Internauci szydzą z TVN i ich „urodzin Hitlera” [VIDEO/FOTO]

TVN broni się przed zarzutami jakoby miał brać udział w zainscenizowaniu reportażu o „urodzinach” Hitlera. Wyemitowany w stacji materiał posłużył jako dowód o wielkim zagrożeniu nazizmem w Polsce. Teraz jeden z organizatorów imprezy twierdzi w zeznaniach, iż cała sprawa została zaaranżowana i zamówiona za pieniądze, które mieli zaoferować nieznani jeszcze sponsorzy.

Stacja zarzeka się, że nie miała nic wspólnego z organizowaniem obchodów na cześć Hitlera.

Internauci są jednak innego zdania i bezlitośnie szydzą ze stacji, która rozpętała aferę z groteskowej imprezy, na której grupa przygłupów świętowała urodziny wodza III Rzeszy.

23 KOMENTARZE

 1. na youtubie jest jedno nagranie prawdziwego głosu hitlera w rozmowie z prezydentem Finlandii. polecam. cała historia IIWŚ na żywo. i bez aktorstwa.

 2. Przecież to właśnie TVN pokazał całą prawdę o urodzinach Hitlera więc trzeba tą stację oszkalowac bo pokazuje za dużo prawdy a przecież w czasie rewizji w mieszkaniu tego grzecznego chłopaka znaleziono wszystko co wskazuje czym się zajmuje aż strach że tacy jeszcze są i ich się broni ciekawe kiedy to się tak porządnie obróci przeciwko rządzącym bo to chyba tylko patrzeć jak dojdzie do tragedii

  • głupoty piszesz. chyba na zamówienie tvn.

   tvn płacąc za ten teatrzyk jest de facto odpowiedzialne za organizację tych urodzin, więc jeśli ktokolwiek ma iść siedzieć to tvn. chłopak miał cały arsenał nazistowskich relikwii bo kupił je za kasę i na zamówienie tvn.

   nie wiem dlaczego tak ciężko to zrozumieć tvn czy ogólnie kodziarzom. ogólnie mam wrażenie, że kodziarstwo jest jakieś kompletnie odrealnione od myślenia. tylko czekam na news który umożliwi naukowe stwierdzenie dlaczego. parkinson, alezheimer, homoseksualizm, kodziarstwo… wiele mają wspólnego.

   • i autyzm.

    dzieci z autyzmem są tylko w rodzinach lewaków. nigdy jeszcze nie słyszałem o dziecku z autyzmem w robotniczej ciężko pracującej rodzinie.

  • FolksdojczTiWi ostatnio kłamie nawet w wynikach totolotka. Ja miałem pewną szóstkę od wróżą Macieja, a w TVN podali zupełnie inne wyniki losowania! Kłamcy i oszuści! Oni są wszyscy w zmowie!

 3. TVN uczy jak sie robi efektywnego fake newsa. Choc sprawa sie tak rypla, ale co bylo zabawy to bylo :)

  • to lewatywne gówno o ksywie ala wilk schowało ze wstydu łeb w piasek.
   a moze się myle, takie gówno to wstydu nie ma

 4. I co z tego. Fama poszła w Świat, nawet jeśli walną w TVN jakąś kara pieniężną to i tak smród pozostanie, że Polacy czczą Hitlera.

 5. Zabrać koncesję!ja juz dawno tego dziadostwa nie ogladam,mowia ze to pis dzieli polakow nie to nie prawda to takie stacje telewizijme i radiowe jączą Polakow

 6. Już kiedyś musieli przepraszać za ustawkę.Superwizjer wyemitował kiedyś program o znęcaniu się personelu nad pacjentami w DPS-ie.Na 1000% teraz jest tak samo.Ta żydowska telewizja ma za zadanie tworzyć sztuczny stan zagrożenia jak to mówią w TVN,”odradzającym się faszyzmem/nazizmem” w Polsce.To,że typowy nazizm nigdy w Polsce nie istniał, nie ma najmniejszego znaczenia.Wiekszość ludzi nie czyta nic poza paskami w telewizorze.Takimi można manipulować do woli.Kretyni z TVN zapomnieli,że istnieje internet i ludzie,którzy znają historię.Czas telewizji w ogóle dobiega końca.Mam nadzieję,że to będzie wstęp do likwidacji tego badziewia.Kto bierze na poważnie czy to TVN,czy TEL-AVIZJĘ jest kompletnym ignorantem

Comments are closed.