Komiczna sytuacja z Donaldem Trumpem. Nie umie złożyć parasola, więc rzuca go przed wejściem do Air Force One! [VIDEO]

Donald Trump zdenerwował się na swój parasol. / fot. Tiwtter: jonwurster
Donald Trump zdenerwował się na swój parasol. / fot. Tiwtter: jonwurster

To nagranie jest hitem w amerykańskiej sieci. Na nagraniu widzimy Donalda Trumpa wchodzącego na pokład Air Force One wraz z parasolem w dłoni. Przed wejściem do samolotu nagle w złości porzuca on parasol. Internauci żartują, że to z powodu, że nie umiał go złożyć. 

Prezydent USA w sobotę wizytował bazę amerykańskich sił zbrojnych w Saint Andrews niedaleko Waszyngtonu. Stamtąd właśnie pochodzi nagranie, które zrobiło ogromną furorę w sieci.

Na nagraniu widzimy jak Donald Trump wchodzi po schodach do samolotu. Tuż przed wejściem na pokład Trump, w złości porzuca parasol.

Zareagował na to jeden z agentów Secret Service, który pobiegł po parasol i wniósł go do samolotu. Zresztą zobaczcie to sami.

3 KOMENTARZE

  1. KOREKTORÓW Wam trzeba. żeby nazwisko Prezydenta Stanów Zjednoczonych w TYTULE artykułu przemianować na trupa??? WSTYD Redakcjo.

  2. parasol sluzy mu do ochrony przed kroplami wody, a do skladania to jest specjalny fjut, moze nawet czarny. Ja tam widze, ze ani milisekuny nie stracil ,by na ten parasol spojzec,a co dopiero zlozyc.

  3. Hm, a może się obawiał wnieść go na pokład, wszak mógł to być ten osławiony bułgarski parasol (kto nie kojarzy, niech zerknie do Wikipedii)

Comments are closed.