Imigrant zaatakował kobietę w centrum Warszawy. „Napastnik bił i kopał pokrzywdzoną po całym ciele”

Ubogacenie kulturowe w pełni w Polsce. Nie minął tydzień od tego, jak w związku z zabójstwem młodej dziewczyny, Pauliny Dynkowskiej, została zatrzymana grupa Gruzinów. Tym razem w centrum Warszawy imigrant z Gruzji zaatakował kobietę, bił i kopał ją po całym ciele. Policja podaje informacje o prawdopodobnym motywie rabunkowym.

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali ob. Gruzji podejrzanego o usiłowanie rozboju. Mężczyzna zaatakował na ulicy przypadkową kobietę chcąc zabrać jej torebkę. Napastnik bił i kopał pokrzywdzoną po całym ciele. Został zatrzymany po pościgu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności – poinformowała warszawska policja.

Więcej informacji wkrótce.

28 KOMENTARZE

 1. A pisowcy zacierają rączki z radości bo to oni tą swołocz tu wpuścili.

 2. Pamiętaj, możesz kupić prawdziwą broń – prochowa, typu „Colt” bez pozwolenia. Prawdziwy nabój, cena ok. 2-3 tys., lub pistolet hukowy czy gazowy. Możesz się bronić, lub stanąć w obronie.

 3. Wszyscy spod hasła „refjudżes łelkome” pewnie są zadowoleni. Wreszcie powiało wielkim światem.

 4. znajac co niektorych Polakow, to zwolnili kroku,skierowali swe pustostany z oczodolami w kierunku przestepstwa, przesuneli sie kilka metrow do przodu obserwujac co sie dzieje i przeprowadzajac analize dnia, ktora im powtarza ciagle- nie wpierd..j sie, nie wpierd..j sie- dodali gazu i znikneli.

  • Baby są teraz równouprawnione – niech się same bronią, jak mężczyźni.

   • masz racje, jak umieja mordy otwierac i sie wydzierac o swe prawa, to niech korzystaja z nich , jak sie okazja nadazyla.

   • Zgadzam się. Dodam tylko, że jakby ktoś zareagował to zaraz zostałby oskarżony o pobicie Jaśnie Pana Imigranta no i obowiązkowo o rasizm. A może i ta kobieta byłaby na takiego zła? Wszystko jest dziś możliwe.

 5. Pewnie dostanie prace społeczne bo został sprowokowany, w jego kulturze samotna kobieta powinna oddawć wszystko mężyczyźnie który tego żąda.

 6. Kupiłem niezły gazowiec od pewnego sklepu w Czechach. Ammo 9mm 45 mg czystej kapsaicyny. Nie jest głośny, jak hukowy – jednak z 3 m wygina i powoduje silne falowanie szyby. Po strzale w nawet wielkie ryło, klient leży od pomuchu i wyje z bólu ok. 45 minut. Policja nie respektuje ustawy o broni hukowej/gazowej, wymyślają własną na podstawie kalibru ammo, nie przewodu lufy. Poproszę o dokładnie taki wyrok, jaki dostał Grabarczyk. No, może niższy, ponieważ kupiłem legalnie na terenie Eu i nie fałszowałem kwiatów.

 7. Tylko niech „pseudo – rządzący”,nie biorą przykładu z innych państw europejskich,żebyśmy traktowali to, jako
  tak się dzieje” przyzwyczajcie się.”
  Trzeba wsiąść pod uwagę dlaczego tak się dzieje i kto się do tego przyczynia.

 8. Jak szybko zbrodnia z zachodu przywędrowała na wschód, już dawno powinno się zamknąć granice. Tak robiły kraje zachodnie, a przestępstwo na dzień dzisiejszy powinno być karane bardzo surowo, z najwyższej pułki. Dla każdego bez względu na kolor skóry, narodowość.
  Z Czeczeńcami tez są problemy pod nosem warszawki która o tym nie chce wiedzieć.

 9. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że nie wszystkich powinno się uczyć pisać.

 10. Głupie komentarze. Sami bohaterzy się wypowiadają. Zobaczycie jak znajdziecie się w takiej sytuacji lub ktoś bliski wam wtedy już głupio nie będziecie chcieli pisać. Jeśli macie mózgi i odwagę to róbcie coś pożytecznego żeby przeciwdziałać temu. Na forum każdy potrafi być mądry.

 11. sami dueni tutaj widze, elo. Tak się skąlda ze na gruzińskich paszportach jezdzi duzo czeczenów np. i co wy na to?

Comments are closed.