Piekło na ziemi! Łowcy organów zamrozili dzieci. Ludzie nie mieli litości dla zwyrodnialców [UWAGA-DRASTYCZNE VIDEO]

Fot. liveleak.com
Fot. liveleak.com

Coś tak przerażającego trudno sobie nawet wyobrazić. To drastyczne video pokazuje, jak daleko sięgają granice ludzkiego zwyrodnienia.

W sieci pojawiło się video z Chin pokazujące ujęcie przez ludzi dwóch bandytów handlujących ludzkimi organami. W ich samochodach znaleziono drewniane skrzynie, w których znajdowały się okryte lodem ciała dzieci.

Ludzie, którzy schwytali zwyrodnialców dali upust swojej wściekłości. Jednak o wiele bardziej przejmujący jest widok kobiet, które wyjmują lód ze skrzyni z ciałem jednego z dzieci. Kilkuletni chłopiec wygląda jakby spał. Ludzie płaczą i przeklinają zbrodniarzy.

Czytaj też: Masowa egzekucja w Egipcie. Zginęli odpowiedzialni za ataki na Synaju

46 KOMENTARZE

 1. Do tego prowadzi brak kosciola. Tylko Kosciol Katolicki i jego etyka nas uratuje. Juz w luteranizmie bylo to samo rzezie palenie na stosie. Pozniej wyzysk kolonialny i liberalny. Marksizm to juz kazdy wie do czego doprowadzil. Oczywosci wy jestescie propagatorami liberalizmu. Wasz guru JKM zniszczyl nie jedna rodzine. Jego dzieci wyladowaly w narkotykach. Propaguje tzn. Chrzescijanstwo walczace z biblia w jednej rece i karabinem w drugiej. Tak jak sekty luteranskie. Ludzie kiedy przestaniecie sluchac dziada.

  • kościół jako organizacja odeseparowana od władzy jest teatrzykiem. wyzysk kolonialny to przeciez robota kościoła.

   absolutnie kościół chrześcijański jest do całkowitej wymiany. każdy ksiądż jest do wywalenia na zbity pysk i do zastąpienia np przez wdowy, które to są jedynymi naturalnymi zakonnicami.

   reszta ceremoniałów może zostać. w tym instytucje, szkoły, itd. ale każdy ksiądż męskiej płci jest do wywalenia na zbity pysk. niech się masturbuje w swoim własnym domu.

   • Juz koscioly luteranskie to przerobily. Zakonczylo sie to ich kompletnym rozbieciem i upadkiem. Teraz propaganda marksistowsko liberalna uderza w kosciol katolicki i tylko w ta instytucje. Bo koscioly luteranskie juz nie istnieja albo sa za male natomiast islamistow sie boja. Wiec wspietajmy nasz kosciol katolicki.

    • Pisząc takie pierdoły „ojcze” robisz krecią robotę Kościołowi. „Dzięki” tobie ludzie od tego Kościoła będą odchodzić. Idź się wyspowiadaj i zanim zaczniesz pisać następnym razem – dobrze się zastanów.

     • Trzeba się bronić. Już tylko kościół katolicki został. Dlaczego Smażewski nie robi filmu o islamie??? Dlaczego Nergal nie rozdziera koranu!!!!!

     • nie przypominam sobie by kościół luterański wywalił księży na zbity pysk zastępując ich zakonnicami, np wdowami.

      mam zero zaufania do każdego transkastowca w sutannie. zero. do każdego. smieszne zboczone stare dziady.

      cały fundament instytucji tu pada.

      nie zmienia to oczywiście kwesii teologicznych, chociaż tu też klarownie są nieporozumeinia na potrzebę władzy.

      przykazania 1 2 sa da kasacji. przykazanie 4 jest do odwórcenia. z jakiej paki jakiekolwiek dziecko ma odpowiadać za swoich rodziców którzy w imię egoizmu je zrobili. wypir…lać.

     • @król śródmieścia to nowy pseudo kaznodzieja. gościu co ty pier…..sz.

   • leczcie się, bo gorzej już być nie może wyznawcy plemienia żmijowego…Co ty myślisz, że ludzie nie wiedzą, myślicie, że nie wiedzą , kto stoi za złem świata? Masz ludzi za durni [email protected]@&% #@^%$$#@*! ty #@^*UU

  • Kościół obecnie się stacza, a razem z nim cała cywilizacja europejska, ale miejmy nadzieję, że i jedno i drugie się odrodzi.

