP Info

Podczas ostatniego, czwartkowego, programu „Minęła 20” w TVP Info, Wojciech Cejrowski stwierdził, że Tęczowy Piątek w szkołach to atak pedofilski. Słowa te spotkały się z dużym odzewem. Jakaś lewacka organizacja Miłość Nie Wyklucza (ale już homopropagandzie nie wspominają) wzywa, by zgłaszać sprawę do KRRiT, my wzywamy więc do okazywania solidarności z Wojciechem Cejrowskim.

W związku z ostatnimi wydarzeniami redakcja nczas.com rozpoczyna akcję solidaryzowania się z Wojciechem Cejrowskim, co można wyrazić słowami wsparcia w komentarzach pod jego postem na Facebooku lub w prywatnej wiadomości. Warto też wyrazić swoje zdanie w komentarzach pod postem organizacji.

W programie z dnia 25 października, dzień przed akcją homopropagandy w ponad 200 polskich szkołach, Cejrowski stwierdził, że Tęczowy Piątek to „atak pedofilski”, a uczniowie są „szkoleni do zboczonych czynności seksualnych”.

Cejrowski trzymał także kartkę, na której napisane było: „Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci”. Organizacja Miłość Nie Wyklucza wszczęła akcję, w ramach której zachęca wnioski do KRRiT ze skargą na Wojciecha Cejrowskiego.

„Podczas audycji doszło do pogwałcenia zasad obiektywizmu, oddzielania informacji od komentarza, szacunku i tolerancji oraz wolności i odpowiedzialności” – czytamy w oświadczeniu organizacji. Swój sprzeciw można wyrazić też na profilu postępowej organizacji :)

Poniżej nagranie Cejrowskiego, o którym mowa:

Źródło: gazeta.pl/Facebook/NCzas

75 KOMENTARZE

 1. Jak to „Miłość Nie Wyklucza”? Ludzka miłość to już szczególnie wyklucza. Wyklucza każdego niekochanego. Na tym właśnie polega wartość miłości, że się nią obdarza tylko nielicznych, czyli wyklucza wszystkich innych. Takie hasło jak nazwa tej organizacji, to mogłyby co najwyżej pokazywać te panie z Rumunii i Rosji, co to stoją przy naszych drogach w kusych spódniczkach. Chociaż i one też wykluczają, tyle, że wedle kryterium finansowego.

  • pedofile z ‚milosc nie wyklucza’ chca po prostu latwiejszego dostepu do dzieci…

   • Miłość nie zna pojęcia wieku!|
    Całkiem nie dawno TEDx wygłosiło na poważnym uniwersytecie w Wurzburgu płomienny wykład zakończony owacją na stojąco głosząc, iż pedofilia jest równie naturalną i niezmienną orientacją seksualną, co heteroseksualizm i nie należy z takich ludzi szydzić youtube /watch?v=cy4AUzsGbfE
    Witajcie w Nowym Lepszym świecie wolnym od uprzedzeń!!

 2. matko, przecież on to robi tylko dla fejmu, bo najbardziej na świecie kocha samego siebie, ja nie mam zamiaru pomagać mu w jego samogwałcie, ale jak widać w redakcji znaleźli się chętni, no cóż, w takim razie, miłego trzepania życzę!

  a gdy skończycie i umyjecie rączki, zajmijcie się poważnymi sprawami, czyli na przykład gospodarką, ortografią, interpunkcją, bo to wszysko u Was kuleje!!!

