NIE dla upaństwowienia Marszu Niepodległości. „Choćby miasto zakazało organizacji my będziemy!”

Marsz Niepodległości - Młodzież Wszechpolska. / fot. Twitter/MłodzieżWszechpolska
Marsz Niepodległości - Młodzież Wszechpolska. / fot. Twitter/MłodzieżWszechpolska

Prezydent do spółki z rządem próbuje przejąć organizowany przez środowiska narodowe Marsz Niepodległości. Po tym jak wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz organizacji marszu, do akcji wkroczyli Duda i Morawiecki i postanowili zorganizować marsz tą samą trasą o godzinie 15. Problem w tym, że godzinę wcześniej rozpocznie się zakazany Marsz Niepodległości.

Marsz Niepodległości jest inicjatywą oddolną, zorganizowaną przez Polaków dla Polaków. Nikt nie ma prawa zabronić nam świętowania ? rocznicy czy zmusić nas do upaństwowienia społecznego charakteru Marszu. Choćby miasto zakazało organizacji my będziemy! – informuje Młodzież Wszechpolska.

51 KOMENTARZE

 1. banda aktorów.

  ruch ten marsz ewidentnie pisowi sprzedał. nie wiemy tylko za co.

  gdyby ruch narodowy miał jaja to by zorganizował marsz w miejscu trzecim. np na śląsku. abo na jakimś prywatnym polu.

  • teraz zgrywają głupa, gadają jakieś brednie, ciągle na fb organizują autobusy z gojami dla pis. i idą w zaparte, że przejdą… pewniw… jako marsz pis.

   ja się oczywiście ruchowi nie dziwię. nie po to ma się 100,000 gojów by nie mieć z nich korzyści. owce są od tego by je doić. możemy tylko spekulować do duda zapłacił ruchowi… czy cash czy też propozycję pojednania w niedzielę, a potem dobrych kilku miejsc na listach zjednoczonej prawicy.

   jedno jest oczywiste. marsz niepodległości został przez narodowców sprzedany. dowodem jest ich zachowanie teraz. gdyby mi ktoś ukradł ten marsz, to bym zmienił lokalizację nawet na jakąś zamkniętą drogę. 10,000 kiboli z racami w krztałcie orła nadal byłoby mocnym przekazem siły.

   • kovalska ty nawet na prowokatora sie nie nadajesz, że też takiego głupka wzięli do roboty. Wszystkie kadry poszły na front i biora już debili?

    „… gdyby mi ktoś ukradł ten marsz, to bym zmienił lokalizację ” – udajesz babę pedale? Zakoleguj sie z ala wilkiem.

    • skoncentruj się na meritum sprawy a nie podniecaj nieznaczącymi szczegółami.

     a meritum sprawy jest takie, że marsz zostł pisowi w piękny sposób sprzedany.

     • kovalski – meritum sprawy jest taki że judzisz i prowokujesz jak na wstrętną mendę przystało. I taka jest prawda. Już nie udajesz baby cioto?

     • rozpie…lam wasz diecinny teatrzyk w pył.

      jendocześnie długoterminowo przejmuję 100,000 dusz waszych gojów.

      taka jest realna sytuacja.

      a teraz odpie.ol się od mojego nicka.

   • Jakby Ci się jakiś żul wbił do domu to Ty na złość pójdziesz mieszkać pod mostem? No chyba nie, to dlaczego Narodowcy mają przenosić swój marsz? Ludzie od wielu miesięcy mają porezerwowane miejsca w hotelach w Warszawie, kupione bilety na pociąg do Warszawy itp, a nie do Pcimia Dolnego.

    • nie. przyniósłbym żulowi kolację i przyrowadził autobusami jeszcze więcej gojów.

     teatrzyk jest tak dobry, że nie umiecie realnie myśleć.

     RN spokojnie mógłby przynajmniej zmienić trasę np na pragę, albo wałem, albo obok legii. skoro buciorami zuł wchodzi mi do wyra to przynamniej zmienię wyro.

     klarownie widać co się tu stało. głupie goje z was. i tyle. i mam nadzieję, że zydy winnicki et al dużo za was wzieły.. chociaż wątpię.