   • kościół w tej formie nie odrodzi się nigdy. to jest już organizacja chodzących trupów.

    być może zostaną idee i przekazania, pod nadzorem np zakonnic, najlepiej wdów, ale nigdy nie pozwolę żeby jakieś zboczone mastrubujące się po nocach dziady miały taki poziom zaufania.

    do kopalń.

    • Odpier …Co ty myślisz, że ludzie nie wiedzą, myślicie, że nie wiedzą , kto stoi za złem świata? Masz ludzi za durni [email protected]@&% #@^%$$#@*! ty #@^*UU A kto wprowadził do seminariów i Kościoła masonów , komunistów ? Masz ludzi za durni ??

  • A jak tam mają się dzieci towarzysza Kaczora ?. Jego bratanica jakoś też nie za bardzo „święta”. Chcesz pisać głupoty – pisz w do gazety polskojęzycznej zwanej dla niepoznaki „Polską” – tam znajdziesz idiotów którzy może nawet się z tobą zgodzą :)

  • „Do tego prowadzi brak kosciola.” i bardzo dobrze ze zwyrodnialcy zostali rozliczeni na miejscu

  • Fakt do tego prowadzi brak kościoła te tutaj były w lodzie te kościelne znajdywali w gnojówce

 2. kolejny przykład, gdzie należy publicznie zabić tych wyrodnialców, ale także ich rodziców, dziadków, sąsiadów, znajomych, oraz całe bydło które ich wychowywało.

  z drugiej zaś strony należy oczywiście matkom płacić % podatków jakie płacą jej dzieci. coś w stylu matka +, i czym więcej dzieci tym większy procent. idea emerytury stałej jest bez sensu, bo matce należy się kula w łeb za wychowanie takich wyrodnialców, a nie emerytura, i debile z PiS rozumieją idee, ale nie kumają rozwiązania . jak zawsze. przynajmniej zrozumieli powiązanie między rodzicami a dziećmi. my to wrzucimy poziom dalej.

  • Weź wróć do podstawówki i naucz się poprawnie pisać zdania. Ps. Obrażaniem innych ludzi tylko sam sobie wystawiasz świadectwo – totalnego buractwa.

   • chodzi ci zapewne pajacu o brak dużych liter na początku zdań?? mam dla ciebie newsa… nie są one potrzebne, a wręcz niszczą pisownię.

    a teraz wróć do szkoły i przekaż te info nauczycielom.

    .

    • Kolega millenials chyba bezstresowo wychowywany. Sojowego latte chyba nie było że taki poddenerwowany, co?

 3. << zabić tych wyrodnialców, ale także ich rodziców, dziadków, sąsiadów, znajomych, oraz całe bydło które ich wychowywało.
  Chyba kanapki do szkoły zawijali Ci w Talmud.

  • skoro matki biorą pensję za rodzenie bydła, i to niezależnie od tego jakiej jakości jest bydło, to ojcowie powinni brać odpowiedzialność za wychowywanie bydła. jest to lustrzane odbicie tej samej idei… zresztą idei słusznej, bo nie damy sobie rady z ekspansją bandytyzmu nie walcząc z samą ideą bandytyzmu.

   to jest całkiem prosta logika.

   • No nie jest prosta, nawet logiką nazywasz na wyrost. Jeśli matka nie weźmie pensji, to ojciec nie powinien brać odpowiedzialności?

    • nie rób kurvvy z logiki.

     to że ktoś wychował bydło musi mieć konsekwencje. jeśli tego nie rozumiesz to spokojnie patrz sobei dalej jak ten stwór zwany społeczeństwem zapada się pod ziemię.

     na miejscu każdej nastolatki poszedłbym teraz w tango z byle badylarzem by dostać alimenty, i niestety cztery razy z różnymi idiotami (ciężko znaleść idiotę który da się wrobić dwa razy) by dostać emeryturę. i tak postąpi logiczna dziewczyna. idiotka będzie tyrała, zresztą za mniejszą pensję, by te chwasty – które ją wcześniej czy później zgwałcą i okradną – utrzymać.

     ot model społeczeństwa a la PiS… i to jest ok… bo bydło przynajmniej nie będzie za kodem, a jak sie im da 500 zela to zagłosują na PiS.

