Trump usadza chamskiego dziennikarza z CNN-u. „Powinni się wstydzić, że pracujesz dla nich. Jesteś niegrzeczną, okropną osobą” [VIDEO]

Donald Trump oraz Jim Acosta i April Ryan. / fot. Prt Sc Twitter
Donald Trump oraz Jim Acosta i April Ryan. / fot. Prt Sc Twitter

Prezydent Donald Trump wdał się w ostrą wymianę zdań z Jimem Acostą z CNN. Nazwał dziennikarza „niegrzeczną i okropną osobą”. Do incydentu doszło w trakcie konferencji prasowej gdy Acosta zadał pytanie dlaczego Trump przedstawia karawanę migrantów jako „inwazję”.

Acosta zwracił uwagę, że karawana jest setki km od granicy z USA. Trump odpowiedział, żeby pozwolił mu (jako prezydentowi red.) rządzić krajem, a sam zajął się prowadzeniem programów CNN. Następnie odebrał głos dziennikarzowi, który nadal próbował zadawać pytania i szamotał się z kobietą z obsługi przekazującą mikrofon dziennikarzom.

Acosta mimo tego zadał pytanie o śledztwo w sprawie próby wpływania na wybory przez Rosjan. Trump odparł, że niczego się nie obawia, bo śledztwo to mistyfikacja. Kazał wyłączyć mikrofon dziennikarzowi CNN i odszedł od podium, zza którego odpowiadał, gdy ten mimo to próbował zadawać pytania. Na koniec dodał:”CNN powinien się wstydzić, że pracujesz dla nich. Jesteś niegrzeczną, okropną osobą”. Wytknął też Acoście, że w okropny sposób traktuje Sarę Huckabee (rzecznik prasowa Białego Domu red.) i innych ludzi. Zwrócił uwagę, że nie powinien tego robić.

W trakcie konferencji doszło też do starcia ze związaną z CNN dziennikarką April Ryan, która próbowała zadawać pytanie w trakcie gdy Trump odpowiadał innemu dziennikarzowi. Trump kilkukrotnie kazał jej usiąść i zwrócił uwagę na napastliwość dziennikarzy reprezentujących CNN.

Jim Acosta został pozbawiony przepustki do odwołania i nie może wchodzić na teren Białego Domu.

11 KOMENTARZE

 1. No jak można zadawać niewygodne pytania pomarańczowemu pajacowi?
  Mogli go roztrzelać a tylko zabrali przepustkę.
  Demokracja za czasów Trumpa. Każdy może pytać o co chce pod warunkiem że pytania będą wczesniej dane do cenzury.

  • Pomogę: „Następnie odebrał głos dziennikarzowi, który nadal próbował zadawać pytania i szamotał się z kobietą z obsługi przekazującą mikrofon dziennikarzom”. Czytać nie nauczyli?

 2. Pomogę, to po co dziennikarze jesli nie mogą zadawać pytań?
  Demokracja po amerykańsku? Zamknąć gęby po prezydent się zdenerwuje?
  Pytać tylko o to co wolno?

  • Jak Obama kazał usunąć dziennikarza w trakcie konferencji ,to nie przeszkadzało???

  • Zadał pytanie, otrzymał odpowiedź i niezadowolony z niej szamotał się z kobietą z obsługi. Wystarczy, żeby usunąć z konferencji. Pomogłem?

 3. Ty, to nie byl „dziennikarz” to byla scierka do podlogi wydymana prostytutka z faszystowskiego CNN, rozruchany Acosta ze syjonistycznym podbrzuszem zydowski pacholek i damski bokser !!! Won!!!

  • Nieważnie kim był, czyżby demokracja polegała na tym że dziennikarzami mogą być tylko ci co mają nasze poglądy?
   Trump to debil i działa przeciw Polsce.
   Ustawa 443 mówi coś? Za Patrioty też płacimy 4 razy drożej od tych co juz kupywali je.
   Jesteśmy frajerami którzy robią łaskę USA.

 4. Borkow, Trump to debil, tak wiec nadzieja Ameryki w tobie! Doceń, ze przeczytałem, co prawda z bólem, twoje wpisy. Jesteś wielki!! Obawiam się, ze Trump i mój pies nie wytrzyma twojej krytyki!

Comments are closed.