   • ostatnio jak byłem to kilka miesięcy później rabin Moshe zorganizował marsz na którym zakazał ludziom brania udziału w wyborach i innych marszach.

    wy tu robicie za gojów żydów. prawdziwy Polak nie idzie na żaden żydovvski polski marsz.

    • a co ty masz wspólnego z Polakami, „prawdziwy polaku”.
     Nic mi do tego gdzie chodzisz z rabinem Mosche. Mi chodzi o to żebyś sie odwalił od Polski i od Polaków bo zasmradzasz wszystko czego suię tkniesz i to nie jest przyjemne.
     Żyj sobie po swojemu i daj żyć innym. Rozumiesz to tłumoku? Czepiłeś się Polski jak wesz łonowa cipy. Odwal się po prostu. Mógłbyś? Zajmij sie sobą, rodziną. Rozumiesz to ćwoku?

     • ale to jest moja Polska i nic wam pasożyty do tego.

      moja Polska.

      ale wy w waszej polsce możecie sobie robic teatrzyki i handlować 100,000 gojami dla adriana. ale wiedzcie, że ja to widzę.

      jeśli MN faktycznie był wrogo przejęty to MN teraz zmieni trasę swojego marszu i odda adrianowi pustą ulicę, by sobie przeszedł nią sam.

 2. Nie rozumiem, w czym problem? Marsz i tak się odbędzie, mam wrażenie, że Ruch Narodowy chce sobie wszystko zawłaszczyć dla siebie.

  • RN chce zawlaszczyc dla siebie co ty opowiadasz.Ruchy spoleczne,narodowe ,prawicowe stworzyly Marsz Niepdoleglosci i nigdy nikomu nie odmowili uczestnictwa a teraz nagle popis sie jednoczy przeciw. To jest ich marsz, to jest marsz patriotow i jestem przekonany ze ta planowana wtopa sie zle skonczy dla pisu.
   Zmiana lokalizacji bylaby dopiero dowodem zdrady a tak ida tak jak bylo planowane.

   • dowodem zdrady? niby dlaczego?

    jesteś wynajętym trolelm.

    Narodowcy gdyby mieli honor to by zmienili przynajmniej godzinę i trasę marszu, np na drugą stronę wisły. to jest minimum.

    adrian chce wam zabrać imprezę, i to zrobi, bo widocznie Ruch Narodowy się na to zgodził. a wy goje oglądacje teatrzyk, i to trzeciej kategorii.

    • debilu, godzina i trasa Marszu są we wniosku rejestracyjnym zgromadzenia. Nie zmienia się tego jak ty gacie – raz na tydzień.

     • zmienia. pierwszy lepszy sąd to klepnie.

      MN ma doprowadzić do tego, by adrian przeszedł swój marsz sam. on i morawiecki.

      a MN ma iść inną trasą o tej samej porze. ewentulnie wrócić za tydzień.

     • i odp ierdol się SBku od mojego nicka.

      klarownie widać co się tu stało. i każdy kto umie myśleć wie, że RN sprzedał adrianowi 100 000 gojów jako tło jego marszu, podczas gdy w najgorszym wypadku powinni iść inną trasą, albo dzień później, ale adrian ma iść sam.

      ukradł marsz to dostanie puste ulice. tak jak hitler z leningradem. dostanie pustkę. to dopiero będzie całkowita kompromitacja pis i hgw itd.

     • słuchaj głupia SBcka gnido.

      Ja tu przejmę władzę. i gdy to zrobię 100,000 ludzi z RN stanie po MOJEJ stronie a nie po stronie waszych bolszewickich żydovvskich teatrzyków.

      każdy dzieciak rozumie co tu się stało i jaki wspólnie z HGW i Adrianem RN odstawił teatrzyk. zla Hanka… śmiechu warte.

      sprzedaliście adrianowi, z całkowitą premedytacją i nawet jak na was dobrze zrobionym planie, 100 tyś gojów… by adrian nie musiał samotnie oglądać por nli w pałacu. i ja t nawet szanuję… każdy orze jak może, ale bądźmy realni z tym co się stało.