 4. Tak się kończy wolność bez ograniczeń , piszę o komentarzach na tym portalu. Niekwestionowanym zwycięzcą są chamstwo i głupota. Wracając do artykułu. Kilkadziesiąt lat ateizmu i mamy rezultat. Czytałem też o przypadkach ,jedzenia w Chinach abortowanych ludzkich płodów. Przygotowywanie potraw na oleju pozyskiwanym z kanalizacji tzw „gutter oil” to już mały pryszcz. Nie można dodawać linków, ale na jutubie jest film pokazujący w pigułce czym jest chińskie społeczeństwo. Kamera przemysłowa sfilmowała wypadek na przejściu dla pieszych. Duży ruch i pieszych i samochodów , w dosyć wolnym tempie. W pewnym momencie samochód uderza przechodzącą kobietę. Ona upada na tym przejściu ,rusza się ale nie może się podnieść. Samochód odjeżdża. Obok niej przechodzą tłumy ludzi i przejeżdża dużo samochodów. Nagranie się kończy gdy po dwóch czy trzech minutach na kobietę najeżdża suv i ją zabija. Chiny to chyba jedno z ostatnich miejsce na ziemi ,które chciałbym zwiedzić.

  • Było też nagranie z europy – gdzie palił się samochód a w samochodzie dziecko. Przechodzący „europejczycy” robili sobie zdjęcia i nagrywali całe zdarzenie na komórkach – NIK nie starał się pomóc dziecku !. Czy chcesz w związku z tym zwiedzić Europę ?

   • Napisałem komentarz o skutkach życia w ateistycznym społeczeństwie a nie o turystyce.

    • to nie ma nic wspólnego z ateizmem.

     żyjesz w piekle bo masz system rodem z piekła. masz politykierów którzy są bandytami.

     chcesz rozwiazać wszystkie problemy… losuj sejm. społeczeństo naprawi się błyskawicznie. w tym momencie jest to po prostu pochodna bandytów i mend które nękają ludzi w celu ich dojenia, i tak jest w każdym kraju, od Polski, przez USA, Rosję, Niemcy po Chinksą demokratyczną republikę ludową.

     ale tego nie skumasz. zresztą ilość zmian jaka byłaby wprowadzona by Cię najproawdopodobniej zabiła tak jak i miliardy innych pseudoludzików.

     • W trakcie powrotu z dysputy filozoficznej uczeń pyta swojego nauczyciela. Mistrzu ,dlaczego pozwoliłeś się obrażać i nie reagowałeś? Jak idziesz drogą i kopnie cię bezpański osioł to przecież nie podasz go do sądu.

     • nauczycielka powiedziała mi kiedyś, że nie ma czegoś takiego jak nauczyciel. same mendy.

  • lol kilkadziesiat lat ateizmu? moze kilka tysiecy bo tyle ma cywilizacja chinska

 5. KARA ŚMIERCI nie jest przywilejem, ale OBOWIĄZKIEM społeczności, w sytuacji gdy ktoś morduje ludzi.
  Co ciekawe, na ogół dyskutuje się o okolicznościach łagodzących, a praktycznie nigdy o obciążających sprawców, tak jak w powyzszym przypadku.
  Do takich bezwzględnie obciążających należy motyw „zabawowy” lub motyw typu ” Ten koleś nie spodobał nam się”. SZNUR!
  A w ogóle wszystko zaczyna się w szkolnej klasie. Kolektywistyczny wynalazek edu-kołchozu, w którym traktuje się inicjację agresji (najgorszy wyobrażalny grzech) w kategoriach wybryku, a małym bandytom jedynie grozi paluszkiem, jest z dawien dawna wylęgarnią zła. Na tę formę zła generującą niezliczone kaleki psychiczne i całe zastępy psychopatów przymykają oko także niektórzy niby konserwatyści, bowiem w ich oczach najważniejsza jest tak tak zwana dyscyplina pojęta jako paraliżujący strach KAŻDEGO ucznia przed „autorytetem”. To na wierzchu. Co zaś pod spodem?
  Pod spodem sceny, których sprawcy, gdyby byli pełnoletni, mogliby liczyć na kilka lat paki.
  Dwunastolatka do paki oczywiście nie wsadzimy, ale można zaordynować mu odpowiednią liczbę batów na dupę w trakcie apelu szkolnego dla dobra innych i jego samego. To dobre narzędzie na małe zera, które chcą „rządzić” w szkole, bo po takiej „lekcji” zera zrozumieją, że są zerami i by żyć jak ludzie muszą zrestartować swoją „psychikę” i narodzić się na nowo, tym razem jako ludzie. I tu też wielka rola dla Kościoła, o ileż ważniejsza niż heroiczne boje z dyniogłowym toczone przy gromkim śmiechu rozbawionego lewactwa.

