„Antysystemowcy” pełną gębą. Kukiz i Jakubiak popierają ideę rządowego marszu

Marek Jakubiak i Paweł Kukiz/fot. PAP/Leszek Szymański (kolaż)
Marek Jakubiak i Paweł Kukiz/fot. PAP/Leszek Szymański (kolaż)

Pójdę 11 listopada w marszu, którego patronem jest prezydent – potwierdził  lider Kukiz’15, Paweł Kukiz. Podkreślił przy tym, że będzie to marsz Polaków, a nie partii politycznych. Wcześniej na Twitterze poparcie dla partyjnego przewrotu nad Marszem Niepodległości wyraził Marek Jakubiak.

Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała w środę decyzję o zakazie organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Następnie w środę doszło do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego, podczas którego ustalono, że – jak poinformował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski – zostanie zorganizowany „wspólny biało-czerwony marsz”, który będzie miał charakter uroczystości państwowej; organizacją marszu, który obejmie patronatem narodowym prezydent Duda, zajmie się rząd.

W rozmowie z PAP Paweł Kukiz zadeklarował, że skoro rzecznik prezydenta Błażej Spychalski potwierdził obecność Andrzeja Dudy na marszu, to lider ruchu Kukiz’15 również się na nim pojawi. – Pójdę. Pozmieniam swoje plany i zostanę tego dnia w Warszawie – powiedział.

Prezydent ma największą legitymację do reprezentowania całego narodu, bo jest wybrany w wyborach powszechnych. To nie jest marsz PiS-owski, czy kukizowy, czy jakikolwiek. To ma być marsz Polaków i tyle – podkreślił.

Poparcie dla rządowego marszu wyraził też chcący budować „centroprawicę wolnościową” Marek Jakubiak. – Brawo @prezydentpl Brawo @PremierRP Brawo pokazaliście kto w Polsce rządzi! A teraz uwaga na prowokacje to, że zbóje platwormiane są zdolne podpalić RP, aby mieć co gasić już wiemy – napisał na Twitterze.

Źródła: PAP/twitter.com/nczas.com

18 KOMENTARZE

 1. Dwie zaplute PiSdy systemowe: menel i degenerat Kukiz + WSIok robiący za „wolnościowca” dla półgłówków Jakubiak. Tfu…

  • to jest oczywiste. tak jak i oczywiste jest, że pis to zwyczajne złodziejskie menele. ale to nie dziwi.

   dziwi mnie natomiast postawa RN, który zamiast ładować swoje owce do autokarów, powinien kategorycznie domagać się innej trasy, albo w osttateczności odmówić przejścia trasą marszem.

   będzie znacznie gorzej dla RN jak pójdą jak owce, niż jak pokażą charakter i nie pójdą wcale. Polska im to wybaczy. Polska nie wybaczy im jednak uległości wobec złodziei, krętaczy, zwyczajnych pacholków szatana.

 2. Jakubiakowe poglady najbardziej pasuja do SLD albo nawet PSL, co do Kukiza, to zgoda, Zwykly menel.

  • jakubiak nie ma poglądów. to menel. kasę zarobił na idiotach, i polityę robi w ten sam sposób. palikot II.

   tam są zresztą same menele.

   ale dlaczego RN daje się tak łatwo okraść?? dlaczego nie powiedzą, że pójdą inną trasą. co to jedna jest trasa dla marszu? największym sukcesem jaki RN może teraz osiągnąć to pokazanie żenującego marszu pis, a np tydzień później swojego wiellkiego MARSZU PATRIOTÓW.

   wg mnie oczywiście RN jest taki sam… i jest z nimi również w zmowie. szkoda mi tylko ludzi. idą jak banda wykastrowanych statystów. ja się na pewno nie ruszę na takie pismowisko.

 3. Strach przed Narodem ,ogromny strach….Dera oznajmił, ze Marsz zabezpieczać będzie wojsko…ale jakie? Żydowskie cz Amerykańskie przebrane w mundury polskie na mocy ustawy 1066, z prawem strzelania do obywateli….to jest zawłaszczanie czyjeś pracy i prawa do manifestacji przez Partie Interesów Syjonistów, a w sejmie same płatne sługusy opłacane stanowiskami w spółkach skarbu państwa tylko przyklaskują temu zamachowi na demokracje.
  Wszystko jak zawsze zawoalowane ,tak samo jak niby zmiany godła państwowego czyli zmiany orła – tak naprawdę maja w celu wypisanie ostatniego symbolu z Falanga czyli Godła Marynarki Wojennej z ustawy o barwie i godłach RP ..każdy szwindel w tym chazarskim rządzie ma swoja przykrywkę , aby nie zauważyli Polacy głównych zmian.
  a co do Marszu pani Szydło jak to być złodziejem ? i przyjść na gotowe i zawłaszczyć to co ktoś zreorganizował swoja praca i wdowim groszem — jesteście zwykłymi złodziejami pani Szydło

  • RN powinien iść inną trasą. skoro z butami terroryści odbierają im marsz, to powinni iść inną trasą. sprawa prosta.

   dlaczego RN idzie jak baranki? to dla mnie jest zero honoru.

   to, że pis to złodieje, i kukiz, i jakubas i reszta sejmu – to jest ozywiste – ale nie jest dla mnie ciąge takie oczywiste, dlaczego RN się nie broni.

  • może tak, może nie – to jest inna sprawa.

   ale dlaczego RN nie odcina się kategorycznie od marszu PiS, tylko udaje, że ma problem z HGW?

   są ewidentnie w to zamieszani.

 4. Jakubiak bardzo tanio został zalegendowany na prawicowca przez WSI. Jakis komuch posiadający restaurację powiedział , że wylał do ścieku kilka piw Jakubiaka i ten fakt nagłosniły ubeckie media w Polsce

  • było tak. zresztą biznesmen który żeruje na pijaństwie innych to gnida z definicji.

   jakibiak, palikot,kulczyk.

   siebie warta mafia.

   • Dla ścisłości – na pijaństwie innych żerują koncerny piwowarskie produkujące wyrób piwopodobny, którego głównym zadaniem jest łagodne dostarczenie C2H5OH do krwi. Browary p. Jakubiaka produkują napoje łechcące nieco bardziej wyrobione podniebienia.

 5. raz jeszcze powiem, że to, że PiS kradnie marsz, czy że PO z nimi współgra, czy, że teraz kukiz i reszta pasożytów im gratuluje, MNIE NIE DZIWI.

  DZIWI MNIE NATOMIAST dlaczego RN nie zrobi posunięcia uniemożliwiającego złodziejom kradzież tego marszu. przecież mogą zmienić trasę np na brzeg Wisły, czy też nawet w ostateczności i dzień na przyszłą niedzielę, chociaż rozumiem, że to może być trudne.

  RN absolutnie powinien się odciąć od marzozłodzi. dlaczego nie mogą iść brzegiem Wisły?

  • A dlaczego ludzie w ogole nie zabezpieczaja sie przed zlodziejami np. palac swoje mieszkania? Przeciez to proste i skuteczne.

 6. Mam pytanie, jak sądzicie. Co bardziej rządzi w komentarzach na tym portalu? Więcej jest chamstwa czy głupoty?

 7. Jakubiaka już zaczynałem nieco poważniej traktować. Dobrze, że się menda ujawniła.

 8. Wniosek, dla towarzystwa dali się obrzezać, brawo Kukiz, brawo Jakubiak. Nie zapomnijcie ino zabrać jarmułki.

Comments are closed.