  • Głodnemu chleb na myśli panie Cejrowski i spółka, widzicie to co chcecie widzieć i tak jak wam głód dyktuje.
   Dedykuje wszystkim jedną z niewielu mądrych wypowiedzi na tym forum w temacie, wstydźcie się
   ” obleśne dziady”
   Pozwolę sobie 19-latek 26/10/2018 at 22:45
   Ojoj, wy nie wiecie, że dzięki internetowi już 6-7- letnie dzieci mają styczność z tematem homoseksualizmu np. na różnych forach internetowych, czy filmikach na youtube, gdzie w znacznej większości stosunek autora komentarza lub twórcy filmu jest neutralny lub pozytywny. Zresztą osoby poniżej 16 lat z roku na rok przejawiają coraz mniejsze postawy homofobiczne, bo te osoby wiedzą, że ta orientacja jest genetycznie wrodzona i normalna, którą ma te do 5 proc. ludzi. Prawicowy, czy kościelny bełkot w tej sprawie młodzi coraz częściej olewają, gdyż mają w internecie rzetelne badania o homoseksualiźmie. Możecie sobie prawiczkowi faceci (ciekawe dlaczego 90 proc. osób homofobicznych to faceci?) wrzeszczeć, że to sodomia i zboczenie, ale tego już nie zatrzymacie. Z roku na rok młodzi ludzie są coraz bardziej tolerancyjni, wasza agresja już nic nie daje „

   • kiedy w końcu zrozumiesz, że ideologia tg jest niebezpieczna przede wszystkim dla kobiet, bo jako pierwszy przyznam ci, że kompletnie nie interesuje mnie fakt, że połowa pijanych samiczków da się zgwałcić.

    ale to, że te zmiennopłciowcy zaatakują każdą kobietę gdy pojawi się taka okazja jest sytuacją absolutnie skandaliczną.

    • Dla kobiet, jak dla całego świata niebezpieczne jest mętne, podstępne, paranoicznie ukrywające się krypto gejostwo.
     To oni najbardziej boją się epoki jawności i prawdy. To oni najbardziej nienawidzą i tępią jawne organizacje gejowskie, walczące o to aby homo mogło żyć zgodnie z prawem, jawnie i po ludzku, na swój sposób.

     • ee tam, kryptozoofile są gorsi bo bardziej i pokrętniej ukrywaja swoją orientację a nie ma w tym nic wstydliwego gdy się zobaczy jak katuje psa przykutego do budy przeciętny rolnik
      zdecydowanie jest za mało tolerancji dla odmienności

     • goska, a co geje nie moga pracowac? nie moga kupowac w sklepie? a to czego jeszcze chca pedofile? ZADNYCH przywilejow dla zboczencow!

   • księża za mało zgwałcili dzieci żeby cokolwiek dotarło do twojej pustek głowy
    kiedyś na te kłamstwa o orientacji dałem się nabrać póki nie zobaczyłem jak to wygląda „od zakrystii”, w życiu osobistym poza zjebami nigdy normalnych inaczej tez nie widziałem

   • Biedna idiotko. Z roku na rok młodych ludzie jest coraz mniej, to po pierwsze a po drugie są coraz bardziej bierni i ogłupieni. Nie należy tego mylić tzw tolerancją. Osoby o słabych umysłach, do których się ewidentnie zaliczasz zwykły mylić bierność i permisywizm z tolerancją. Na samym końcu ci młodzi ludzie będą tak tolerancyjni, że nie będą protestować gdy im muzułmanie będą gardła podrzynać.

   • „Możecie sobie prawiczkowi faceci (ciekawe dlaczego 90 proc. osób homofobicznych to faceci?)”

    Było się uczyć biologii, to odpowiedź byłaby oczywista. Homoseksualni mężczyżni kobietami się nie interesują. Interesują się mężczyznami, więc obrzydzenie (zwane homofobią) wyewoluowało jako mechanizm obronny pomagający facetom unikania męskich homoseksualistów i ryzyka rozmaitych infekcji (których środowisko pederastów jest szczodrym rezerwuarem).

    Ciekawe, że „homofobiczni” mężczyźni jakoś nie brzydzą się lesbijkami. Biologia tłumaczy dlaczego. Teoria o społecznym (bądź religijnym) podłożu „homofobii” wyjaśnienia takiego nie dostarcza.

