Cejrowski i Stanowski zapraszają na zakazany Marsz Niepodległości. „Mobilizuje PRAWDZIWYCH LUDZI do walki o wolność’

Wojciech Cejrowski i Krzysztof Stanowski/ YT: TV Republika/ weszlo.,com
Wojciech Cejrowski i Krzysztof Stanowski/ YT: TV Republika/ weszlo.,com

Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazując organizacji Marszu Niepodległości strzeliła sobie w stopę. W internecie zawrzało od negatywnych komentarzy. W tej sprawie głos zabrał również Wojciech Cejrowski. „Nie będą komunisty robić ze mnie faszysty!” – napisał na Twitterze. W podobnym tonie wypowiedział się Krzysztof Stanowski.

Hanna Gronkiewicz-Waltz z powodów ideologicznych i chęci sprowokowania narodowców i polskich patriotów zakazała organizacji Marszu Niepodległości, o czym poinformowała na specjalnej konferencji prasowej. Zgromadzenie miało odbyć się jak zawsze 11 listopada w Warszawie. Tę decyzję ratusza skomentował na Twitterze Wojciech Cejrowski.

Jak twierdzi prezydent Warszawa, w Marszu co roku uczestniczą osoby, które wznoszą skandaliczne hasła i powołują się na niebezpieczną ideologię. W mocnych słowach na temat decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz wypowiedział się Wojciech Cejrowski.

„Idę na Marsz Niepodległości. Zabraniali nam świętować 11.11 za komuny, a my maszerowaliśmy. Zabraniają znowu? MASZERUJMY. To nie jest ich święto. To nie są ich ulice. Gdy FAŁSZYWA WŁADZA judzi, prowokuje i represjonuje, wówczas mobilizuje PRAWDZIWYCH LUDZI do walki o wolność” – napisał Cejrowski. Po czym dobitnie dodał: „Nie będą komunisty robić ze mnie faszysty”

Także dobitnych słów użył sportowy dziennikarz i właściciel portalu weszlo.com Krzysztof Stanowski, zwracając uwagę, że absurdalna decyzja Hanny Gronkiewicz Waltz zrobi więcej by zmobilizować ludzi do przyjścia niż prezydent Warszawy miała na celu na celu.

„Daj RT jeśli masz tak jak ja: nigdy nie szedłeś w Marszu Niepodległości, ale z powodu decyzji HGW w tym roku pójdziesz” – napisał na Twitterze.

10 KOMENTARZE

 1. Niedlugo caly swist jswnie bedzie podlegal Jerozolimie jako stolicy Antychrysta. Niestety ns wszystko jest juz za pozno.

  • niestety…lewackie Jeruzalem narzucające ogłupionym gojom POLIN,zbrodnie aborcji,feminazizm…

  • A więc taki z ciebie lewicowiec!? Nacjonalista! Chcesz zabraniać udziału w polskiej demonstracji osobom z obcym obywatelstwem!? Wiesz jak świat nazywa narodowych socjalistów takich ja ty? Nazywa ich hitlerowcami!

     • to gowno to ubecki emeryt prowokator no i pedał co nie wyklucza pierwszego. Wyjątkowo obleśna postać. Po prostu karykatura człowieka, Cały świat tego nieudacznika to ten portal: nie ma ani rodzziny ani znajomych, żyje tylko tu.

  • Łysa Pała niech sobie pisze na racjonalista.pl. Tam przynajmniej są frajerzy, którzy traktują go poważnie.

 2. cejrowski sam namawial do glosowania na pis, a czy szef mswia odpowiedzial za podpalenie budki przy ambasadzie?

 3. Wszyscy Polacy na prawdziwy tradycyjny Marsz Niepodległości,a POlszewicki różowy ratusz feminazistki tow.Bufetowej do pierdla!!

Comments are closed.