Skandal na finale konkursu miss w Brazylii! Rywalka zabrała zwyciężczyni szarfę! „To ja powinnam wygrać!” [WIDEO]

Awantura na finale Miss Bum Bum w Brazylii/fot. YouTube (kolaż)
Awantura na finale Miss Bum Bum w Brazylii/fot. YouTube (kolaż)

Podczas tegorocznego konkursu Miss Bum Bum doszło do skandalu! Na scenę wbiegła jedna z dziewczyn biorących udział w konkursie i wyrwała szarfę zwyciężczyni twierdząc, że to ona powinna wygrać.

Wybory na Miss Bum Bum istnieją od 2011 roku. Wyłaniana jest w nich dziewczyna mająca „najlepszy tyłek w kraju”. Zwyciężczyni zgarnia nagrodę, która wynosi 22 tys. amerykańskich dolarów. Jest o co powalczyć!

W tym roku jednak doszło do skandalu. Konkurs zwyciężyła Ellen Santana ze stanu Rondonia. Po nałożeniu na 31-letnią kobietę szarfy zwyciężczyni, na scenę wtargnęła 27-letnia uczestniczka konkursu, Aline Uva, która najwyraźniej nie mogła pogodzić się z werdyktem jury.

Ona ma tyłek z plastiku, to ja powinnam wygrać! – krzyczała, po czym zerwała szarfę z ramion laureatki i sama ją założyła na siebie. Aline Uva zarzucała zwyciężczyni, że miała zaszczepione implanty w pośladkach.

Do akcji wkroczyli organizatorzy konkursu. Szybko uspokoili rozhisteryzowaną dziewczynę i odebrali jej szarfę, zwracając ją zwyciężczyni.

Źródło: youtube.com/sputniknews.com

Comments are closed.