  • chciałbyś.

   każdy nawet półdebil zrozumie, że minimum co Ruch Narodowy powinien zrobić to zmienić trasę swojego mardszu np ze stadionu do tarchomina, albo wałem wisły w kierunku waweru. trasa nie ma znaczenia. marsz ma znaczenie.

   ale widocznie komuś w RN bardzo zależy na tym by PiS wykorzystało 50,000 ich głupków do zrobienia sobie imprezki. widocznie coś za to dostali, może nawet walizkę dolarów. nie wiemy.

   wiemy natomiast ze 100$ pewnością, że RN gra tu z PiS w jednej drużynie.

   • ludzie, ten kovalski to ja wiem najlepiej co jest, czego sie dotknie to zeszmaci, ja jestem przykładem. I pomyśleć że mu kiedyś dawałam.

    • idź do sejmu.

     wszystkim dawałaś. boś szmata.

  • Do dzisiaj nie postawiono żadnych zarzutów chuliganom w związku z zeszłorocznym marszem. To oznacza, że pisowska policja i prokuratura zapewniły osobom łamiącym prawo bezkarność i stoją po stronie bezprawia, byle wściekli narodowcy stali tam gdzie pis.
   Karmili, rozpieszczali, błogosławili i święcili narodową gangrenę, teraz sami boją się wyhodowanego potwora. Mam nadzieję, że duchowo polityczni pis orędownicy narodowego, agresywnego nacjonalizmu, złapią się za łby ze swoimi wykreowanymi pupilami na oczach całej zdrowej Polski. To będzie najlepsze uhonorowanie 100 lecia niepodległości. Uwolnijmy się w końcu od narodowych oszołomów wszelkich skrajności, od lewa do prawa i z powrotem, to będzie prawdziwa niepodległość. Amen

   • Goska nie kompromituj sie.Prawdziwa niepodleglosc… jak uwolnimy sie od popisow, gosek, wilkow i innych kretynow.
    Bylem na Marszu 2017 i moge powiedziec ze nic sie tam nie stalo. Przyszly jakies oblesne baby ktore wladowaly sie nielegalnie na ulice i powinny poniesc kare pieniezna badz zawiasy.

  • bo jest to chyba ostatnie miejsce gdzie można pisać?

   spokojnie…. dzień i noc pasożyty planują co zrobić by dodać jakąś wtyczkę FB.

   wiesz jak bolesne dla pasożytów jest uświadomienie gojom, że 50,000 ludzi w marszu narodowym to sprzedane na targu między RN a PiS goje i pajace?

   idę też o zakład, że więcej na ten temat artykułów nie będzie. rozwalamy im te żydovvskie teatrzyki jeden po drugim. w pył.

   • stary, nie kompromituj sie, nikt ci tu nie uwierzy, tutaj nie lubią prowokatorów a tym jedzie od ciebie na kilometr

   • to nie prowokacja. to impas.

    wymuszam na RN konsekwentne działanie. nie widząc go mam pewność, że RN to zdrajcy które właśnie teatralnie z winy wielkiego zła HGW przehandlowały 100,000 gojów dla Adriana. inaczej się tej ustawki nie dało załatwić.

    ale każdy nawet półinteligent widzi co się stało.

 3. W polityce trzeba umiec czekac na odpowiedni moment. Degrengolada PIS-u , której oznaką jest juz prawie jawna współpraca ze złodziejami z PO , jest chwila delegitymizacji moralnej partii Kaczyńskiego. Należy spodziewać się kompletnej kompromitacji PIS-u w zwiazku z realizacją przez Morawieckiego planu likwidacji polskiej gospodarki pod pretekstem walki ze smogiem. To uderzenie w Polaków zdaję sie,ma nastąpic własnie w przyszłym roku. Zapewne również w przyszłym roku zacznie się masowe sprowadzanie muzułmanów , do utrzymywania których zostana zmuszeni Polacy. Niemcy cały czas chcą nam sprowadzic miliony bisurmanów , a PIS czołga sie nie tylko przed Żytdami i Amerykanami , ale również przed Niemcami.

  • nie zmieniaj trolu tematu.