    • Zgoda, z wyjątkiem ostatniego akapitu!
     Rzeczywiście normalni mężczyźni nie brzydzą się lesbijkami. Co nie znaczy, że to popierają. Tak jest w naszej cywilizacji, której nieodłączną cechą jest MONOGAMICZNE małżeństwo.
     Natomiast w przypadku cywilizacji dopuszczającej POLIGAMIĘ (np. islam) czynnik religijno społeczny ma znaczenie i to duże.
     Mówiąc w skrócie nawet największy ogier nie będzie w stanie zaspokoić stadka dam haremowych. Miłość lesbijska jest tam (w haremie) nie tylko dopuszczalna, ale nawet dyskretnie zalecana. Inaczej te biedne istoty by powariowały.
     Biologia ma tutaj nieco inne zadanie. Panu i władcy nie przeszkadzają żony lesbijki, ponieważ on i tak je zapłodni wtedy kiedy będzie chciał. A celem małżeństwa w islamie jest spłodzenie jak największej liczby nowych wyznawców proroka.
     Z tego samego powodu surowo tępione jest pedalstwo. Zdeklarowany pedał nie jest zdolny do współżycia z kobietą i tym samym spłodzenia nowych wyznawców proroka.

     • o ile pamietam gdzies w islamskim prawie dla pedałow aktywnych przewidziano publiczne baty a dla pasywnych cweli kare smierci
      bo pierwsze to tylko powod do wstydu a drugie straszna zniewaga

     • O ile pamiętam, ryzyko zakażenia HIV jest dla pederasty pasywnego dwa razy większe niż dla aktywnego. Coś tam ten islamski prorok widocznie kumał.

  • sugerujesz, że gospodarka jest ważniejsza od walki ze zboczeńcami które udają kobietę by tylko dorwać się do kobiety, lub ewentualnie zgwałcić jeszcze niezgwałconego faceta?

   walka z ideologią gender to absolutny obowiązek, ale ty tego nie przyznasz, bo sama byłaś już tyle razy przeorana, że cieszy cię gejowski świat, nawet jeśli wiesz, że jest to świat nierealny i że jak tylko się trochę spijesz, to geje zrobią ci jeszcze większą krzywdę niż heterycy.

   zero tolerancji dla ideologii gender. czyli po prostu oświęcim i całkowite rehabilitacja w tym obowiązek noszenia opasek TG na ramieniu. inaczej będzie chaos. i fejm nie ma to nic do rzeczy.

   • „jak tylko się trochę spijesz, to geje zrobią ci jeszcze większą krzywdę niż heterycy.”
    Jeśli już to kryptogeje. Tak udają hetero, że jest możliwe, że każdy donos będzie uznany za niewiarygodny.
    Dla dobra wszystkich trzeba dążyć do takiej sytuacji, że geje będą się chcieli ujawniać i będą ujawniani. Społeczeństwo powinno wiedzieć kto jest, kto – zwłaszcza w strukturach społecznych i państwowych.

  • O, widzę, że i poza redakcją znalazło się grono miłośników ściągania napletka panu Wojtkowi, brawo, brawo, ktoś tam nawet nazwał mnie „lewaczką”, he he, a nawet „tajnym agentem”, powiem tak, ja nie posyłam dzieci do publicznych szkół, więc to nie moje zmartwienie, to Wasz problem, a dlaczego posyłacie dzieci do szkół publicznych? bo jesteście biedni, do takich szkół uczęszczają głównie dzieci z nizin społecznych, a dlaczego jesteście biedni? bo zajmujecie się głupotami zamiast gospodarką, zamiast próbować poprawić swój byt, grzebiecie w majtkach panu Cejrowskiemu, i to ku uciesze zespołu redakcyjnego, tego niegdyś zasłużonego czasopisma.

   • W sumie nawet mądra wypowiedź… Ale i tak bardziej ciekawią mnie Twoje melony :D

   • O proszę, trafiła nam się pani z wyżyn społecznych. To nie nasza wina, że robiąc krzywdę własnym dzieciom nie posyłasz ich do publicznej szkoły. Znam te prywatne szkoły i poziom nauczania w nich jest poniżej warstwy mułu. Ale jesteś dorosła, więc przynajmniej odpowiadasz za to.
    Moja córka chodząc do tych niedobrych powszechnych szkół została właśnie lekarzem.
    Ciekaw jestem jak będzie z twoimi.
    Może się dostaną na płatne i skończą.
    Na szczęście nie wszystko można kupić za pieniądze.

