Michalkiewicz komentuje zakaz Marszu Niepodległości. „Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku będą obchodzone urodziny Adolfa Hitlera”

Stanisław Michalkiewicz
Stanisław Michalkiewicz. / fot. Wolnosc24

W ostatnich dniach mamy nasilenie faszyzmu w Polsce. Zgodnie z doktryną głoszącą prymat urzędniczy nad jednostką, władza decyduje o tym, jakie poglądy mogą być demonstrowane w ramach wolności zgromadzeń, a jakie nie. W związku z tym prezydenci miast pochodzący z obozu zdrady i zaprzaństwa postanowili jednomyślnie wydać zakazy dla Marszów Niepodległości. Sprawę komentuje Stanisław Michalkiewicz.

Pan Adamowicz i Pan Dutkiewicz zakazali przeprowadzenia Marszu Niepodległości w Gdańsku i Wrocławiu. Rozumiem, że jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku być może będą tam obchodzone urodziny Adolfa Hitlera. Na razie tylko nie wolno w setną rocznicę odzyskania niepodległości urządzać Marszów Niepodległości – mówi Stanisław Michalkiewicz.

Wyobrażam sobie jak Nasza Złota Pani w duchu zaciera ręce, że sytuacja w sprawie odzyskania ziem utraconych rozwija się zgodnie z planem. Ale tutaj najważniejszym wydarzeniem jest zakaz odbyciu Marszu Niepodległości w Warszawie, który wydała Hanna Gronkiewicz-Waltz – kontynuował.

W Gdańsku i Wrocławiu będą obchodzone urodziny Adolfa Hitlera, a co w Warszawie będzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale pewne światło rzuca na to sformułowanie, jakim Warszawę nazywał Stanisław Cat-Mackiewicz. Mówił, że Warszawa to jest małe żydowskie miasteczko na niemieckim pograniczu – podsumował publicysta „Najwyższego Czasu!”.

Michalkiewicz zwraca jednak uwagę, że najważniejsze w tej całej sprawie jest coś innego. Te wszystkie decyzje mają charakter prowokacyjny, to znaczy zmierzają do sprowokowania środowisk narodowych i innych biorących udział w marszach. Z całą pewnością te środowiska zostaną sprowokowane, żeby mimo tych zakazów Marsze Niepodległości odbyć – uważa.

No to jest znakomita okazja dla folskdojczów z tych Komitetów Obrony Demokracji i Obywateli pod przewodnictwem Pana Kasprzaka, żeby własnymi ciałami zagrodzić drogę faszyzmowi. Zwracam uwagę, że 1/4 policjantów poszła w tym momencie na zwolnienia lekarskie – przypomina.

Źródło: YouTube TVAsme

27 KOMENTARZE

 1. Policja poszła na zwolnienia, bo ma dosyć rozpieprzu jaki w tym kraju panuje i po cichu chce, żeby narodowcy reszcie zrobili porządek.

  • Policja domaga się przywrócenia resortowych przywilejów emerytalnych. Chodzi o to żebyś płacił ZUS na ich godne wysokie emerytury a sam żebyś dostał 1000 zł. Jak dobrze pójdzie. Ale taka prawda do ciebie kałmuku nie dotrze. Jesteś stworzony do tego aby być robolem z którego się żyje.

  • to trzeba zwolnić policję a zatrudnić narodowców skoro ci pierwsi nie umieją zadbać o porzadek

 2. Wielu żydów brało udział w odzyskiwaniu niepodległości a Państwo Izrael jest przecież odwieczną awangardą europejskiej cywilizacji i praw człowieka na świecie.
  Czy na Marsz Pana Prezydenta mogę przyjść z izraelską flagą?

  • większośc żydów była w UB i NKWD i mordowała polskie elity np.płka Pileckiego,gen.Nila ,dziś PO,SLD,Razem tow.Zandberga,Szechtera…

   • No tak, ale ja osobiście zginełam w walce o niepodległość to czy mogę przyjść z moją flagą czy nie.

