Wystartowaliśmy! I ty możesz pomóc! V Konferencja Wolnościowa już za 16 dni!

Już w ostatni weekend listopada odbędzie się V Konferencja Wolnościowa, na której pojawi się wielu znamienitych gości ze środowiska wolnościowego. Oprócz stałych gości jak Janusz Korwin-Mikke, Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, pojawią się także nowe twarze.

Organizacja dwóch konferencji wolnościowych w roku to spore wydatki, obiecaliśmy to wszystkim naszym czytelnikom i darczyńcom, którzy przeznaczyli swój 1% na Fundację Najwyższy CZAS. Odpaliliśmy projekt zbiórki funduszy na organizację kolejnej Konferencji Wolnościowej. Wspólnie możemy osiągnąć więcej. Każda złotówka się liczy.

Konferencja pod patronatem Fundacji Najwyższy CZAS odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2018 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 66.

To największe liberalno-wolnościowe wydarzenie w Polsce! Dwa dni wypełnione po brzegi wystąpieniami najważniejszych przedstawicieli tego nurtu. Jeśli interesujesz się polityką i leży Ci na sercu dobro wspólne, to musisz tu być i pomóc!

Nie wahaj się, pomóż w rozwoju wolności w Polsce. Najwyższy CZAS walczy o nią już 27 lat!

Projekt można wspomóc na: ODPAL PROJEKT

3 KOMENTARZE

  1. Jak zrobicie mniejsze konferencje w innych regionach to chętnie się pojawię i wspomogę.

Comments are closed.