PILNE ! Jest decyzja sądu w sprawie Marszu Niepodległości!

Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił decyzję prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewicz- Waltz ws. zakazu organizacji Marszu Niepodległości. Tym samy w dniu 11 listopada, Marsz Niepodległości będzie mógł przejść ulicami miasta.

Informacja o decyzji sądu pojawiła się około godziny 19:40 i jak podkreślają organizatorzy ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości nie są żadnym zaskoczeniem. Przypomnijmy, w świetle prawa decyzję mógł cofnąć tylko Marszałek województwa Mazowieckiego, ze względu na cykliczny charakter wydarzenia.

Więcej informacji wkrótce…

8 KOMENTARZE

 1. Czyli PiS dogadał się z Waltzem, żeby pod tym pretekstem przejąć marsz, ale żeby to nie była decyzja PiS-owskiego Wojewody. A tak swoją drogą, to po co to odwołanie do Sądu, skoro Waltz nie miała takich uprawnień i jej prywatna decyzja nie rodziła żadnych skutków prawnych, czyli marsz byłby legalny.

  • PiS na wodę, fotomontaż. Nie ważne kto wygła wyboły, bo nasi i tak będą rządzić. Złozumiano, piełdołone, skułvysyny?!

   • Czytam i jakbym widział tę pokrętną przekwitłą lampucerę, tfu tfu tfu

 2. No to PO-PIS-owa spółka się rozczarują! Został tylko wojewoda,on zdecyduje.

 3. Rozwiążą ten marsz po kilkudziesięciu metrach. Będą bójki, będzie niszczenie mienia, będą zakazane hasła – tak będzie wyglądać 100 lecie niepodległości.

  • nikomu na takim scenariuszu nie zależy. po co?

   tu chodzi o przejęcie MN jako symbolu. nie może być tak, że przejdzie MN ze 100 000 , ale bez pis. to jest jak policzek. oni walczą o koryto. muszą przejąć MN. to jest oczywista oczywistość. albo go zlikwidować. nie wiem czemu nikt tego nie kuma.

   a zadaniem RN jest by się bronić.

   • Nieee…. raczej na tym niezależnym Marszu Niepodległości w jej 100 lecie nastąpiła by kumulacja zachowań faszystowskich i ksenofobicznych. PiS DO TEGO nie chce dopuścić.

Comments are closed.