Jak za „starych dobrych czasów” PO. Policja i ABW dzwonią do organizatorów wyjazdów na Marsz Niepodległości! „Szantażują ich i straszą”

Czy czeka nas powrót do
Czy czeka nas powrót do "starych metod" na Marszu Niepodległości?/fot. ilustracyjne/fot. YouTube

W tej kadencji rządu maski opadają wyjątkowo często, ujawniając prawdziwe twarze PO-PiS-u. Tak samo jak za rządów PO, teraz też służby wydzwaniają do organizatorów wyjazdów na Marsz Niepodległości (ten oryginalny i oddolny, nie rządowo-partyjny) i wypytują o mnóstwo danych. Oprócz tego „szantażują i straszą” osoby organizujące wyjazdy.

Informację jako pierwszy przekazał Mateusz Marzoch, rzecznik Prasowy Młodzieży Wszechpolskiej i wiceprezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości. – UWAGA!!! Policja i ABW wydzwaniają do organizatorów wyjazdów na #MarszNiepodelgłości zadając podania szczegółowych list kto jedzie, numerów rejestracyjnych pojazdów, a także szantażują ich i straszą! Czy to aby na pewno #dobrazmiana??? Czy jednak wracamy do czasów sprzed 2015 r? – pisze na Twitterze.

Konrad Smuniewski, dziennikarz Mediów Narodowych dodaje, że „próbował raz nagrywać”, ale „mają takie zabezpieczenia, że nagrywa tylko jedną stronę”.

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki zwraca uwagę, że „od trzech lat nie było takich sytuacji”. – Nagle do działań służb i policji wrócił duch Bartłomieja Sienkiewicza – dodaje i apeluje: Rządzie, nie idź tą drogą.

Wygląda więc na to, że rządy PO-PiS-u szykują także powrót do starych „dobrych metod”, które już wcześniej stosowała władza. Czyli pałowanie i gazowanie. Na szczęście, społeczeństwu coraz szybciej się kończy cierpliwość i będzie mogło pokazać już za rok, co sądzi o obecnym układzie władzy, które w wiadomej części ciała ma Boga, honor, ojczyznę, prawo, własność oraz rozum i godność człowieka.

Źródło: twitter.com

13 KOMENTARZE

 1. Gdybyście narodowcy przestali promować czarnego okupanta z jego pedofilią, złodziejstwem i grzesznym trybem życia – przyjechałoby na marsz niepodległości milion ludzi.

  • Gdyby nie czarny okupant, tacy jak ty nadal jak w X wieku nosiliby kamienie w Arabii, sprzedani przez pejsatych łowców niewolników. Do książek kmiocie, potem internet.

 2. Mam bardzo złe przeczucia na temat tego co się wydarzy w Warszawie 11.11…

  • ubecja zawalczy o przywrócenie emerytalnych przywilejów które jej obiecała KO.

   • Stare dziadki obeckie i ich emerytury nie mają większego znaczenia. Realnym problemem jest tajny sojusz HGW i PiS żeby zawłaszczyć Marsz Niepodległości i zlikwidować „ekstremę” – powtórka z Magdalenki 30 lat po Magdalence.

 3. A niby skąd wiadomo że to policjanci telefonują?Bo tak twierdzą przez telefon???A te barany podają wszystkie dane?????????????

  • DOKŁADNIE !!! To muszą być jacyś idioci, że tak się dają podejść.

 4. skoro ma być tam kaczyński to muszą dzwonić.

  nadal kłopot jest zupełnie gdzie indziej, i nie leży po stronie złodziei marszu, ale RN, który celowo daje się okraść.

 5. „Na szczęście, społeczeństwu coraz szybciej się kończy cierpliwość i będzie mogło pokazać już za rok, co sądzi o obecnym układzie władzy, które w wiadomej części ciała ma Boga, honor, ojczyznę, prawo, własność oraz rozum i godność człowieka.”

  Uwierzcie mi ze L*d’u to gowno interesuej i zaglosuje dalej na UW lub PZPR – to akurat macie jak w banku, Nawet jesli okazalo by sie ze Dodnald jest oficjalnie agentem BND a Kaczysnki mosadu. To Ludu gowno interesuje.

  wogle ich Polska gøwno interesuje, dlanich liczy sie robota w korporacji i pełna lodowka a czy pan bedzie rusek, niemiec czy zyd to kij z tym….

  mentalnosc pleblsu

 6. NAGRYWANIE
  Dna nagrywania używać dobrze ekranowany mikrofon i kabelek
  do osobnego dyktafonu!
  Mikrofon przysunąć do słuchawki/głośniczka.
  Pozdrawiam

Comments are closed.