  • „kasia” myj ty rączki zanim sięgniesz po Iladian, a nie dopiero „po”. Zresztą klepki w bańce masz obluzowane, bo nie potrzeba łykać Iladianu. Trzeba czytać ze zrozumieniem co napisane jest na opakowaniu!

  • A masz dzieci (dziecko) Kasiu? Pewno nie masz, albo są już dorosłe i nic im nie grozi. Ja mam dorosłą córkę, ale mimo to uważam, że powinniśmy walczyć (każdy na swój sposób), żeby nie dopuszczać do prania mózgów organizacją LGBT i innym.
   Tak samo nie powinno być żadnych marszów równości, bo my nie urządamy marszu normalnych

 3. Tzw. „kasia” stulić lewacki pysk i zaprzestać publicznego lewackiego onanizmu aksjologicznego. Masz frustracje powodowane brakiem bolca to się trzep w zsypie na śmieci.

  • Niepokalany rycerz – Spychalski „- prawdziwy” katolik oczywiście, w obronie moralności, oczywiście.
   – Dokumentuje skrzętnie wszystkie pełne miłości i elokwencji posty jw. Do nowego hitu polskiej kinematografii; tytuł może …. ” Polski „prawdziwy” katolik „

   • Debil-gosia żartowałem na tytuł debila trzeba wielu lat pracy – powodzenia gosia

   • Ciebie nic już nie uratuje od głupoty. Z debilami nie ma żadnej dyskusji. Pedały to sodoma i gomora, to zboczenie, za które Bóg karał śmiercią. I zapamiętaj sobie głupia pało raz, do twojego marnego końca, że tolerancja to nie to samo co akceptacja.

 4. Homoseksualizm w Polsce jest legalny. To nie PRL gdzie idol prawiczków Kiszczak prześladował gejów.

  • Idol to taki program dla mało myśących choć wypoczętych przez całe życie

 5. Wszystkim stronom sporu przypominam, że w domu prywatnie to każde może dmuchać nawet kaloryfer żeberkowy, ale publicznie promować dewiacji i zboczeń nie wolno! Zatem Pan Cejrowski ma 100% racji.

  • Puki co, bez żadnych przeszkód można publicznie głosić bogoojczyźniane wartości , „zakaz pedałowania” itp., a prywatnie spotykać się z gejami po gejowsku. Tacy oszuści powinni mieć zakaz stanowisk społecznych i państwowych.

 6. A zaczęło się kilkadziesiąt lat temu od „pewnej zmiany nastawienia do homoseksualizmu”
  Przed nami kupę roboty żeby to wszystko odwrócić.
  Gośki i Kaśki – potrzebujecie jakiejś kulturoterapi. Jeśli jej nie chcecie to przenieście się na jakieś forum dla postmodernistycznych jaskiniowców z laptopem i tam zamieszczajcie swoje komętarze.
  A tęczowymui piątkami to powinny zająć się odpowiednie organa państwa.

  • Jesteśmy na forum postmodernistycznych jaskiniowców, nigdzie nie musimy się przenosić Armageduniu !

   • Buba buba – gośka język żuli chcesz zapewne 5 PLN – do pracy darmozjadzie zafajdany

 7. Przecież Cejrowski ma rację. Won z homopropagandą i zboczeniami, won i z daleka od dzieci.

  • Dokładnie. Jednak trzeba wreszcie pogonić do roboty legislaturę, a to oznacza wymaganie od kandydatów do parlamentu zawarcie odpowiednich postulatów w programie wyborczym.
   Trzeba też pamiętać, że konsekwencją takich działań będzie najpewniej Polexit, bo na zdrowy polityczny rozsądek tych pajacy z „Zachodu” nie ma co liczyć.

 8. Tęczowy Piątek to „atak pedofilski” – Wreszcie ktoś głośno zdefiniował jak należy to zjawisko.

 9. Nie można.wystawiać na szwank zdrowia czy życie naszych dzieci,nie należy słuchać opini zboczonych bogatych leni,gdzie w temat pochodzenia ich majątku lepiej nie wnikać,zacznijmy lepiej chronić dzieci,nikt za nas tego nie zrobi.