  • niby co społeczeństwo zyska z kary śmierci na tym konkretnym przypadku? nic prócz ryzyka pomyłki.

   ale gydby wybić tego typa, jego rodziców, jego dziadków, jego sąsiadów, jego znajomych, i każdego kto miał wpływ na wychowanie takiego chwasta, to w ciągu roku nikt by już nigdy nic takiego nie zrobił. i tu kara śmierci miałaby sense – symbolicznie – w imię idei.

   ty chcesz mordować. ja chcę ratować idee. śmierć jednego pajaca nie daje mi żadnej satysfakcji. uważam wręcz, że powstaje gigantyczne ryzyko stworzenia tzw męczennika.

   ale wy prawiczki tego nie skumacie nigdy. za dużo mięsa, wódy, ćpania i pornografii. do wymiany całe społeczeńswo.

  • Mylisz się w dwóch kwestiach. Po pierwsze przemoc rodzi przemoc. Ci ludzie zabili bo zapewne kiedyś sami byli ofiarami przemocy (takie zachowania nie biorą się z powietrza). Oczywiście danie dziecku klapsa to dozwolona forma wychowawcza tak by zrozumiało że zrobiło coś źle jednak baty w trakcie apelu szkolnego mogą przynieś odwrotny skutek i pogłębić demoralizację. Większość sprawców morderstw to są właśnie ofiary przemocy.
   Podam przykład i przy okazji wykażę coś jeszcze:
   – Mariusz Trynkiewicz, którego nienawidzi cała Polska był niegdyś wielokrotnie gwałcony przez księdza. To spowodowało, że został pedofilem o sadystycznych skłonnościach. Gdyby jego rodzina zauważyła zapewne że jest krzywdzony wcześniej można by było mu pomóc i nigdy byśmy o nim nie usłyszeli. Podobna relacja zachodzi, jeśli ktoś katuje dzieci, które uczą się że sadystyczna przemoc jest dobra (podkreślam nie mówię tu o klapsach czy innych łagodnych cielesnych karach). Tak jak w przypadku Trynkiewicza ofiara stanie się oprawcą.
   – Jednak nawet fakt bycia ofiarą przemocy nie usprawiedliwia Trynkiewicza czy tych panów z filmu. Trzeba podkreślić, że tacy zabójcy (o ile są poczytalni – zarówno Trynkiewicz jak i ci panowie są) muszą dostać karę śmierci bo tylko taka kara jest dla nich sprawiedliwa. Przecież żaden głos w głowie nie zmusił Trynkiewicza do tego żeby zwabił do siebie te dzieci, a potem je zabił. Poza tym doskonale wiedział co zrobił i on sam chciał to zrobić. Zatem fakt tego, że ktoś go kiedyś gwałcił nie ma znaczenia przy wymiarze kary.
   Druga rzecz co do której się mylisz to to że samymi karami możemy spowodować zamianę. Sama kara bez próby dotarcia do młodego człowieka przez psychologów czy pedagogów nic nie da. Dzieci o których piszesz najczęściej same są ofiarami przemocy np. rodzice je katują lub gwałcą. Dla nich szkoła jest jedynym miejscem, gdzie mogą odreagować to co przeżywają. Oczywiście jak napisałem wyżej to ich nie usprawiedliwia, ale jasne jest że bez zmiany sytuacji domowej tego dziecka nic takie baty na szkolnym apelu nie zmienią, a nawet pogorszą sytuację. Takie dziecko katowane w domu i potem w szkole to po prostu idealny materiał na Trynkiewicza czy Henry’ego Lucasa Lee (socjopatę który zabił prawdopodobnie 500 osób w USA).
   Zatem warto się zastanowić nad przyczynnymi przemocy niż tylko próbować łatać jej skutki.

