To nie stereotyp – to rzeczywistość. Przybysz w Niemczech gwałcił wielokrotnie owce i kozy, a potem próbował gwałcić kobiety

owca fot. Pixabay

Niemiecka policja aresztowała 28-letniego mężczyznę z Erytrei za wielokrotne przestępstwa seksualne. Mężczyzna obcował seksualnie z owcami i kozami na farmie w Fryburgu, a także zaatakował trzy kobiety próbując wykorzystać je seksualnie.

Śledczy powiązali DNA zabezpieczone w sprawie napaści seksualnej z 11 maja tego roku, z kilkoma przypadkami wykorzystywania seksualnego zwierząt wiosną 2017 roku.

W maju 30-letnia kobieta była zaczepiana przez mężczyznę, który próbował wykorzystać ją seksualnie. Na szczęście uratowała ją nadjeżdżająca rowerzysta, która spłoszyła sprawcę.

12 czerwca doszło do kolejnego ataku seksualnego. Ktoś zgwałcił 31-letnią kobietę lub próbował ją zgwałcić, ponieważ nie podano dalszych szczegółów.

Ostatnia napaść na tle seksualnym miała miejsce 1 lipca tego roku, a mężczyzna zaatakował 20-latkę wracającą do domu.

Śledczy zidentyfikowali domniemanego sprawcę. Okazał się nim 28 letni Erytrejczyk mieszkający we Fryburgu.

Próbki DNA pobrane od mężczyzny wykazały, że to on stoi za napaścią seksualną z 11 maja i atakami na zwierzęta wiosną 2017 roku. Nieznanego wówczas winowajcę oskarżono o napaść na owce i kozy na farmie we Fryburgu.

Prokuratura we Fryburgu postawiła mężczyźnie zarzuty a sąd podtrzymał areszt dla podejrzanego.

źródło: Voice of Europe

41 KOMENTARZE

 1. Ja pierrr….to sie dzieje naprawde….NCZAS ZACZNIJCIE PUBLIKOWAC PO NIEMIECKU. TAM JEST TOTALNA CENZURA.

  • w Polsce też jest cenzura. nczas to jakiś wyjątek. a możliwość pisania komentarzy to wyjątek na skalę światową. w Polsce dawno temu wszyscy już zainstalowali pluginy fb, by można komenarze kasować i banować ich autorów.

  • Kurznachricht für deutschspräschende:

   Nähe Fryburg ein s.g. „flüchtlinge” hat vergewaltigt mehrmals Lähmen u. Ziegen.
   Dazu dieser 28-Jahrre-alt Erythree hat auch mindestens dreimal Vergewaltigung der deutsche Frauen versucht.

  • Ty nie tylko z kaca lecz się. Na c.h.u.j nam po niemiecku tekst, jeżeli jest on ocenzurowany? Natomiast jest interesującym, jaki jest „taryfikator” sądowy za seksualne wykorzystanie zwierząt w Dojczlandii kontra „karom” (gdy beżowy imigrant zyskuje legalizację pobytu) za zgwałcenie kobiety (najlepiej feministki).

 2. Całą tą patologie islamska trzeba zniszczyć, gwałty, rozboje-to jest ubogacanie wg lewackich głąbów

 3. Kobiety, to pewnie jeszcze by mu uszły, ale za te kozy i owce, to może mieć poważne kłopoty.

 4. „Ktoś zgwałcił 31-letnią kobietę lub próbował ją zgwałcić, ponieważ nie podano dalszych szczegółów.”

  Dobrze że nie podano dalszych szczegółów bo gdyby podano to by ją na pewno zgwałcił.
  A tak między nami: gdybym już musiał kogoś zgwałcić to wolałbym kozę od takiej dajmy na to Kazimiery Sz. albo Magdaleny Ś.

 5. Gender po całości. Erytrejczk gwałcił rogaciznę, a kobiety chciał tylko wykorzystywać co , na szczęście, uniemożliwiła mu ” rowerzysta”. Tak tylko pytam…. Jaka lingwista pisała ten tekst? Zresztą nie tylko ten.

  • Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
   Ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi.
   😀😂

  • ad „Don Vito” : pisał artykuł jakiś ling-glizda w Redakcji NCz – jak zwykle.

   • A tak w ogóle, to „sto pociech” dzięki temu elukubratorowi redakcyjnemu. Ha, ha, ha…

 6. Wyrok i tak będzie łagodny, bo przecież, jak zwykle,”chory psychicznie”

 7. w niemczech są burdele dla zoofilów to z tymi kozami i owcami musieli by udowodnić gwałt.

  • I taki mógłby być werdykt: koza nie może wnieść oskarżenia, więc sprawę uznaje się jako niebyłą. Wszystko jest w porządku.
   A jakby dopuszczał się tego rodowity Niemiaszko?

   • mozna by to obrocic teraz prawnie w ramach uni, jak kota ogonem i przedstawic francuski proces swini z bodajze 15 wieku, ktora jako oskarzona odpowiadala sedziemu chrzakaniem na zadawane pytania. Teraz w ramach oskarzenia koza moglaby pobekiwac.

   • Ale po przyjęciu kozy/owcy do organizacji feministycznej – oskarżenie wysmażyłyby rzeczone na pewno!

    • Może wystarczyłoby, żeby czynów dopuszczał się rodowity Niemiec i sprawa nabrałaby rumieńców, bo Erytrejczykowi wolno więcej; tęskno mu za Erytrejkami, a przy okazji Niemcy mogą poznać kulturę tego narodu.

  • To juz wlasciciel kozy powinien decydowac. Jak chce to niech sobie bauer wynajmuje kozy zbokom na godziny. Co mnie to? Ale tu chyba jednak bauerowi ten pomysl sie nie spodobal wiec zoofil pojdzie siedziec…

 8. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jaka jest kara za gwałt na ,, łowiecce,,?

  • Entru,
   Nie słyszałam o żadnym przypadku zgwałcenia człowieka przez zwierzę. Kogo masz na myśli mówiąc człowiek, tą dzicz o dzikich obyczajach na poziomie homo erectusa, którą nam bezprawnie importowano do Europy? Przecież to tylko podobne do ludzi jak każda patologia i prymityw. Po co Europie tacy zwyrodnialcy jeśli nie do zniszczenia rdzennych Europejczyków? A co biały człowiek robi żeby się bronić i pozbyć definitywnie tej dziczy? Nic! Wielkie nic! Czy myślicie, że ten import do Polski jest inny? Nie! To jest taka sama dzicz z tamtych rejonów i z innych. Dlaczego jeszcze „ala” nie wypowiedział się na ten temat i dlaczego nas nie wyzywa od dziczy i nie tłumaczy jak zwykle nie na temat? Rozchorował się czy co?

 9. No to najwyższy czas! opowiadać wersję aktualną znanego kawału.

  Budzi się uchodźca rano, przeciąga i mówi z rozmarzeniem: – Ech, owieczko, owieczko, gdybyś ty jeszcze gotować umiała.

 10. WOLNOSC , ROWNOSC , BRATERSTWO! Popierajcie nekrofilow w ich walce o godnosc! Nekrofil nigdy nikogo nie skrzywdzil ani nie wykorzystal, wszak trup to przedmiot, martwe cialo! Czy kogos razi seks z dmuchana laleczka? Jest tak samo rzecza, martwym przedmiotem a nikt sie nie czepia!
  My polscy nekrofile mowimy NIE! nekrofilofobii!
  MY TEZ CHCEMY KOCHAC !!!!!!!!!

Comments are closed.