PILNE! Wypadek konwoju premier Wielkiej Brytanii Theresy May i premiera Belgii Charlesa Michela

Premier Wielkiej Brytanii Theresa May i premiera Belgii Charles Michel uczestniczyli w wypadku. Oboje nie odnieśli obrażeń.

Do wypadku doszło na autostradzie podczas powrotu rządowej kolumny przewożącej brytyjską premier oraz goszczącego ją premiera Belgii z uroczystości upamiętniających zakończenie I Wojny Światowej, które odbyły się na cmentarzu St. Symphorien Cemetery w Mons w Belgii.

Dwóch motocyklistów stanowiących eskortę, zostało potrąconych przez biorący udział w zdarzeniu samochód z rządowej kolumny. Zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała.

Zarówno Teresa May jaki i Charles Michel nie odnieśli obrażeń.

źródło: express.co.uk

7 KOMENTARZE

  1. To w całym eurokołchozie obowiązują jakieś lewackie prawa jazdy z awansu społecznego dla kierowców takich limuzyn? Myślałem, że tylko u nas….

  2. Pewnie szofery brytyjsko-belgijskie przeszły te samo szkolenie co szofery premier Szydło ;)

  3. I co patalachy i madrale z tego portalu. W apelacji bedzie ze marsz ma byc odwolany bo tam zawsze bylo po mysli hgw. Bo tam sa tajni wspolpracownicy jako sedziowie ktorych nigdy nie skrytykowal jkm. Ciekawe czy teraz skrytykuje jak odrzuca wyrok sadu okregowego. I teraz potwierdza sie madrosc decyzji Pana Prezydenta Dudy ktora upozadkowala sytuacje i dala pewnosc odbycia sie marszu. A wy frajerzy popieraliscie Traskowskiego tak jam kazal jkm bo niby Jaki to niby komuch to macie za swoje. Jestescie debilami. Wasz guru to idiota i manipulant. Popiera trzaskowskiego zlodzieja wyzywa Patryka a teraz hgw odwoluje wam marsz i wy macie ciule i zdrajcy liberalni pretensje do Pana Prezydenta Dudy ze ratuje impreze. Bo sad apelacyjny utrzyma decyzje hgw bo tak robil z kamienicami. Oczywiscie jkm nie skrytykuje bo sie boi ze mu na alimenty nie starczy agent wplywu patologi w sadach i zlodziejskiek ekipy hgw. Caly czas tylko lajza jkm krzyczy na Prezydenta Dude. Smieciu jkm kidy sie ciebie pozbeda czlonkowie sekty.

    • Mamy wolne miejsca na oddziale leczenia paranoi i natręctw.Leczymy wszystkimi sposobami.Lewatywa,zawijanie w mokre prześcieradło,elektrowstrząsy,lobotomia,zimne prysznice i wiele innych atrakcji.Zapraszamy i zapewniamy trwałe wyleczenie.Pierwsza lewatywa na koszt firmy.

Comments are closed.