Co tam będzie się działo?! Kaczyński osobiście przejmuje Marsz Niepodległości. 11 listopada będzie maszerował z tłumem

Jarosław Kaczyński. / foto: PAP: Paweł Supernak
Jarosław Kaczyński. / foto: PAP: Paweł Supernak

Mazurek: prezes Jarosław Kaczyński i politycy PiS wezmą udział w uroczystościach 11 listopada: we mszy św., następnie w uroczystej odprawie wart, w marszu, w uroczystym spotkaniu na Zamku Królewskim.

(PAP)

19 KOMENTARZE

 1. jakby było mało problemów, to jeszcze dodatkowo trzeba będzie uważać na konusa, żeby go ktoś nie zadeptał

  • służby(BND) i żydokomuna szechterowa szykują zamieszki, ktore mają ostatecznie zniszczyć polską prawicę narodową…

 2. nie macie świadomości wagi tego marszu.

  po prostu nie rozumiecie jak głęboko w podświdomości polaków jest to zakodowane i jak ważne to jest to ich kontroli.

  jeśli RN chce mieć przyszłość, to nie weźmie udziału w tej farsie, i przejdzie albo jego połowę, skazując PiS na pośmiewisko, albo przejdzie zupełnie inną trasą, albo – co ja bym zrobił – przełoży marsz na następną niedzielę, i zawsze od roku 2019AD będzie organizował marsz w pierwszą niedzielę po 11.11 – na znak pamięci jak to Adrian ukradł im ich Marsz.

  oczywiście tak się nie stanie, bo PiS się z RN dogadał, ale jestem pewien, że RN sprzedało się za tanio, i będę ich tym nękał aż do bram piekła. naturalnie rozumiem dlaczego RN chciał zmonetyzować na swoich 50,000 gojów. też bym tak zrobił. moment jest optymalny do sprzedaży.

 3. tylko nie idźmy za szybko, bo jak pan Jarosław będzie przebierał nóżkami?

  • to narodowcy będą na marszu PiS.

   za coś takiego na miejscu bossaka, winnickiego i spółki chciałbym minimum 500 baniek. po 10 tyś za goja. i potem emerytura. dla PiS 500 baniek to jeden przekręt na takich PKL Kasprowy Wierch.

    • dla ciebie to jak rozmowa marsjan. a to tylko dewagacje prostych żydów.

     ile wart jest każdy goj statysta dla kaczynskiego i spólki?

 4. Te su..ny podle ukradły uroczystość. Gdyby sami coś takiego spróbowali zorganizować przyszło by tylko kilku najgłupszych pisowskich lemingów.

 5. Marsz sie odbedzie jak Jahwe w Polin przykazal!W pierwszej parze Maliniak z Bolkiem w drugiej Zorzetta z Schudrihem bracia Michnikowie, srodowiska kombatanckie z UB,SB,WSW,WSI,Cahalu,Schin Bet,Mossadu itd
  moze jeszcze gräfin von Hände hoch z volksdojczami plus gromadka kolorowych zboczencow na dokladke.
  POLSKA wam tego nie zapomni!!!

 6. Kaczlera będą chyba nieśli w lektyce. Nie słyszałem, żeby mu wstawili sztuczne kolanko. Może jakiś egzoszkielet dla niego sprowadzili jedwabnym szlakiem? Żeby jeszcze nie strzelał na dodatek laserami z oczu…
  Ale, z całą pewnością, pisiory zaczną swój pochód pod pomnikiem towarzysza lecha, który kilka dni temu na tą okazję postawili.

Comments are closed.