Michalkiewicz komentuje zakaz Marszu Niepodległości. „Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku będą obchodzone urodziny Adolfa Hitlera”

Stanisław Michalkiewicz
Stanisław Michalkiewicz. / fot. Wolnosc24

W ostatnich dniach mamy nasilenie faszyzmu w Polsce. Zgodnie z doktryną głoszącą prymat urzędniczy nad jednostką, władza decyduje o tym, jakie poglądy mogą być demonstrowane w ramach wolności zgromadzeń, a jakie nie. W związku z tym prezydenci miast pochodzący z obozu zdrady i zaprzaństwa postanowili jednomyślnie wydać zakazy dla Marszów Niepodległości. Sprawę komentuje Stanisław Michalkiewicz.

Pan Adamowicz i Pan Dutkiewicz zakazali przeprowadzenia Marszu Niepodległości w Gdańsku i Wrocławiu. Rozumiem, że jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku być może będą tam obchodzone urodziny Adolfa Hitlera. Na razie tylko nie wolno w setną rocznicę odzyskania niepodległości urządzać Marszów Niepodległości – mówi Stanisław Michalkiewicz.

Wyobrażam sobie jak Nasza Złota Pani w duchu zaciera ręce, że sytuacja w sprawie odzyskania ziem utraconych rozwija się zgodnie z planem. Ale tutaj najważniejszym wydarzeniem jest zakaz odbyciu Marszu Niepodległości w Warszawie, który wydała Hanna Gronkiewicz-Waltz – kontynuował.

W Gdańsku i Wrocławiu będą obchodzone urodziny Adolfa Hitlera, a co w Warszawie będzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale pewne światło rzuca na to sformułowanie, jakim Warszawę nazywał Stanisław Cat-Mackiewicz. Mówił, że Warszawa to jest małe żydowskie miasteczko na niemieckim pograniczu – podsumował publicysta „Najwyższego Czasu!”.

Michalkiewicz zwraca jednak uwagę, że najważniejsze w tej całej sprawie jest coś innego. Te wszystkie decyzje mają charakter prowokacyjny, to znaczy zmierzają do sprowokowania środowisk narodowych i innych biorących udział w marszach. Z całą pewnością te środowiska zostaną sprowokowane, żeby mimo tych zakazów Marsze Niepodległości odbyć – uważa.

No to jest znakomita okazja dla folskdojczów z tych Komitetów Obrony Demokracji i Obywateli pod przewodnictwem Pana Kasprzaka, żeby własnymi ciałami zagrodzić drogę faszyzmowi. Zwracam uwagę, że 1/4 policjantów poszła w tym momencie na zwolnienia lekarskie – przypomina.

Źródło: YouTube TVAsme

Comments are closed.