Podłe ataki na wnuczkę Leszka Millera. „To już ciężka przesada”

Monika Miller. / Źródło: Instagram
Monika Miller. / Źródło: Instagram

Po samobójczej śmierci taty Moniki Millera, syna byłego premiera Leszka Millera, są osoby, które szydzą z tej tragedii i namawiają Monikę, by też się zabiła.

Ataki nienawiści i chamstwa z jakim wnuczka Leszka Millera musi się czasem zmierzyć są szokujące.

„Wiele osób życzy mi jak najgorzej, pisze o mnie niestworzone okropieństwa, i to jest w sumie już zabawne, lecz komentarze, w których wyśmiewacie się z tego, co się wydarzyło i namawiacie mnie do skończenia ze sobą, to już ciężka przesada” – napisała Monika na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Wkrótce po odzewie Moniki na nienawistne głosy internautów na jej Instagramie pojawił się post, w którym 23-latka podziękowała wszystkim tym, którzy wspierali ją w ciężkich chwilach.

„Dostałam od was tyle wiadomości. Jesteście tacy kochani i tak bardzo mnie podnosicie na duchu. To takie motywujące wiedzieć o tym, że są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.”

„Nie martwcie się o mnie, u mnie jest już dużo lepiej i wiele w moim życiu się zmieniło na lepsze. Wydarzyły się także niesamowite rzeczy o których jeszcze nie mówię, ale bez was to by nie było to samo. Dziękuje raz jeszcze” – napisała Monika Miller.

Nczas.com/ Instagram

26 KOMENTARZE

 1. Przecież to jet chodząca patologia i chodzące nieszczęście. Kto jest na tyle podły aby się nad kimś takim znęcać? Choć z drugiej strony może to „karma” dziadka na nią przeszła.

  • Jaka karma pajacu? Nie ma żadnej karmy. Miller w przeciwieństwie do karakana nie głosował za zrzeknięciem się suwerenności, to może niech te zakute narodowe i PiSdowate łby poatakują sobie wnuczkę zimnego Lecha – niech napiszą żeby się zabiła. Nie K….A! W mojej cywilizacji nie stosuje się odpowiedzialności zbiorowej, każdy który ją stosuje jest dzikusem i śmieciem ludzkim który powinien się zabić.

   • Nie głosował, bo nie było go w Sejmie. Nie głosowali też Środa, Bartoszewski, Michnik. Też pochwalisz ich za to? I skąd wiesz kto życzył wnuczce LM, żeby się zabiła?

    • Nic nie zrozumiałeś. Nie pochwaliłem go, dobrze wiem, że nie było go w sejmie. Niczego gorszego w historii tego państwa, niż zrzekniecie się niepodległości do tej pory chyba nie zrobiono.

     Nie wiem kto, ale raczej na pewno nie wyborcy PO. Jest praktycznie pewne, że byli to jacyś nacjonaliści bez mózgu albo wyborcy PiS-u.

     • „Praktycznie pewne” jako dowód. Założyłeś nową szkołę filozoficzną?

   • Jak to nazwiesz nędzny bolszewiku tak nazwiesz, ale dziadek podły bolszewik, syn samobójca a wnuczka to obraz nędzy i rozpaczy.

    • Jakie masz imbecylu dowody na to, że jestem bolszewikiem? Bo Ja na Ciebie mam – Mówienie o jakiejś karmie… to takie sowieckie – aby dowalić, aby dopieprzyć tylko z powodu tego, że czyjś przodek był członkiem jakiejś partii i robił jakieś rzeczy które komuś się nie podobają – To jest właśnie marksistowskie sowieckie stosowanie odpowiedzialności zbiorowej.

     Udowodniłem Ci, że to Ty jesteś bolszewikiem, bo masz bolszewickie poglądy, a Ja krytykując Twoje bolszewickie podejście jestem od Ciebie cywilizacyjnie wyżej, więc mam pełne prawo żeby tobą publicznie gardzić i poniżać Cię. Popraw się chyba, że wolisz być wschodnim sowieckim dzikusem.

