Sodomia tylko w więzieniach! Tanzania zaczyna masowe aresztowania w środowiskach LGBTQ… Wyroki po 30 lat więzienia

Flaga LGBT/foto: pixabay
Flaga LGBT/foto: pixabay

Od przyszłego tygodnia wszystkie osoby homoseksualne mają zostać aresztowane – taki komunikat wygłosił Paul Makonda, wysoko postawiony urzędnik z Tanzanii. Jednocześnie wezwał do „zgłaszania” podejrzanych osób.

Tanzania jest krajem, w którym homoseksualizm jest nielegalny, a za seks osób tej samej płci grozi nawet do 30 lat więzienia.

Pomimo, że zatrzymania sodomitów mają rozpocząć się od poniedziałku, to urzędnicy już chwalą się, iż w największych miastach udało się aresztować część aktywistów.

Jak twierdzi Makonda, jego urzędnicy oraz funkcjonariusze służb są w posiadaniu listy z ponad 100 nazwisk podejrzanych o stosunki homoseksualne. Dodatkowo stale napływają kolejne „donosy”, których uzbierało się już blisko 5700.

Od kilku dni aktywnie działa również specjalna grupa 17 urzędników, których zadaniem jest identyfikacja gejów i lesbijek na podstawie profili w portalach społecznościowych.

W tej sytuacji bardzo ciekawym zestawieniem jest ranking przedstawiany przez organizacje LGBT w 2016 roku, w którym to Tanzania została przedstawiona jako kraj bardziej przyjazny środowiskom homoseksualnym niż sąsiedzi czyli Rwanda i Burundi.

źródło: rte.ie / Wolność24.pl

50 KOMENTARZE

 1. Cos jak komisja McCarthy’ iego albo te polowania na azjatow w Stanach
  w czasie wojny z Japonia. Wsadzali do kryminaliow nawet takich co od kilku pokolen zyli w USA. Kowal zawinil Cygana powiesili. Chcacemu nie dzieje sie krzywda wiec jak sasiad sasiadowi podpadnie to obaj pisza donos, ze ten drugi to peadl (komunista, zyd, gook … cokolwiek), a debilom d.u.p.c.z.a.c.y.m o wolnosci na okraglo to sie podoba?

   • Połowa z komentujących tutaj to kryptopedały które nie mogą znieść prawdy o sobie i stąd komentarze pochwalające debili z rządu Tanzanii.

   • Połowa rzymskokatolickiego Episkopatu w Polsce łapie się na tę drugą kategorię…

 2. Może warto zrobić narodową zbiórkę na zbiorowe wczasy w Tanzanii dla wszelkiej maści pedałów i pedałopodobnych – niech jadą i niech tam porobią sobie tęczowe manewry. Narzekają że w Polsce są prześladowani, niech zaznają tanzańskiej swobody i niech wrzucają filmiki na jutuba, he he.

 3. Różaniec i tęcza

  Jeden różaniec, a drugi tęczową
  Na swym nadgarstku obnosi przepaskę.
  Gdy im biskupa da ślub postępowo,
  Niech postępowo zrobi im też laskę!…

 4. Jak widać po komentarzach, wielu czytelników tej strony to totalni imbecyle popierający stosowanie przemocy wobec wszystkich, którzy nie pasują do ich światopoglądu. Niby tacy oświeceni i antykomunistyczni, a sami najchętniej stosowalibyście metody ubecji. Z wolnością to wy nie macie nic wspólnego.

  • Gorzej – ci durnie reprezentują poziom intelektualny i cywilizacyjny Bantustanu …sorry – Tanzanii.

  • no niestety ale tyłek jest od srania a nie wkłądania i sie zarażania syfem i tego roznoszenia

  • No popatrz: dokładnie tak jak działacze LGBTqwerty+ ! I mają rację ! „Gwałt niech się gwałtem odciska”. Lewactwo albo my. Zwycięstwo barbarzyńskiego lewackiego ludobójstwa i antykultury – albo WOLNOŚĆ. Innej drogi nie ma.

   • Zamykanie ludzi w więzieniach za orientację seksualną nazywasz wolnością?

  • popieraja stosowanie przemocy wobec wszystkich, ktorzy przemoca wpier..ja sie w ich zycie. Jesli juz jakis status spoleczny wywalczysz, to sam stwierdzisz od kiedy zaczyna sie twoja wolnosc, a kiedy sie konczy. Nie czytaj definicji wolnosci wypowiadanej przez politykow.

   • wolność jest wtedy, kiedy możesz robić co chcesz, o ile nie naruszasz wolności innych. Para pedałów niczyjej wolności nie narusza.

    • pedal narusza wolnosc bedac pedalem, narusza przy tym strukture komorki spolecznej, tak samo jak morderca, zlodziej, bezrobotni, oszusci itd Zamiast jako prawy czlonek spoleczenstwa cieszyc sie wolnoscia, to musisz wydawac sily na likwidacje wszystkiego co ci zagraza lub chce cie oslabic.

     • W jaki niby sposób obecność homoseksualistów, którzy funkcjonowali w społeczeństwie od zawsze, wpływa na twoje życie? Nikt ci nie broni mieć heteroseksualnej rodziny z gromadką dzieci. To właśnie ty chcąc zamykać w więzieniach ludzi innych od ciebie naruszasz ich wolność.

     • @taro
      Zacznijmy od tego, kolektywistyczny pedale, że nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo. W Polsce mieszka 38 mln osób i to w dalszym ciągu jest 38 mln pojedyńczych osób, a nie jakaś jedna całość.

     • bezrobotni naruszają wolność? marzy ci się przymus pracy jak za PRL, komunistyczna świnio? Portret Lenina już wisi?

     • @Bartłomiej Z.
      Dla tego frajera wolność oznacza gułag. Lenin byłby dumny.

 5. gdzie nasi aktywiści ? gdzie nasz unia ? partia razem , sld ? gdzie nasi wspaniali politykierzy ? PYTAM SIE GDZIE JEST KONSTYTUCJA ??

 6. A jednak są jeszcze kraje, gdzie istnieje cywilizacja białego człowieka…

  • cywilizacja białego człowieka opiera się na wolności jednostki. każdy kto chce zamykać ludzi za inną orientację jest mentalnym czarnuchem.

 7. A co w tym zlego ze Murzynek w tylek posuwa drugiego Murzynka? AIDSem go zarazi i tak obydwoje kopna w kalendarz? I o dwoch bedzie mniej do mordowania bialych farmerow!?

  • Ale wiesz, że mordy na białych farmerach nie odbywają się w Tanzanii?

 8. Lewactwo trzeba rozdeptać i nauczyć ich ja pozbierać swoje zęby połamanymi rączkami.

 9. Tak czytam te komentarze i aż sobie śmiechłem XD Portal dla prawicowych intelektualistów, antykomunistów i wolnościowców XD
  Jesteście nawiedzonym motłochem masturbującym się do prawackich fejkniusów. Pozdrawiam dzbany XD

 10. Jestem przeciwnikiem dawania zboczkom uprzywilejowanych praw i jednocześnie zwolennikiem równości jednolitego prawa dla wszystkich, natomiast ich osobiste preferencje nic mnie nie interesują dopóki nie naruszają mojej wolności.
  Tanzańczyk mocno przegiął.

Comments are closed.