Polityk totalnej opozycji o przejęciu Marszu Niepodległości: „Zadziwiająca koincydencja czasowa. Mieliśmy już wcześniej sygnały”

Hanna Gronkiewicz-Waltz/Fot. PAP/Leszek Szymański
Hanna Gronkiewicz-Waltz/Fot. PAP/Leszek Szymański

Proszący o anonimowość polityk totalnej opozycji przyznaje, że mieli sygnały od „swoich ludzi” w PiS, że „rząd z prezydentem coś planują, że mają coś ogłosić, coś na wzór państwowych obchodów w postaci jakiegoś alternatywnego marszu”. Jednak „z jakichś nieznanych powodów tego nie zrobili, jakby wiedzieli, że HGW wyda decyzję o blokadzie marszu”.

Hanna Gronkiewicz-Waltz odejdzie ze stanowiska prezydenta Warszawy w niesławie. Gromy za jej nagłą decyzję o zablokowaniu Marszu Niepodległości lecą od lewa i prawa. Jedynie politycy PO chwalą ją za jej decyzję, choć należy podkreślić, że wyłącznie w oficjalnym przekazie.

Jej decyzja o zakazaniu Marszu Niepodległości okazała się wystawieniem piłeczki PiS-owi. W rządzie i Pałacu po decyzji Hanki wszyscy byli happy – mówi anonimowy polityk totalnej opozycji.

Zadziwiająca koincydencja czasowa. Mieliśmy informacje od wiewórek z PiS, że rząd z prezydentem coś planują, że mają coś ogłosić, coś na wzór państwowych obchodów w postaci jakiegoś alternatywnego marszu. Mieli to ogłosić jeszcze zanim HGW poinformowała o decyzji zablokowania Marszu Niepodległości. Z jakichś nieznanych powodów tego nie zrobili, jakby wiedzieli, że HGW wyda decyzję o blokadzie marszu. Jakby czekali – relacjonuje proszący o anonimowość polityk totalnych.

No i stało się: HGW marszu zakazała, a chwilę później Duda z Morawieckim ogłaszają wspólny marsz i kreują się na gospodarzy godzących wszystkich. Rozegrali to doskonale – ocenia.

Wygląda na to, że Hanka zrobiła to pod wpływem emocji. Chciała zrobić na złość rządowi, tupnąć nogą, bo się po prostu zwyczajnie w życiu wkurzyła. PiS myślało, że zwali na nią odpowiedzialność za zadymy na Marszu. Przecież Brudziński, Morawiecki, Błaszczak mówili wprost: na tym Marszu nie będzie bezpiecznie, a policja może sobie nie dać rady, dlatego w nim nie idziemy. No to Hanka pomyślała, że „o, nie, to bawcie się w to sami” – uważa totalny opozycjonista.

W PiS cieszą się z decyzji prezydent Warszawy. – Złośliwi twierdzą, że dogadała się z Dudą i Morawieckim. De facto jesteśmy wdzięczni HGW. Marsz będzie godny, doskonale ochraniany, biało-czerwony, a Hanka zrobiła temu przedsięwzięciu darmową reklamę. Dziękujęmy, pani prezydent – mówi anonimowy polityk PiS.

Źródło: wp.pl

15 KOMENTARZE

 1. Ustawka POPiS. Szyte nićmi grubymi jak posłanka Pawłowicz.

 2. Jako osoba o zydowskich korzeniach absolutnie popieram decyzje naszej HGW o zakazie marszu faszystow i homofobow! Niepodleglosc tzw „polski” byla i jest smiertelnym zagrozeniem dla Narodu Zydowskiego i Izraela!! Dlatego planowana jest zmniejszenie populacji polskiej do circa15-12 milionow.

  • Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

   • Mniemasz kibolku, że nikt nie sięgnie po „rewelacje ” Sanda ??
    – ” Książka Sanda oscyluje między skrajnym naginaniem historii dla własnych potrzeb, a sięganiem po argumenty, które zupełnie dyskwalifikują jej Autora”
    – Np. dowiadujemy się np, że nazwisko Cohen, popularne wśród Żydów, nie jest pochodzenia hebrajskiego. Tu właśnie wychodzi z Sanda zwykły głupek, który ledwie liznął tabliczkę mnożenia, a chce uczyć matematyków rozwiązywania równać całkowych. Trudno się dziwić naukowcom ,że nie chcą polemizować z takimi dyrdymałami. Czyżby prof. Sand nie słyszał o hebrajskim słowie „Cohen” oznaczającym kapłana świątynnego?
    Dla politologa specjalizującego się w sprawach Bliskiego Wschodu książka Sanda nie ma żadnej wartości.
    – Kto więc osiągnął korzyści z napisania przez Sanda tejże książczyny oprócz zaciekłych antysemitów ? Przede wszystkim sam Sand. Prawa autorskie, wydania i wywiady przyniosły mu pokaźną sumkę na koncie bankowym.
    Co ciekawe, książki Sanda zachwycają antysemitów, uważają że tezy Sanda odnoszą się tylko do narodu żydowskiego. Tymczasem Sand dokonuje faktycznie dekonstrukcji mitów nacjonalizmu, choć jedynie na przykładzie nacjonalizmu żydowskiego. Inne narody też zostały zostały stworzone i to stosunkowo niedawno.

  • Chazarowie byli znani mieszkańcom sąsiednich krajów, na ogół byli kłamcami, oszustami, przeciwnikami, złodziejami, rozbójnikami drogowymi, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, złodziejami tożsamości i pasożytami społecznymi najgorszej odmiany.
   Obecnie wiadomo na podstawie badań genetycznych prowadzonych przez Johnsa Hopkinsa, które mówią, że Chazarzy nie zawierają absolutnie żadnej starożytnej hebrajskiej krwi i wcale nie są Semitami, i nigdy nimi nie byli.
   Pochodzenie Chazarów uważa się za hybrydyzację pomiędzy Turkami i Mongołami, bez absolutnie żadnych powiązań genetycznych ze starożytnymi Hebrajczykami.
   To naprawdę interesujące, że ci Chazarzy absolutnie nie mają żadnej starodawnej krwi hebrajskiej, żadni, chociaż ich przywódcy zazwyczaj twierdzą, że niosą starożytną hebrajską krew i są Semitami, kiedy w ogóle nie są Semitami i nie mają absolutnie żadnych praw przodków do żadnej ziemi na Bliskim Wschodzie.
   Około 80% Palestyńczyków nosi starożytną hebrajską krew, a zatem są prawdziwymi Semitami i posiadają bezwzględne prawo do całej Palestyny, pomimo wszelkich chazarskich roszczeń, które opierają się na kłamstwach i politycznej intrydze.

   • – Izrael ma takie same prawa do Palestyny jak Polacy do Ziem Odzyskanych.
    Takich przykładów na mapie geopolitycznej jest multum.

 3. POPiS to oczywista sprawa. ale ja Wam mówię, że RN też się sprzedał PiS.

  w tym momencie RN może np przełożyć swój marsz, albo dać inną trasę, albo przynajmniej iść dwie godziny po oficjalnej delegacji. ale tego nie zrobią… bo są dogadani.

  wszyscy potraktowali tych biednych narodowców jak statystów w teatrze, jak bydło na rynku. ciekawe za jaką cenę chodzi teraz jeden goj statysta?

  • nie podjudzaj pejsaty śmieciu bo tego nie potrafisz. Nawet s.rać pod siebie w bydlęcym wagonie byś nie potrafił – za strachu.

   • Sluchaj Stary,jezdem osobom zydowsko-homoseksualna i calem swojem jestestwem popieram decyzjem HGW o zakazie Marszu Faszystow!!Slawa Izraelu und Ukrainu!!!!

 4. Czy to WY, dodajecie odchody osob homoseksualnych do szabasowej Macy? Tylko pytam?

 5. Jakie 100 lat socjalizmu, komunizmu i okrągłego stołu takie i obchody

Comments are closed.