Ale wtopa! Przyłapali prezydenta Dudę na kłamstwie. Przecież w czasie Marszu Niepodległości miał być tak bardzo zajęty

Andrzej Duda. Foto: PAP/Jacek Turczyk
Andrzej Duda. Foto: PAP/Jacek Turczyk

Prezydent Andrzej Duda próbuje przejąć Marsz Niepodległości. Tymczasem jeszcze niedawno jego prawnik przekonywał, że nie ma on czasu na Marsz z powodu nawału zajęć. Naglę okazało się, że tych zajęć wcale tak wiele nie było:

No faktycznie. To jakie pilne zajęcia opuści w niedzielę nasz dzielny prezydent?

Źródło: twitter

15 KOMENTARZE

 1. Marsz odbędzie się pod patronatem Prezydenta RP. Niekoniecznie osobiście będzie obecny ?!

 2. Hej, dziewczyny, szerzej uda!
  Marzył będzie Andrzej Duda!

 3. Mój marsz , twój marsz , jego marsz. Okazuje się ,że nawet rocznica 100-lecia odzyskania niepodległości nie jest wstanie zjednoczyć Polaków. Tylko ja jestem patriotą a inni to sprzedawczyki i zdrajcy. Ci którzy tak mówią piszą i myślą to czystej krwi ludzie sowieccy ,czyli zbiór zatomizowanych osobników , którzy przez taki a nie inny zbieg okoliczności żyją na terenie Polski. Nie znają historii Polski, nie mają szacunku do przeszłych pokoleń i w zasadzie mają w nosie nasze wspólne dobro. Na koniec mają tylko gęby pełne frazesów o miłości do ojczyzny. Wszędzie widzicie tylko zdrady i spiski.

  • Wszędzie jak wszędzie, ale PiSobolszewia oddaje Polskę żydom. To jest banda zdrajców i sprzedawczyków. Teraz ukradli marsz i chcą zniszczyć prawdziwie patriotyczną oddolną patriotyczną imprezę.

  • Wychodzi na to że gębę pełną frazesów masz ty ,bo niby jakim prawem odpierasz prawo świętowania grupie osób której nie po drodze z obecnym P.Prezydentem , jakim cudem rościsz sobie prawo decydowania o tym . Niech kazdy idzie w gronie które mu odpowiada . Ja nie jestem ze środowiska które ten marsz organizują ale chodziłem bo hasła były i sa mi bliskie , ale jednocześnie za tegoroczne „dokonania” nie wyobrażam sobie maszerować z prezydentem, tak jak nie wyobrażam sobie maszerować z landrynkami i innymi zboczeńcami . Zakłamujcie łotry i złodzieje rzeczywistość , nie potraficie nic samemu stworzyć to kładziecie łapy na cudzym . Jak do tej pory nie brałem pod uwagę głosować na RN ale po ostatnich wydarzeniach nie mogę już głosować przecież na złodziei i krętaczy . Jesli rząd miał szczere intencje to przed podjęciem decyzji by skonsultował z organizatorami a on tej grupie Polaków pokazał środkowe palec . Tak zachowuje się tylko osoba nikczemna .

   • Było konsultowane i doszli do porozumienia kto idzie najpierw a kto potem. Nie siej dezinformacji, manipulacji i kłamstw.

  • ser,

   „tylko ja jestem patriotą a inni to sprzedawczyki i zdrajcy, PONIEWAŻ abc”.

   daj ludziom dokończyć myśl i oceń ją sam. może faktycznie tylko On jest patriotą a reszta to sprzedawczyki i zdrajcy.

 4. Cały śmierdzący obłudą magdalenkowy POPIS, powinien w końcu wylądować na śmietniku historii.
  Potrafią tylko podnosić podatki, zakazywać,nakazywać, uszczelniać, biurokratyzować i KNUĆ (patrz Marsz Niepodległości).
  Tuczą się knury na plecach innych, bo bez polityki nie zarobiliby na chleb.

 5. Ta ustawka to totalna masakra i odkrycie. Postuluję, żeby marsz ruszył 10 minut po nich. Będzie luka która powie wszystko.

 6. Prezes Bosak powinien w końcu dać tamę pomówieniom i skierować pozwy o zniesławienie. Po zapomnianym ekscesie Piróga pomawiającego prezesa o posiadanie chłopaka teraz redakcja najstarszego i najpopularniejszego portalu LGBTQ w Polsce QUEER.PL pomawia prezesa publicznie, że był widywany w klubach gejowskich. Chcą go zniszczyć jak Miśka!

  Łukasz Kolada, prezes koła Młodzieży Wszechpolskiej w Katowicach

 7. PIS potrafi nawet zepsuć patryjotyczny narodowy marsz niepodległosci w sumie to ukradli bezprawnie bo to pierwszenstwo ma marsze cykliczne tak jak marsz smolenski

 8. Ale odlot!Co wy pleciecie?Dajcie sobie siana!Ani ciut nie jesteście lepsi od totalnych.I dziwić się wrogom Polski jak tacy niby patrioci ryją i szkaluja się nawzajem.Co myślicie droga M.Wszechpolska tym życiem osiągnąć?Chyba nie dobra dla Ojczyzny.Historia jednak was niczego nie nauczyła…Kiedyś miałam do was szacunek,a dziś ,bardzo delikatnie mówiąc,wielki niesmak

Comments are closed.