Cejrowski ostro o inicjatywie Prezydenta Dudy. „Idę na Marsz oryginalny, a nie marsz władzy”

Wojciech Cejrowski. / fot. Prt Sc TVP Info
Wojciech Cejrowski. / fot. Prt Sc TVP Info

Wojciech Cejrowski w żołnierskich słowach wypowiedział się o odwołaniu Marszu Niepodległości przez Hannę Gronkiewicz-Waltz. Dodatkowo skrytykował, inicjatywę PiS-u by w jego miejsce poszedł marsz państwowy. „Idę na Marsz oryginalny, a nie marsz władzy” – napisał.

„Idę na Marsz oryginalny, oddolny, taki, w jakich maszerowałem za komuny i w ostatnich latach. Marsz narodu, a nie marsz władzy. Marsz patriotów, nie marsz partyjniaków” – stwierdził na Twitterze Wojciech Cejrowski.

Przypomnijmy, że w środę prezydent Warszawy podjęła skandaliczną i kontrowersyjną o zakazie Marszu Niepodległości. Wtedy błyskawicznie zareagował rzecznik Andrzeja Dudy Błażej Spychalski, który poinformował, że odbędzie się marsz państwowy pod patronatem prezydenta i rządu.

Pochód ma przejść tą samą trasą, którą miał iść Marsz Niepodległości tylko o gadzinę później o 15.

Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości, ogłosił w czwartek rano, że Marsz „niezależnie w jakiej formule prawnej” odbędzie się 11 listopada i ruszy o godz. 14:00 z ronda Dmowskiego.

18 KOMENTARZE

 1. To że przed wyborami Cejroś naganiał na PIS jego sprawa, ale obrzydzanie Korwina i robienie z niego tata wariata to już niewybaczalne.
  Mówi o wolności, niskich podatkach, a później głosuje na PIS.
  Jest w sobie zadufany po uszy.

 2. Miłość do Kaczyńskiego wyparowała, jak miłość do Pawlikowskiej, a może chodziłi tylko o seks?! ;-)

 3. Marsz sie odbedzie jak Jahwe w Polin przykazal!W pierwszej parze Maliniak z Bolkiem w drugiej Zorzetta z Schudrihem bracia Michnikowie, srodowiska kombatanckie z UB,SB,WSW,WSI,Cahalu,Schin Bet,Mossadu itd
  moze jeszcze gräfin von Hände hoch z volksdojczami plus gromadka kolorowych zboczencow na dokladke.
  POLSKA wam tego nie zapomni!!!

 4. imigrant z Ekwadoru pośród stada nabuzowanych narodowców, no, no, tylko żeby w zęby tam nie dostał ;-)

  • w sumie to jeśli oni ruszą o 14, to nawet wyjdzie ładnie ze strony kaczyńskiego. wyjdzie ze się dosiedli.

 5. Gówno mnie obchodzi zdanie obywatela Ekwadoru.
  BTW, marsz zadymiarzy jak co roku. Ciekawe jakie będą statystyki 12.11 rano.

 6. Brawo panie Wojtku!
  a do tych, którzy zarzucają panu Cejrowskiemu miłość do Jarosława, niech popatrzą na krytykę, z jaką rząd Pis-u się spotyka z Jego strony. I nie chodzi tylko o problem zabijania nienarodzonych ale całej polityki gospodarczej. Panowie trzymajcie się faktów!!! Od chwili gdy rząd Pis’u zaczął politykę kontynuacji PO jest w ogniu krytyki Pana Wojtka!
  Pozdrawiam serdecznie!

 7. Wreszcie jeden mądry! PIS od roku a chyba nawet wcześniej kontynuuje politykę PO! Czyli nic nowego pod słońcem! Złodzieje i oszuści na wolności, Polacy mordercy Żydów, haracz od Polski dla Żydów za holocaust, Ameryka i Izrael największymi sojusznikami Polski, podpisanie umowy CETA i TTIP, przyjmowanie uchodźców z banderowskiej Ukrainy, Polski Rząd pod dyktandem żydowskim, ustawa IPN wrzucona do kosza, zaniechanie jakiejkolwiek tak bardzo potrzebnej reformy sądownictwa!
  PIS rządzi według życzenia Rzeplińskiego „żeby było jak było” !

Comments are closed.