Ależ on wkopuje narrację rządu! Gliński: „Od dawna chcieliśmy zorganizować swój marsz. Decyzja o jego organizacji nie ma nic wspólnego z decyzją HGW”

Piotr Gliński. / foto: PAP
Piotr Gliński. / foto: PAP

Piotr Gliński dziś rano w „Salonie politycznym Trójki” całkowicie zniszczył kilkudniową narrację rządu o „ratowaniu marszu” 11 listopada! Jak sam przyznał, „od dawna chcieli zorganizować swój marsz”, zaś decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz nie miała żadnego wpływu na ogłoszenie prezydenta i premiera.

Decyzja o zorganizowaniu marszu państwowego, nie była związana z decyzją Hanny Gronkiewicz-Waltz. Od dawna chcieliśmy to zrobić – powiedział na antenie Trójki wicepremier Piotr Gliński.

Przypominamy, że od kilku dni w mediach prorządowych oraz propartyjnych narzucano narrację o „ratowaniu Marszu Niepodległości” przez prezydenta i premiera po decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz. Jak zauważa poseł Winnicki, stwierdzenie wicepremiera „nie tylko burzy całą, dotychczasową narrację rządu ale i nie wystawia chlubnego świadectwa jego powadze”.

„Od dawna chcieli to zrobić” i ogłosili decyzję 4 dni przed setną rocznicą? Studenci z większym wyprzedzeniem zapraszają na domówkę – podsumował Robert Winnicki.

Źródło: twitter.com

22 KOMENTARZE

  • Od dawna „chcieli zorganizować” tylko bali się przeciwstawić narodowcom. Dopiero kobieta miała odwagę zrobić porządek z tym całym bajzlem. Wstyd na cały świat, żeby tak ważne święto narodowe było zawłaszczane przez nacjonalistyczną ekstremę, a kolejne rządy tylko się przyglądały.
   Tymczasem okupant PiS wstrzelił się w sytuację i ogłasza zwycięstwo – obślizgła obłuda.

   • Licz się parszywcu ze słowami gdy mówisz o Polakach, bo się kiedyś możesz mocno zdziwić.

     • Ulubiona metoda bolszewików to przypisywanie swoich emocji swoim przeciwnikom. To też masz parszywcu nieźle wyćwiczone. Jedzie od ciebie starą stalinowską szkołą.

   • Jak ktoś chciał zrobić porządek z tym bajzlem, to wystarczyło ruskich budek nie podpalać i nie wysyłać tajniaków, żeby robili burdy. HGW swoją decyzją podtrzymała tradycję przedstawiania MN, jako rozróby, podczas gdy za „patriotyzm” miały wystarczyć amarantowe baloniki i orzeły z czekolady i niebieskie chorągiewki z żółtymi gwiazdkami.
    Zapoznaj się hunwejbinko z filmem „Historia jednego marszu” nim uraczysz nas swoimi miazmatami.

  • Nie mogli od tak o zrobić, musieli kombinować aż trafili na głupi tekst POwców po to by później gadać o ratowaniu marszu ale to jest marsz partyjny, ich własny i nie mający wspólnego z odzyskaniem niepodległości. Chcą zakłamania pewnych faktów i historii tak by było że to ludzie PiSu uznawani byli za bohaterów a naród ma wyginąć.

 1. Oprócz kilku najgłupszych pisowskich lemingów, nikt by im nie przyszedł na ten marsz, więc dlatego postanowili postąpić po talmudycznemu i ukraść. Ukradli de facto kilkadziesiąt tysięcy osób. Mają rozmach su..ny.
  Innym ich celem jest oczywiście zniszczenie Ruchu Narodowego, bo pisowska żydobolszewia pała zwierzęcą nienawiścią do narodu polskiego i przejawów jego samoorganizacji.

 2. Tak po prawdzie stoperanie , „zwierzęcą nienawiść” masz w lustrze. Ciekawe, że w każdym narodzie tacy mają się za naj, naj, naj prawowitych „narodowców”.

  • Widzisz tępy parszywcu. Nienawiść do wrogów jest czymś naturalnym, czymś dobrym. Zawsze tak było, tak jest i tak będzie. A bolszewicy rożnych frakcji to najwięksi wrogowie Polaków od ponad 100 lat.

 3. Swoją drogą dobrze, że PiSoolszewia ma w swoich szeregach takiego kretyna. Można się od czasu do czasu prawdy od nich dowiedzieć.

Comments are closed.