 10. Panie Cejrowski, może i ma Pan rację, ale jedź Pan do Ekwadoru i nie zawracaj Pan 4. liter.

 11. Ile dekad trzeba tluc sie z panstwowym szkolnictwem, ktory jest centralnie sterowany, zeby zrozumiec, ze problem to jakies kolorowe piatki, tylko monolityczny system. Gdyby szkoly byly prywatne, centralne, to takie zaden organizator teczowych piatkow z taka latwoscia nie penetrowalbym szkol, gdyz kazda decyzja bylaby indywidualna decyzja dyrektora, a ten bezposrednio bylby zalezny od rodzicow uczniow.

  Wiec na kretynizmu typu „podretuszujmy trupa” nie ma co tracic kalorii.

 12. „szacunku i tolerancji ”
  Gdy widzę słowo „tolerancja” to już mi się rzygać chce i nóż w kieszeni otwiera. W d..ę se wsadźta tę swoją „tolerancję” parszywe lewackie skurw…ństwo.

  • Co to znaczy czeka na moderację?
   Jaja sobie robicie czy co?
   Jak czegoś nie rozumiecie to chętnie wam wyjaśnię!

  • Jack_Holborn®
   Proszę o możliwie szybką odpowiedź czy widoczna jest moja odpowiedź na Twój komentarz???
   Mam tutaj taki oto kwiatek: „Twój komentarz czeka na moderację jest”

   • @Jack ja rowniez czasami otrzymuje ten kwiatek.Czy jest jakies wytlumaczenie?.Z powazaniem.

  • Pomyśl Jack coś tam …co by ludzie musieli takim cyborgom zrobić jak ty, gdyby nie ludzka tolerancja ??
   No co ? Rozmontować i na złomowisko wywieź !! He, i co cyber sierota na to ?
   Z tym ” parszywym lewactwem” też u ludzi inaczej . MY mamy dwie półkule mózgowe – prawą i lewą, posługujemy się obiema. U cyborgów tylko połowa działa, stąd te nieustające frustracje. Pretensje do konstruktora, a może sami wyrzekacie się człowieczeństwa ? Raczej !

 13. Gośka to osoba która uważa że geje odpowiadają jedynie za 50% aktów pedofilskich.
  Heh, to tak jakby twierdzić (przykład fikcyjny) że Jehowcy w Polsce odpowiadają „jedynie” za połowe przypadków zabójstw.
  To sie nazywa równouprawnienie!

  • Równouprawniony też masz na imię Gośka ? OK, mów za siebie, mnie do swoich fantazji nie mieszaj.

   • Gośka 28/08/2018 at 22:08
    kościół katolicki nie dostał się w żadne łapy, sam jest łapą. To enklawa krypto homoseksualistów i różnych innych odmieńców od zarania dziejów. Nic więc dziwnego, że może większość pedofilów w ich szeregach to homoseksualiści, jednak dziewczynki są tak samo deprawowane jak chłopcy. Więc jak to jest ?
    Amerykańscy naukowcy ocenili, że tylko 40 % wszystkich pedofilów to homoseksualiści.U nas długo jeszcze takich badań nie będzie.

 14. Gośka, kasia i ala wilk. Wam potrzeba solidnych bolców do przeczyszczenia macic, bo widać wyraźnie, że brak spermy w waszym organizmie powoduje obumieranie szarych komórek. Sami widzicie, że bycie lesbą lub pedałem, szkodzi zdrowiu. Wasza głupota przekroczyła dopuszczalne normy. Kto takie oślice spłodził?

 15. Co do napisu na kartce trzymanej przez Cejrowskiego. To zgoda, tylko gdy sprawa dotyczy księdza czy katechety to siedźcie cicho bo ksiądz to osoba świ8ęta i nie można uderzać w świętość kościoła no chyba że jesteście masonami bo oni to zrobią wszystko by zniszczyć kościół.

Comments are closed.