   Marsz Niepodległości został sprzedany przez Narodowców do PiS. SPRZEDANY.

   a 50,000 gojów robi teraz za tło Adriana.

   idę o zakład, że dostali za to minimum 5 biorących miejsc na listach zjednoczonej prawicy.

 4. Ruch narodowy ma opcje iść na zwarcie z PiSobolsewickim reżimem, próbować obronić swoją pozycję, swoją tożsamość i ponieść tego konsekwencje, albo odpuścić i zostać przez PiSobolszewicki reżim zneutralizowany.

  • taka twoja rozczochrana, goń sie do israela, i zabierz ze sobą kumpla kovalskiego prawdziwego i te podróby

  • dokładnie tak jest. bravo.

   oczywiste jest, że jeśli RN sam wybierze opcję neutralizacji to zrobił to za coś. inaczej walczyliby do upadłego.

   ten teatrzyk był b dobrze zaplanowany od wielu miesięcy. nawet HGW w nim siedzi. nawet ten pajac z Wrocławia w nim siedzi.

   wg mnie cena statysty na takim wydarzeniu to 1000 zł. 50,000 x 1000 = 50 baniek. tyle spokojnie dalby PiS za ten teatrzyk. ludzie nie mają świadomości kompromitacji jaką zaliczyłby PiS.

   zresztą jeszcze może zaliczyć. adrian sam na marszu będzie kompromitacją x 10. z czasem każdy to doskonale zrozumie. teraz tu jest od cholery SBckich troli, bo to jest operacja która oni szykowali kilka miesięcy.

  • dawaj tu kierownika.

   HGW odgrywa tu tylko rolę. zła hanka niby wymusiła oddanie PiS 50,000 gojów. idealny pretekst. wszystko zaplanowane wcześniej.

   jeśli RN ma jaja to zrobi wszystko by Adrian ze swoimi eunuchami ten marsz przeszedł sam. SAM, to mają być puste ulice. a marsz ma być obok. ewentualnie RN może dołączyć po drugiej stronie wisły. ale absolutnie Adrian ma być upokorzony i iść sam.

 5. Nie wiem jaka ludzie organizujący MN podejma decyzje . Jeśli zdecyduja sie pójśc , wszysycy wszystko muszą nagrywać . To jest jedyna broń przed prowokacją

  • prowokacja jest możliwa. tu wszystko jest możliwe.

   RN ewidentnie sprzedało MN. nie za darmo. 50,000 gojów…to jest majątek.

   wg moich obliczeń RN ma więcej fanatyków niż nawet PiS, który ma ich zaledwie 50,000 (kontra 100,000 dla RN). taki PiS można zniszczyć w kilka tygodni. banda przypadkowych moherów i hejterów. tam nie ma nikogo ideologicznego. oni nie mają ideologi.

   #RP #B21 (chyba)

  • w tym wypadku gra z nimi w tym samym teatrze.

   niesamowicie to wymyślili. ale im nie wyszło.

   każdy widzi, że RN sprzedał Adrianowi 100,000 statystów do jego teatrzyku. i teraz jeszcze grzecznie ich podwożą na miejsce, i tylko ogłaszają, że autbobusy, że parking. grzeczne pożyteczne SBckie gnidy.

   długo czekałem na tę chwilę. nawet jak RN przedał się kukizowi to nie było to taką kompromitacją jak to co odstawili teraz.

 6. A Jasnowidz Jackowski co na to..? Niechże coś przewidzi w końcu…

 7. Co wy macie we łbach?
  Sieczkę?
  Prezydent swym działaniem wykluczył HGW z latania równiez wam w poprzek, a wy zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy.
  Cholera bierze kiedy patrzy się na wasze zachowanie.
  I wy chcecie silnej Polski…

 8. Ta cała totalna oPOzycja, to w jednym miała rację, za PiS jest jak za PRL. Jak za PRL zakazywano pokojowych marszy i manifestacji, tak i obecnie się to robi o ile nie wspierają „jedynie słusznej” ideologii. Jak za PRL wysyłano wojsko do rozpędzania niewygodnych politycznie zgromadzeń, tak i teraz PiS chce to zrobić. Czasem się zastanawiam, czy aby to nie jest kara boska za głupotę narodu Polskiego.

Comments are closed.