    • Z izraelską nie wypada.. ale jeśli przetniesz ją na pół i doszyjesz pół polskiej… to z flagą judeopoloni .. jak najbardziej :-D

 3. No ba!… Żeby tylko!… Jak tak dalej pójdzie to napiszą nową historię Polski i Polaków jako prawdę objawioną i nauczaną od przedszkola po ostatniego emeryta. Kto będzie wiedział i myślał inaczej co najmniej dostanie karę więzienia, bez sądu, bo i po cóż marnować czas na oczywistych przestępców?
  Adik oczywiście będzie Polakiem i wielkim przywódcą w polskich obozach i wszystkim od Polaków będą należały się odszkodowania…

 4. Wyśmienita wypowiedż p. Michalkiewicza ! Popieram jego dywagacje ,że niedługo w Polsce mozemy odchodzić urodziny Hitlera, bo powoli stajemy się kolonią Niemiecką, dzięki niektórym „folksdojczom ” !!Polacy OBUDŻCIE się , bo będzie żle !

 5. Polacy, będąc w połowie narodem KRETYNÓW i w gruncie rzeczy zaprzańskim ŚCIERWEM , zagłosowała sobie na HGW , gauleitera Adamowicza czy innych targowiczan. Tak jak w 18 wieku, a jakże demokratycznie Sejm zatwierdził rozbiory. Nie wiem czy Polska zasługuje na niepodległość

  • Zapomniałeś zrugać tych Polaków, którzy wybrali na urząd prezydenta faceta, który podpisując traktat lizboński zlikwidował to o co walczyły pokolenia. Nadal 87% chce tkwić w unii. Nie jesteśmy kretynami ani ścierwem, tylko nie wierzymy w państwo polskie /w 1937 Polska weszła na drogę mocarstwowości by już dwa lata później przestać istnieć/.

 6. Sam już nie wiem, czy PiSowcy to bardziej żydobolszewicy czy też żydowscy naziści? Czy i czy w ogóle byłaby tu jakaś istotna różnica z polskiego punktu widzenia?

  • @Stop Tu masz odpowiedz na swoje pytanie.
   https:*//wolna-polska.pl/wiadomosci/wspomnienie-zydowki-e-junczyk-ziomeckiej-o-l-kaczynskim-list-l-kaczynskiego-do-zydowskiej-lozy-bnai-brith-2-2016-08
   Skasować*

 7. Skoro Michalkiewicz jest przeciw to znaczy, że Waltzowa miała rację zabraniając. Kto obchodzi urodziny hitlera w lesie już wszyscy widzieli miesiące temu – właśnie ci „patrioci” z onr.

   • Synek, ja z Gdańska jestem. My (Gdańszczanie, nie Niemcy) tutaj Hitlera od 1933 nie tolerujemy. A koles, który dałby przeleciec córkę za milion pisze, że tu jakieś urodziny będą. I ty mi coś o nogach piszesz?

  • Chciałeś napisać patrioci z TVN?Idź do lasu i zorganizuj sobie marsz.Może pokażą cię w telewizji jako przypadek dla psychiatrii.

 8. Wypi….. natychmiast te 50 000 milicjantów i około 10 000 „lekarzy” dyscyplinarnie z pracy z zakazem zatrudniania w firmach i urzędach państwowych. Lekarzom zabrać uprawnienia.

  • Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta „panie władzo”. Zapamiętajcie to!
   Tak naprawdę to pies jest pogrzebany gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów i dwory z pościeli i majtek jak to pokazuje z dokumentów pan Leszek Żebrowski.

   Podaję szczegółowy trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek.

   Dzisiaj jest to 103309 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne.

   Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze.

   Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest.

 9. Tak było, a dziś nie jest,iw tym cały problem rzekomej chorowitej na odrę,oraz NYSE, a głownie na szmal, a usluznym lekarzom przydałaby się palka na usłużne łapki, nic dziwnego ,ze nie potrafia wyleczyc ,chorych z nienawistni głupich ‚; jurasów

Comments are closed.