I co teraz powiedzą LGBTowcy? Raport Kościoła dotyczący pedofilii wśród duchownych wskazuje na silną korelację z homoseksualizmem

Billboard przypominający, że osoby homoseksualne mają skłonność do zachowań pedofilskich na jednym z poznańskich budynków. (soa) PAP/Marek Zakrzewski
Billboard przypominający, że osoby homoseksualne mają skłonność do zachowań pedofilskich na jednym z poznańskich budynków. (soa) PAP/Marek Zakrzewski

Z raportu Ruth Institute, organizacji non-profit zajmującej się głównie badaniem skutków rewolucji seksualnej i tego, jak wpływa ona na młodych ludzi wynika jasno: istnieje silna korelacja między homoseksualizmem wśród księży a wypadkami nadużyć seksualnych w amerykańskim Kościele. Przypominamy, że w zdecydowanej większości były to akty pedofilskie.

Raport przytacza dane dotyczące wzrostu homoseksualizmu wśród księży. W 1950 roku było ich 3 proc., zaś w 1980 roku aż 16 proc. Między tym wzrostem a wzrostem nadużyć seksualnych dokonanych przez duchownych występuje niemal pełna korelacja. Jej współczynnik wynosi 0,98.

Ks. Paul Sullins, autor raportu zwraca uwagę, że nie znamy orientacji konkretnych sprawców, więc wnioskujemy ze współzależności jaka istnieje między obydwoma zjawiskami.

Ruth Institute podważa więc wnioski opublikowanego siedem lat temu dokumentu, który zaprzeczał jakimkolwiek związkom między homoseksualizmem a pedofilią w Kościele. Publikacja ta wyszła od John Jay College of Criminal Justice.

Powiedziałbym, że jeśli to wybór pomiędzy oskarżeniem o homofobię a dalszym przyzwoleniem na wykorzystywanie młodych chłopców, to podejmuję to ryzyko. Dla ludzi, którzy nienawidzą prawdy, prawda wygląda jak nienawiść – powiedział ks. Sullins zapytany o to, czy zdaje sobie sprawę, że raport zostanie odebrany jako wrogi homoseksualistom i homofobiczny.

Zdaniem księdza, pierwszym krokiem do uzdrowienia sytuacji będzie zakończenie upartego negowania problemu. – Ile razy będziemy się kręcić w kółko, negując to, co staje się coraz bardziej oczywiste? – zauważa kapłan.

Oprócz tego zachęca, by poznać struktury poszczególnych seminariów. W ten sposób można byłoby namierzyć osoby decyzyjne, które pozwalają na wzrost ilości pederastów wśród amerykańskich duchownych i zapobiec tragediom w przyszłości.

Źródło: gosc.pl

12 KOMENTARZE

 1. Uważam,że bardzo dobrze że taki billboard zawisł na budynku. Sama prawda o homoseksualistach i ich lobby. Takie billboardy powinny znaleźć się na budynkach w całej Polsce ,żeby co poniektórym otworzyć oczy czym naprawdę jest homoseksualizm i jakie niesie zagrożenia. Brawo Poznań, bardzo dobra inicjatywa!

   • Tęczowy Jacek

    Tęczowy Jacek jest w postępu szpicy!
    A to w równości marszu paraduje,
    A to tęczówki miasta pracownicy
    Porozwieszają… Ostatnio gość knuje,
    By ubogacić Poznań Czeczenami.
    Święty Florianie wstawiaj się za nami!

    Tyś od pożarów, ognia, od wybuchów.
    A wybuchowa Czeczena natura!…
    Hej Poznańczanie, nie lepiej komuchów
    Wam nie wybierać? Postęp? – to jest bzdura!
    Nie Wasz, a diabła jest Jacek tęczowy.
    Kłamstwo, jak w raju, ma być za cud nowy!

 2. To dla mnie dziwne. Niby tzw. LGBT to stowarzyszenie ktoremy przyswieca idea rownosci i milosci. Tolerancji w ogolnym tego slowa znaczeniu. Dyskryminuje pedofili (jakby nie bylo ziomeczkow) pod wzgledem wyznania i zawodu wykonywanego. Ja osobiscie jako lesbijka uwieziona w ciele mezczyzny tez czuje sie dyskryminowany(a) :P

  • Pederasci wszystko moga! A my nic, to niesprawiedliwe! My, nekrofile z NKWD (Nekrofilskie Kolo Wolnosciowo Demokratyczne) domagamy sie zniesienia penalizacji nekrofilii! Rzadamy prawa do adopcji dzieci! Wspieramy tez inicjatywe koprofagow otworzenia restauracji w centum Warszawy!

 3. ..tak samo jest w gejmałzenstwach adoptujących dzieci, około połowa to zboczeńcy zwyrodnialcy pedofile..

 4. Badania zazwyczaj potwierdzaja poglady zamawiajacego…. Nastepny krok to udowowodnic ze 99.9 % mordercow to homosexualisci a pozniej sobie nie zalowac i strzelac do kazdego homo. Wiadomo potencjalny kryminalista….

  • 99,9 % morderców do homoseksualiści może oznaczać, że tylko 1% homoseksualistów do mordercy, więc nie bardzo.

   • 99,9 % morderców to homoseksualiści może oznaczać, że tylko 1% homoseksualistów to mordercy, więc nie bardzo.

 5. W USA wśród skazanych pedofilów wyraźnie widać nadreprezentację homoseksualistów.Nie wiem dlaczego miałoby być inaczej wśród księży.Jak nie podobają ci się badania,wystarczy spojrzeć na statystyki odsiadujących wyroki.Trudno,jak masz jakieś skłonności lub chcesz bronić to towarzystwo,to musisz się z tym pogodzić.Chyba nie podejrzewasz,że na sądownictwo w USA ma wpływ polski KK lub pan Ziobro?

 6. Jak to co powiedzą?
  Powiedzą, że te fakty to „mowa nienawiści” i będą zakazywać ich publikacji!

  Pedofile!

  „Pedofile! Pedofile!…”
  No to ja się pytam: ILE?
  Ile jest tych „pedofili”
  Pośród księży, moi „mili”?!

  Czy ktoś może życie przysiąc,
  Że jest więcej niż NA TYSIĄC
  JEDEN spośród tych w sutannie?
  Skończcie kłamać bezustannie!

  Mniej niż jeden jest z tysiąca.
  (Statystyka dowodząca
  Tego wzięta z Ameryki.)
  Gęby w kubeł więc, Michniki!

  Kto „Wybiórczą” jeszcze czyta,
  Niechże pozna Cohn-Bendita!
  Wśród Biedroniów zliczy, ile
  Są to właśnie pedofile!!!

 7. 100% alimenciarzy (współczynnik korelacji 1,0) to heteroseksualiści. To jak – zakazać heteroseksualnym mężczyznom wstępowania w związki małżeńskie z kobietami i posiadania dzieci?

Comments are closed.