 6. Lewacki świat stwierdził, że karanie śmiercią jest niehumanitarne to teraz mają. Publiczne egzekucje na ryneczku robiły dobrą robotę.

  • kara śmierci dla tzw spawcy nic nie daje. jest to idiotyzm. ryzyko pomyłki. znacznie lepiej go zamknąć na dożywocie niż ryzykować jego męczeństwo.

   zupełnie inaczej patrzę natomiast na karę śmierci dla całych grup ludzi który takiego śmiecia wychowały. to jest kwestia symbolu i pokazania potęgi idei jako czegoś co jest ważniejsze od jednostki. w imię obrony idei bez większych problemów można nawet wymazać z powierzchni ziemi całe miasta, kraje, narody. żaden człowiek nigdy nie będzie potężniejszy od idei, i tu kara śmierci jest absolutnie uzasadniona, ale nie dla jednostki w imię jakieś kretyńskiej zemsty, ale dla całego społeczeńtwa w imię pokazania potęgi idei.

   nie ma lepszego pomnika jaki można postawić np paulinie z łodzi niz milion gruzińskich trupów. nikt nigdy z żadnego narodu nigdy by już nic takiego nie zrobił. nawet jak sie tego głupiego gruzina dopadnie, zabije, to i tak globalnie przegrywa się z wojnę dobra ze złem, bo zło pokazuje, ze czasm się udaje a czasem nie, nigdy nie przegrywając ani jednej nawet bitwy.

   • oczywiście milion gruzińskich trupów to przykład ekstremalny w społeczeństwie tak doskolnałym, że morderstwo zdarza się np raz na dekadę.

    w chwili obecnej wystarczy zacząć od rodiców i dziadków i sąsiadów. bandytyzm zniknie w rok, a jak wróci to się walnie mocniejszą dawkę lekarstwa.

    nie tylko rodziny, ale całe społeczeństwa będą się same regulowały. teraz tego nie ma. matka rodzi czterech bahorów, emeryturkę ma, a to, że te bahory potem gwałcą, kradną, itd … nic jej do tego… a wręcz bardzo dobrze, bo wychowała ludzi adekwatnych do tego w jakim żyje świecie.

 7. Kogo to szokuje ?? chleb powszedni , tylko jakoś w tv o tym nie mówią co nie ?? ciekawe o czym jeszcze nie mówią ? Horrory jakie oglądacie w tv to tylko namiastka tego co w realnym życiu się wydarza i to na prawdę !

 8. Strzeż Boże Polskę przed masową „imigracją” chińską (oraz inną azjatycką) do Polski. Polacy też niech się strzegą.
  Niech przyglądają się uważnie krajom gdzie ona jest, np. Włochom, Anglii, krajom afrykańskim, Kanadzie.
  Tu: domagajmy się zniesienia w Polsce praktyki sądowej karania za wypowiedzi niepochlebne dla narodów z Trzeciego Świata (oraz innych) jako „rasistowskich”, „faszystowskich” itp. Ta praktyka jest niszcząca dla Polski i narodu polskiego, antykonstytucyjna, przestępcza.
  Ta praktyka jest wprowadzona z myślą o zrobieniu z Polski w przyszłości piekła „multikulkti”, takiego jak Szwecja.

  • Jest to potworny kraj komunistyczny. ale ten ich komunizm jest oparty na wcześniejszej kulturze. W ich popularnej powieści narodowej, „Bohaterowie z bagien”, jedna z postaci zostaje zamordowana a jej ciało przerobione na rzeczy użyteczności codziennej np. tłuszcz do lampy. Autor pisze o tym jak o czymś naturalnym.

 9. nie świat bez boga tylko życie w ubóstwie skłania ludzi do takich zachowań. Od jakiegoś czasu słychać że w Polsce ktoś działa podobnie.

 10. Te dzieci zabili zeby zamrozic albo zamrozili żywcem chiny nie chiny to tez ludzie chyba trzeba niemieć serca zeby do takich rzeczy sie dopiscic.

Comments are closed.