Ale wtopa! Kancelaria premiera wypuszcza spot zapraszający na państwowe uroczystości, który został nagrany o wiele wcześniej! [WIDEO]

Mateusz Morawiecki w spocie zapraszającym na rządowe obchody stulecia niepodległości/fot. Twitter Kancelaria Premiera
Mateusz Morawiecki w spocie zapraszającym na rządowe obchody stulecia niepodległości/fot. Twitter Kancelaria Premiera

Na oficjalnym profilu Kancelarii Premiera na Twitterze pojawił się dzisiaj spot zachęcający do wspólnych państwowych obchodów stulecia niepodległości Polski. Problem w tym, że został on nagrany o wiele wcześniej. Internauci dostrzegli ten fakt dzięki obecności premiera Mateusza Morawieckiego, który wygłasza zachętę skąpany w słońcu.

Premier Mateusz Morawiecki zaprasza do świętowania wraz z rządem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Internauci zwrócili jednak uwagę na istotny szczegół. Premier w spocie przemawia w blasku słońca, najpewniej przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie, które są wyjątkowo puste.

Przypominamy, że sam fakt zaproszenia go na rozmowy przez prezydenta miał miejsce około godziny 16. Wówczas słońce już zachodziło.

Czy mamy więc do czynienia ze starannie zaplanowaną akcją przejęcia Marszu Niepodległości, której przebieg został ustalony co najmniej kilka dni wcześniej?

Źródło: twitter.com/nczas.com

16 KOMENTARZE

 1. Sorry, ale w którym momencie PMM zaprasza na „państwowe uroczystości”. Bardzo lubię Was czytać, ale czasami mam wrażenie, że w imię nie wiem czego (popularności?) robicie, podobnie jak cały main stream, z gó… okręt.

  • A jak urzędnik państwowy zaprasza na uroczystości organizowane przez państwo to jakie one są? Prywatne?

   • a obozy?
    jak w obozie są harcerze to obóz jest harcerski
    jak w obozie są jeńcy to obóz jest jeniecki\A
    a gdy w obozie są żydzi to obóz jest ……..

    no, przejdzie ci to przez gardło specjalisto lingwisto?

    • To nie kwestia lingwistyki lecz faktów i logiki. Ale pisowski beton intelektem nie grzeszy, więc pewnie i tak tego nie zrozumiesz.

  • Marek, masz rację. W żadnym momencie nie pada zaproszenie na jakieś konkretne uroczystości. Wręcz przeciwnie, premier mówi, by każdy brał udział w obchodach w swoim mieście czy wsi. Mówi o wspólny świętowaniu a nie udziału w jakimś konkretnym marszu czy zgromadzeniu. Interpretacja tutaj jest MOCNO naciągana.

   • Przecież ogłosili po decyzji HGW,że będzie marsz w Warszawie zorganizowany przez państwo.To jak to rozumieć?Trzeba być jakimś absolutnym manipulatorem lub kretynem,aby twierdzić,że ten beznadziejny człowieczek mówi coś innego,niż powiedział.Wypad do „żydowskiej gazety dla Polaków” pod wodzą Michnika,albo do „żydowskiej gazety dla Polaków” pod wodzą Sakiewicza.

  • my wiemy jak jest.

   to jest operacja służb planowana od miesięcy i bez dwóch zdań RN w niej siedzi. teraz robią wroga z HGW, a jednoczesnie w histerii mówią o autobusach i parkingach. jak do nich piszę to histeryzują, bo się boją, że prawda wyjdzie na jaw.

   naturalnie nie powinni się bać. nawet jak 100 osób zrozumie co się tu stało to 49,900 gojów i tak jak owce pojedzie popierać Adriana. głupie goje.

   ale z czasem ich się odzyska. reakcja zemsty tych gojów będzie potężna.

   • a piszę do nich by im powiedzieć, że mogą np

    1. zorganizować marsz na wale wisły
    2. mogą dołączyć do marszu Adriana w połowie, tak by Adrian szedł połowę marszu sam
    3. mogą przenieść cały marsz na 18.11, i od 2019ad zawsze robić swój marsz w pierwszą niedzielę po 11.11. to byłoby najmocniejsze zagranie i długoterminowo dałoby RN własne święto, wręcz podstawę do rewolucji.

    oczywiście RN nic z tego nie zrobi, bo RN to sprzedajne sbki. w 2015 sprzedali się kukizowi, a teraz robią co się da my zrobić dobrze pis. koryto musi być.

    a goje to tylko debile. 50,000 statystów. sprzedajemy póki mają wartość. też bym tak zrobił (na ich miejscu)

 2. pedały genderowe przejęły władze w PiS i PO. I to też lączy te dwie partie. Będą się onanizować i wspólnie ejakulować ku czci unii europejskiej i geremka! To samo duda z morawieckim- nienawidzą Polaków aż do bólu. Wyczuwam tę nienawiść i jest ona taka jak u potomka sowieckich agentów adasia! ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY! .

