Szok! Morawiecki zaprasza na rządowy marsz nawet Schetynę i HGW, ale organizatorów Marszu Niepodległości nie!

Mateusz Morawiecki i Kornel Morawiecki/ PAP/Radek Pietruszka
Mateusz Morawiecki i Kornel Morawiecki/ PAP/Radek Pietruszka

Kornel Morawiecki, ojciec premiera Mateusza Morawieckiego pogratulował swojemu synowi oraz prezydentowi próby przejęcia Marszu Niepodległości. Jednocześnie wystosował zaproszenia dla fatalnej opozycji, w tym nawet prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Pominął też tych, którzy przez prawie 10 lat pracowali nad Marszem od zera.

Wreszcie Narodowy Marsz. Gratuluję Prezydentowi i Premierowi. Zapraszam H. Gronkiewicz-Waltz, G. Schetynę, P. Kukiza, W. Kosiniaka-Kamysza, W. Czarzastego – napisał na Twitterze Kornel Morawiecki.

Jedna z internautek skomentowała wpis Morawieckiego. – Szkoda że Kiszczak umarł, też by się go zaprosiło co? – ironizowała.

Wszystkich pan zaprasza, tylko nie organizatorów Marszu Niepodległości i Ruchu Narodowego? I jak tu nie wierzyć, że ugadaliście się z komuchami przy okrągłym stole i po raz kolejny sprzedano Polskę… – zauważa Jan Pawłowski

No może jeszcze Urbana i Verhostadta? – proponuje Sławomir.

O ile poglądy można mieć różne, o tyle pominięcie organizatorów oddolnego Marszu Niepodległości przy zaproszeniu jednocześnie totalsów, włącznie ze sprawczynią całego wczorajszego zamieszania, jest wyjątkowo podłym i wyrachowanym zachowaniem.

Źródło: twitter.com

20 KOMENTARZE

  • PiS zawarł tajny sojusz z HGW żeby zawłaszczyć Marsz Niepodległości i zlikwidować „ekstremę”,
   Magdalenka bis 30 lat po Magdalence ’88.
   Wtedy tow. Kuroń i płk.SB Lesiak, teraz HGW i Adrian Du*a (oraz Mateusz, syn Kornela).

 1. Kiszczaka i jaruzelskiego se służbą też zaproszą.

 2. Nie zapomnij jeszcze o rządowym pochodzie na 1maja!
  A ten wasz rządowy marsz to powinien 22 lipca wyruszyć. Małe przeoczenie?
  Bufetowej wręczcie czerwony sztandar.
  Nareszcie macie swój marsz, a nie Narodu.
  Fuj!

 3. Jakby zdążyli z ekstradycją Szechtera ze Szwecji, to może jeszcze zdążyłby pójść na marsz z Morawieckim i Judą

 4. Morawiecki juniorze,na godność to się nie powołuj,bo jej nie masz.Zapraszasz na marsz,który bezprawnie i podstępnie zagarnąłeś patriotycznym polskim narodowcom.Wstydu też nie masz.

  • ale dlaczego narodowcy nie odmówią pójścia??

   dlaczego nie zmienią trasy, dlaczego nie zostaną na błoniach, dlaczego nie przyjadą tydzień później?

   nie ma nic glupszego co RN może teraz zrobić jak dać się wykastrować i iść jak owieczki za morawieckim i reszcie złodziei i to jest dla mnie zagadka, bo to, że cały establishment to gnidy to jest oczywiste.

 5. szokiem to jest postawa iderów RN.

  powinni kategorycznie przenieść swój marsz na inny dzień, albo na inną trasę.

  pójście ich w tym marszu to akceptacja kastracji. hańba. gdzie Bóg, Honor i Ojczyzna???

 6. To się żydostwo rozpędziło……Tyle tylko że żydostwo zawsze się ujawnia ze swoimi nikczemnymi planami.Coraz więcej Polaków się ,,budzi,, i wreszcie zauważa co żydostwo zamierza.Powiem żydostwu i żydowskim pachołom.Dostaniecie taki łomot że będziecie błagać o dobicie.Dobry żyd=martwy żyd,zdrajca narodu polskiego=martwy zdrajca narodu polskiego.

  • macie pretensje do garbatego, że jest garbaty. przecież to było oczywiste że pis to złodzieje i że będą chcieli ukraść, z pomocą po, oraz przy akeptacji całej reszty złodziej marsz niepodleglości. wszystko co ma wartość jest zagrożone złodziejami, a MN w 100 rocznicę niepodległości ma gigantyczną wartość.

   nie rozumiem tylko dlaczego RN daje się tak ograć. pokazują wielki brak charakteru. to jest dla mnie duzo większy news niż to ze morawiecki i co to złodzieje.

   dlaczego RN nie pójdzie inną drogą?
   dlaczego RN nie zorganizuje marszu w innym terminie? teraz jako ofiara złodziejstwa mogą zrobić co chcą.

 7. A niech sobie Kornel zaprasza kogo chce na występy organizowane przez synka. Polacy idą w marszu niepodległości, a sprzedajna, spodstolna sitwa próżniacza w biało czerwonym, czerwonym, tęczowym czy jak im się tam podoba.

  • widzisz wygląda na to, że tak wcale nie jest, i że polakom kompletnie obojętne gdzie pójdą byle by iść.

   RN boi się pokazać siły. ja bym na miejscu RN przeniósł mój MN na 18.11, i potem co roku robił go ostentacyjnie w każdą niedzielę po 11.11. i to były pokaz siły.

   ale widocznie RN nie ma siły i cały ten MN nigdy de facto nie był ich, tylko był kompletnym przypadkiem.

 8. Marsz sie odbedzie jak Jahwe w Polin przykazal!W pierwszej parze Maliniak z Bolkiem w drugiej Zorzetta z Schudrihem bracia Michnikowie, srodowiska kombatanckie z UB,SB,WSW,WSI,Cahalu,Schin Bet,Mossadu itd
  moze jeszcze gräfin von Hände hoch z volksdojczami plus gromadka kolorowych zboczencow na dokladke.
  POLSKA wam tego nie zapomni!!!

 9. Przypominam że Kiszczakowa jeszcze żyje. Wstydem jest niezaproszenie osoby tak wielce zasłużonej dla obecnej władzy.

 10. Ludzie nie ekscytujcie się tak. Jedynie okazując wyższość nad złodziejstwem, k…em, idąc godnie i pokojowo w marszu pokażemy swoją wyższość i prawdziwy patriotyzm. Jatrzenie tej sprawy w tym momencie nie ma sensu a przyniesie tylko straty i narodowcom i zwykłym Polakom, naszej kochanej Ojczyźnie. Do sprawy można wrócić w niedługim czasie organizując alternatywę dla PiS, który zmierza po równi pochyłej ku upadkowi. Rząd nie przygotował godnych obchodów i próbuje wykorzystać czyjąś 10 letnią prace- rząd zostanie oceniony w najbliższych wyborach.Tak samo jak za tolerowanie przestępstw typu podpalenie budki na zlecienie ministra- do tej pory nie osądzony. Wszystko widzimy my wyborcy.

Comments are closed.