Max Kolonko o zakazie Marszu Niepodległości i marszu Prezydenta. „Totalitaryzm że Heil Hitler” [VIDEO]

Mariusz Max-Kolonko. / fot. Prt Sc Twitter
Mariusz Max-Kolonko. / fot. Prt Sc Twitter

W środę Hanna Gronkiewicz-Waltz zrobiła przysługę Prawu i Sprawiedliwości i zakazała Marszu Niepodległości. Nie czekając na wyrok sądu w tej sprawie, Prezydent Andrzej Duda zorganizował swój własny marsz, na którym prawdopodobnie ma przemawiać, choć jeszcze niedawno miał w tym czasie inne, niecierpiące zwłoki sprawy. Wg informacji Wirtualnej Polski gdyby Gronkiewicz-Waltz nie zakazała marszu, zrobiłby to wojewoda.

Tą sprawą żyje od wczoraj cała Polska, głos zabrał także Mariusz Max Kolonko. Do akcji wkroczył Prezydent Duda, który zdecydowanie spotkał się z panem premierem. Ustalili, a potem pan Prezydent zadecydował, że maszerujący pójdą, ale będą się nazywali, będzie to Marsz Biało-Czerwony, będzie można nieść tylko flagi biało-czerwone – zaczął Max Kolonko.

Dwoma ruchami władza chce wam zabrać Marsz Niepodległości, chyba zdajecie sobie z tego sprawę. Oni chcą to zająć wariantem okrężnym. Mówimy tak: możecie sobie pójść, będziecie się nazywali tylko inaczej, Marsz Biało-Czerwony i będziecie mogli nieść tylko biało-czerwone flagi – mówi.

Dlaczego zapadła taka decyzja? Dlatego, że potem ta prorządowa tuba, która TVP się nazywa, będzie mogła robić ujęcie szerokie, maszeruje 80 tysięcy, a może nawet 100 tysięcy ludzi. Oni pokażą: widzicie PiS maszeruje, armia PiS-u maszeruje – uważa Max Kolonko.

Dziś zablokowała Was Hanna Gronkiewicz-Waltz, za rok portier Trzaskowski (wygląda jak portier) zrobi to samo. (…) Po czterech latach czegoś takiego nikt nie będzie pamiętał że to jest Marsz Niepodległości. Po pięciu latach wymażą Was z Wikipedii i nic po Was nie zostanie, jeżeli nie będziecie czujni – dodaje.

26 KOMENTARZE

 1. Ale, przecież PiS i PO to są formacje marksizmu kulturowego, więc nie ma się czym dziwić.
  Poza tym, nie ma być żadnej niepodległości Polski. Prezydent Lech Kaczyński przy pełnym aplauzie PiSu podpisał akt zrzeczenia się suwerenności przez Polskę na rzecz Unii Europejskiej zwany Traktatem Lisbońskim.
  Więc PiS zlikwidował polską niepodległość. Więc żadnych marszów ma nie być, bo to marsze nieprawdy. Polska nie jest niepodległa. Dzięki PIS-owi i PO.

 2. Narodowcy muszą iść na jakiś rodzaj zwarcia z reżimem inaczej zostaną przez ten POPiSowski żydobolszewicki reżim zneutralizowani.

 3. Panie Kolonko ! Czyż chłopie ZWARIOWAŁEŚ ?? Co ty wygadujesz ?? USIĄDŻ I ZASTANÓW SIĘ JESZCZE RAZ co powiedzieć ??!!Wstydu nie masz mówiąc HEIL HITLER , obrazając Prezydenta Polski i Rząd !

  • Kolonko myli się porównując Jude i PiS z Hitlerem, bo ich trzeba porównywać ze Stalinem. To jest żydobolszewicka antypolska banda, która chce ukraść Polakom ich święto i jes zneutralizować.

   • a POlszewicka żydokomunistyczna feministyczna sitwa tow.Bufetowej,Rostowskiego,Baumana,Szechtera,Bermana,Hubner tym bardziej!!!!!

