To nie stereotyp – to rzeczywistość. Przybysz w Niemczech gwałcił wielokrotnie owce i kozy, a potem próbował gwałcić kobiety

owca fot. Pixabay

Niemiecka policja aresztowała 28-letniego mężczyznę z Erytrei za wielokrotne przestępstwa seksualne. Mężczyzna obcował seksualnie z owcami i kozami na farmie w Fryburgu, a także zaatakował trzy kobiety próbując wykorzystać je seksualnie.

Śledczy powiązali DNA zabezpieczone w sprawie napaści seksualnej z 11 maja tego roku, z kilkoma przypadkami wykorzystywania seksualnego zwierząt wiosną 2017 roku.

W maju 30-letnia kobieta była zaczepiana przez mężczyznę, który próbował wykorzystać ją seksualnie. Na szczęście uratowała ją nadjeżdżająca rowerzysta, która spłoszyła sprawcę.

12 czerwca doszło do kolejnego ataku seksualnego. Ktoś zgwałcił 31-letnią kobietę lub próbował ją zgwałcić, ponieważ nie podano dalszych szczegółów.

Ostatnia napaść na tle seksualnym miała miejsce 1 lipca tego roku, a mężczyzna zaatakował 20-latkę wracającą do domu.

Śledczy zidentyfikowali domniemanego sprawcę. Okazał się nim 28 letni Erytrejczyk mieszkający we Fryburgu.

Próbki DNA pobrane od mężczyzny wykazały, że to on stoi za napaścią seksualną z 11 maja i atakami na zwierzęta wiosną 2017 roku. Nieznanego wówczas winowajcę oskarżono o napaść na owce i kozy na farmie we Fryburgu.

Prokuratura we Fryburgu postawiła mężczyźnie zarzuty a sąd podtrzymał areszt dla podejrzanego.

źródło: Voice of Europe