Już dziś w Biedronce powrót wielkiego HIT-u! Klienci już zacierają ręce, wcześniej oszaleli na punkcie tego

Sklep
Sklep "Biedronka" - zdjęcie ilustracyjne. / fot. flickr.com

Klienci zacierają ręce! Już dziś w Biedronce powrót wielkiego hitu! Jako, że pomysł z stworzeniem „gangu świeżaków” okazał się strzałem w 10, dyskont idzie za ciosem. Podjęto decyzję o wydaniu drugiej edycji hitowego produktu, którego domagali się konsumenci.

Wiele osób nie rozumie tego szaleństwa, które zapanowało względem „gangu świeżaków”. Ludzie wręcz oszaleli na punkcie tych zabawek i naklejek, za które można je otrzymać. Policja już niejednokrotnie musiała interweniować i łapać złodziei tych nalepek.

By iść za ciosem Biedronka postanowiła rozszerzyć swój asortyment związany z przynoszącymi ogromne zyski maskotkami. Oprócz nowych maskotek w sklepach „gangu słodziaków” możemy znaleźć np. poduszkę, czy nawet książkę, która opowiada o przygodach tych zabawek.

Do tej pory wyszła pierwsza edycja tych historii pod tytułem „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

Jako, że pierwsza część okazała się prawdziwym hitem sprzedaży, Biedronka postanowiła wydać drugą cześć przygód popularnych pluszaków. Już dziś w sklepach pojawi się książka „Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków”.

„Pierwsza część przygód szóstki przyjaciół „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” odniosła spektakularny sukces. Docierały do nas sygnały, że nasi klienci czują niedosyt” – mówi Bartłomiej Jarzyna, odpowiedzialny za ofertę książek w sieci Biedronka.

„Przygotowaliśmy więc nowe, jesienne wydanie opowieści, którą oddajemy w ręce czytelników z nadzieją, że ona także podbije serca klientów sieci Biedronka” – dodaje. Jeżeli ktoś jest nią zainteresowany, to można dostać nawą książkę za 15 naklejek gangu słodziaków lub można ją kupić, ma kosztować 9,99 zł.

3 KOMENTARZE

  1. Jest jeszcze wersja dla dorosłych : Gangbang słodziaków. Dostępna spod lady po puszczeniu oka do sprzedawczyni i poproszeniu o nią. Siostra jest kierowniczką jednej z Biedronek i mówi, że ma na sklepie limitowaną serię 70 sztuk. To jest w co większych sklepach sieci dostępne.

  2. Może zbieranie punktów na markowe rzeczy, może coś dla dorosłych. Ile można zbierać naklejki dla kogoś. Zacznijcie coś robić dla wszystkich klientów.

Comments are closed.