PILNE! Czerwona Hanka nie odpuszcza. Znów chce blokować Marsz Niepodległości

Hanna Gronkiewicz-Waltz. Fot. PAP
Hanna Gronkiewicz-Waltz. Fot. PAP

– Będziemy się odwoływać, składamy apelację – powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, odnosząc się do wczorajszej decyzji warszawskiego sądu okręgowego, który uchylił decyzję o zakazie organizacji Marszu Niepodległości.

„Będziemy się odwoływać, składamy apelację. Uważam, że przepis, który pozwala na prewencyjny zakaz, jest martwy” – powiedziała w piątek podczas konferencji prasowej prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. (PAP)

16 KOMENTARZE

 1. Żeby jeszcze bufetowa była jak ten przepis…

  • ta wredna lewacka szechterowa baba, patronka żyd.mafii czyścicieli kamienic i POLIN ,dawno powinna gnic w peirdlu ,nie decydować o marszach!!!

  • Ech, tak prewencyjnie aresztować HGW i przetrzymać ze 30 lat. PREWENCYJNIE, ma się rozumieć!

 2. HGW stanie na środku i „zablokuje” marsz chyba sobą. Żałosna persona.

 3. I co patalachy i madrale z tego portalu. W apelacji bedzie ze marsz ma byc odwolany bo tam zawsze bylo po mysli hgw. Bo tam sa tajni wspolpracownicy jako sedziowie ktorych nigdy nie skrytykowal jkm. Ciekawe czy teraz skrytykuje jak odrzuca wyrok sadu okregowego. I teraz potwierdza sie madrosc decyzji Pana Prezydenta Dudy ktora upozadkowala sytuacje i dala pewnosc odbycia sie marszu. A wy frajerzy popieraliscie Traskowskiego tak jam kazal jkm bo niby Jaki to niby komuch to macie za swoje. Jestescie debilami. Wasz guru to idiota i manipulant. Popiera trzaskowskiego zlodzieja wyzywa Patryka a teraz hgw odwoluje wam marsz i wy macie ciule i zdrajcy liberalni pretensje do Pana Prezydenta Dudy ze ratuje impreze. Bo sad apelacyjny utrzyma decyzje hgw bo tak robil z kamienicami. Oczywiscie jkm nie skrytykuje bo sie boi ze mu na alimenty nie starczy agent wplywu patologi w sadach i zlodziejskiek ekipy hgw. Caly czas tylko lajza jkm krzyczy na Prezydenta Dude. Smieciu jkm kidy sie ciebie pozbeda czlonkowie sekty.

 4. To celowe wpychanie kija w mrowisko, aby rozwscieczyć ludzi a później puścić na świat informację że w Polsce szerzy się faszyzm i antysemityzm.

 5. Narodowcy są niewygodni dla agentury obcych wpływów, jakim jest POPiS, bo swoimi działaniami utrwalają w Polakach dumę ze swojego narodu, historii i tradycji. Do tego Eurokołchoz zwalcza państwa narodowe (nie wszystkie), nie wspominając już o Rządzie światowym, który preferuje jeden naród ludzki, jedną religię itp.

  • Szczegolnie jkm w ruskiej ambasadzie lub sputniku depcze nasza dume narodowa wysmiewajac ciezko pracujacych Polakow. Chyna ze wy frajerzy na tym liberalno lewicowym portaliku uznajecie ze plucie i wyszydzanie to jest pochwala. Na pewno putin moze byc dumny bo dla jkm w kazdym wywiadzie panstwo putina to se zalety brak demokracji chociaz na krymie pochwalil wybory oraz w rosji jest brak korupcji i patologi w sadach bo nikt o tym nie pisze w gazetach lub mowi w telewizji.

 6. Że też żaden snajper nie chce zagrać z nią w kółko i krzyżyk.

Comments are closed.