 3. POPiSowskie zgrywusy nawet nie musza sie starac oszukiwac. Wyborcy i tak wszystko lykna.

 4. Ćwikła, przestań odlatywać
  W żadnej sekundzie tego klipu nie ma wezwania do pójścia w marszu, tylko do udziału w państwowych obchodach które obejmują szereg innych znanych już wcześniejrzeczy jak przemowy, koncerty czy pokazy fajerwerków właśnie

  • Ciemniakowi trzeba wszystko wyłożyc ze trzy razy by zrozumiał o co chodzi, słyszy tylko to co chce mówiący by słyszał a dla myśląctych jest wszystko jasne na co zapraszał sługus pada, wygląda na to że nie wszyscy odbierają informacje tak samo, w różnych stacjach radiowych od rana bębnią, że marsz będzie uroczystoscią pństwową pod patronatem prezydenta w którym udział weźmie on sam i premier i zapraszją wszystkich Polaków do wzięcia w nim udziału, nie podam godziny by nie wspomagać PIS-owców. Niektórzy tu powołują się na wycinek wypowiedzi premiera z ustawki, mającej na celu przejęcie Marszu tylko że takie sztuczki dobre są dla naiwniaków. Natomiast zaskakująca jest postawa sędziów, w Warszawie i Wrocławiu sąd uznał za bezpodstawne decyzje o zakazie marszów, czyżby sędziowie brali odwet na PIS-e i padzie za reformę
   sadownictwa?

 5. Ile trzeba mieć złej woli, by stwierdzić, że jest to „zaproszenie na państwowe uroczystości”? Od lewa do prawa, Polacy dzielą się na tych „lepszych” i tych „gorszych”. Od lewa do prawa słyszę tylko złorzeczenia Polaków i „polaków”. Morawiecki mówi o jedności w narodzie. O jedności Polaków, którzy po 123 latach niewoli potrafili przeciwstawić się przede wszystkim wewnętrznym podziałom. Uczestniczę w historii Polski od ponad pięćdziesięciu lat i przez pryzmat doświadczeń twierdzę, że nie potrafimy być jednością. Nie potrafimy oddzielić spraw przyziemnych, małostkowych od tego co dla nas Polaków jest najważniejsze. Patrzę na „Solidarność”, którą chełpiliśmy się na całym świecie i tym co z niej zostało. Patrzę na wydarzenia po 89-tym i to do czego „okrągły stół” doprowadził. Wiem, ze w Polsce – jeszcze mniejszość – to nie Polacy, ze względu na przekonania, narodowość, ideologię. Wiem, ze Europa, przynajmniej ta ze świecznika politycznego, właśnie ze względu na panującą tam ideologię marksistowską, nienawidzi Polski. To właśnie na nas ciąży obowiązek, by udowodnić im, zarówno tym w kraju, jak i w Brukseli czy Berlinie, że Polacy nie dadzą pozbawić się patriotyzmu. I czy będą pluć w nas hasłami „nacjonaliści”, „faszyści”, „hitlerowcy”, z uśmiechem odpowiadajmy im – jesteśmy polskimi patriotami. Zjednoczmy się choć w tej jednej chwili i z „biało-czerwoną”, idźmy na ten wyjątkowy marsz polskości. Dla naszej Ojczyzny.

 6. bo cały ten teatr był wymyślony wcześniej, i RN jest z nimi w 100% zmowie.

  jeśli RN ma jaja to albo zmieni trasę swojego marszu, albo lokalizację, albo – najlepiej – przeniesie swój marsz na przyszłą niedzielę, i od tego roku będzie robiło swój marsz w każdą pierwszą niedzielę po 11.11. to byłoby dla pasożytów z elyt najbardziej bolesne, bo to dałoby RN ich własny unikalny dzień na pamiętkę próby kradzieży ich marszu.

  ale RN tego nie zrobi, bo RN sprzedał Adrianowi ten marsz. jedna wieka ustawka.

  50,000 gojów i statystów. to musi być warte minimum 50 baniek albo 5 miejsc na listach Zjednoczonej Prawicy.

 7. Gdzie jest mowa o marszu? Wiadomo, że uroczystości państwowe były planowane wcześniej.

Comments are closed.