Szok! Morawiecki zaprasza na rządowy marsz nawet Schetynę i HGW, ale organizatorów Marszu Niepodległości nie!

Mateusz Morawiecki i Kornel Morawiecki/ PAP/Radek Pietruszka
Mateusz Morawiecki i Kornel Morawiecki/ PAP/Radek Pietruszka
REKLAMA

Kornel Morawiecki, ojciec premiera Mateusza Morawieckiego pogratulował swojemu synowi oraz prezydentowi próby przejęcia Marszu Niepodległości. Jednocześnie wystosował zaproszenia dla fatalnej opozycji, w tym nawet prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Pominął też tych, którzy przez prawie 10 lat pracowali nad Marszem od zera.

Wreszcie Narodowy Marsz. Gratuluję Prezydentowi i Premierowi. Zapraszam H. Gronkiewicz-Waltz, G. Schetynę, P. Kukiza, W. Kosiniaka-Kamysza, W. Czarzastego – napisał na Twitterze Kornel Morawiecki.

REKLAMA

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Jedna z internautek skomentowała wpis Morawieckiego. – Szkoda że Kiszczak umarł, też by się go zaprosiło co? – ironizowała.

Wszystkich pan zaprasza, tylko nie organizatorów Marszu Niepodległości i Ruchu Narodowego? I jak tu nie wierzyć, że ugadaliście się z komuchami przy okrągłym stole i po raz kolejny sprzedano Polskę… – zauważa Jan Pawłowski

No może jeszcze Urbana i Verhostadta? – proponuje Sławomir.

O ile poglądy można mieć różne, o tyle pominięcie organizatorów oddolnego Marszu Niepodległości przy zaproszeniu jednocześnie totalsów, włącznie ze sprawczynią całego wczorajszego zamieszania, jest wyjątkowo podłym i wyrachowanym zachowaniem.

Źródło: twitter.com

REKLAMA