  • To nie jest prezydent Polski bo poprzez swoje działanie udowadnia, że nie reprezentuje Polskiej Racji Stany tylko żydowską. Rząd również nie reprezentuje Polaków tylko prowadzi pro żydowską politykę. Polski już nie ma…tylko nie wszyscy Polacy zdają sobie z tego sprawę…

  • POLKA,
   Doprawdy prezydent Polski i rząd (w domyśle polski)?… A ja tak się zastanawiam, czy prezydent Polski i rząd polski powinien zajmować się pomocą dla obcego państwa Ukrainy a już w szczególności pomocą dla ich ludności, często wrogo nastawionej przeciw Polakom? Czy powinien się zajmować lub akceptować ściąganie obcych plemion do naszego kraju z odległych krajów, o obcej dla nas „kulturze”, religii, ideologii często sprzecznej z naszym interesem? Czy powinien zajmować się udzielaniem wielomilionowej pomocy dla plemion w Afryce? itd. itp. A Polakami i polskim interesem jak się zajmuje? Co robi dla biedoty polskiej przede wszystkim? Co robi dla Polaków, którzy zostali zmuszeni żyć poza Polską? Czy ktoś w ogóle zajmuje się w naszym kraju tematem dobra Polski i Polaków? Jeśli tak to na czym to polega?

  • To nie jest prezydent tylko rezydent i nie Polski tylko Polin. A porównywanie tego zdradzieckiego rządu do Hitlera jest dla nich pochlebstwem.

 4. Kolonko, juz calkiem odlecial.
  1) WP ma byc wiarygodnym zrodlem informacji
  2) Uzywanie analogi do Hitlera w celu zdeprecjonowania osoby lub argumentu powinno z automatu eliminowac rozmowce z jakiejkowiek
  dyskusji, trzeba byc naprawde kompletnym zdiagnozowanym kretynem, zeby Kaczora czy kogokolwiek we wspolczesnaj polskiej polityce porownywac do Hitlera. Lecz sie Kolonko, poswiec na to reszte swojego zycia.
  3) Uwagi polskich emigrantow takich jak Cejrowski czy Kolonko sa malo wiarygodne.

  • Argumentum ad Hitlerum jest jednym z popularniejszych wśród środowisk lewicowych do których należy również PIS także najwyższy czas w dyskusji z lewicą używać ich od zwierzęcego języka, do woli, bo inaczej powoduje to burzę semantyczną! Natomiast między ludźmi mówimy po ludzku i tyle.

 5. Gdzie był prezydent Juda gdy jakiś chlystek z Brukseli rok temu oznajmił że 60 tys faszystów maszerowało w Warszawie? Stanął twardo w obronie honoru Polski, nie przypominam sobie. Niech się wypcha swoim upanstwowionym marszem.

 6. Następny autorytet się znalazł. Poziom mułu sięga już chyba 100 m. Czekam na jeszcze głębsze odwierty

 7. Proponuję zrobić w Warszawski Majdan tylko że ofiarami będą politycy PO i PiS i innej maści lewica.

 8. Kaczyński nie potrafi inaczej myśleć, wychował się za PRL i widzi wszystkich innych którzy myślą inaczej niż On jako swoich wrogów politycznych. Nie ważne czy lewica czy prawica, KAŻDY myślący inaczej jest WROGIEM Prezesa… On nie potrafi myśleć po za schemat.

 9. HGW zrobiła przysługę, bo się dogadała z PiSem i tyle. PiS wprowadza totalitarne państwo i tylko ślepy tego nie widzi.

 10. Czyż nie można ich bronią zawalczyć? Zgodzić się pięknie na marsz „biało-czerwony”, a w rezultacie przekształcić go już w trakcie pochodu na marsz niepodległościowy. Jak przedstawiciele rządu lecą z Polakami w ciulki, to przecież my tez możemy. I w ten sposób można by ich w legalny sposób przechytrzyć. W końcu kto tu rządzi? Lud jako pracodawca czy pracownicy podlegający temu pracodawcy.

 11. Demokracja nie wyklucza totalitaryzmu, wystarczy go przegłosować i wprowadzając stopniowo odpowiednie ustawy, na przykład zakaz handlu w niedziele.

Comments are closed.