     • Ciekaw jestem tego dzieła Lenina w którym występuje pojęcie karmy. Jako pilny bolszewik pewnie mi wskażesz cytat. W moim poście termin karma jest w cudzysłowie, kto ma minimalne kompetencji intelektualne ten potrafi to właściwie odczytać. Ale ty wyglądasz nie tylko na bolszewika ale i na analfabetę.

    • Nic nie załapałeś debilu. Obarczanie kogoś odpowiedzialnością za grzechy przodków to stosowanie odpowiedzialności zbiorowej sowiecki podczłowieku. Doskonalę rozumiem. Przecież Ty jesteś debilem, naprawdę bawi Cię to, że ktoś znęca się nad dziewczyną z powodu jej dziadka? To takie śmieszne?

     Zamiast mnie bezpodstawnie oskarżać to udowodnij mi rynsztokowy PRL-owski Januszu, dlaczego jestem bolszewikiem i analfabetą. Nie masz ku temu podstaw żeby mnie tak nazywać, a skoro nie masz na dowodów na moje rzekome poglądy bolszewickie i rzekomy analfabetyzm, to znaczy, że jesteś sowieckim prymitywnym oszczercą i kłamcą.

     • Mistrzu nauk wszelakich już ci wyjaśniam. Odpowiedzialność zbiorowa a odpowiedzialność między pokoleniowa w ramach rodu to dwie różne rzeczy. Ta pierwsza była stosowana np przez Niemców wobec Polaków w czasie okupacji a ta druga wciąż jest stosowana w Judaizmie. Ale pewnie jesteś za tępy aby pojąć tą subtelną różnicę, bo wciąż nie potrafisz pojąć co oznaczał cudzysłów w mojej pierwotnej wypowiedzi przy terminie karma.

    • Przecież jeśli cała rodzina odpowiada za jednego człowieka, to równie dobrze można to nazwać odpowiedzialnością zbiorową i to nie będzie błędne stwierdzenie. Doskonale rozumiem tę różnicę, ale ta różnica nie ma znaczenia, bo w mojej cywilizacji każdy odpowiada sam za siebie (mówię o dorosłych ludziach), w Twojej najwyraźniej jest inaczej.

     No nie potrafię pojąć, chyba, że chodzi Ci o jakiś „duchowy” aspekt tej sytuacji – jeśli tak to przecież Ci napisałem, że nie ma żadnej karmy. Najwyraźniej sam nie wiesz o co Ci chodziło.

 2. >Po samobójczej śmierci taty Moniki Millera, syna byłego premiera Leszka Millera, <

  A moze zatrudnicie Polakow? Sa drozsi od Hindusow, czy Ukraincow, ale lepiej pisza po polsku.

 3. Dziewczyna która tak sie tatuuje I kolczykuje nie jest normalna. Na problemy . Nie ma się co nad nią znęcać. Ona potrzebuje pomocy. Myślę, że jej dziadek byłby bardziej odpowiedzialnym wychowawcą( przynajmniej dla niej ) niz jej ojciec.

  • Można ocenić tylko po fotkach, zadrutowane w ryjku jak świnka, co by nie ryła ryjkiem.

 4. Nie lubię starego Millera z powodów politycznych, ale przeciwko tej dziewuszce, jego wnuczce, nic nie mam.

  A po obejrzeniu jej fotek na Instagramie, uważam, że ona to dobry, poczciwy polski dzieciak.
  Jej nastoletnia ekspresja wydaje się o wiele normalniejsza niż wielu innych dzieciaków w jej wieku.
  Sam chciałbym mieć taką wnuczkę – śliczną i poczciwą.

  Opisany hejt przeciwko niej jest wyjątkowo okrutny.
  Ci, co go jej ślą, będą cierpieć w piekle.
  Piekło jest. Ułamek sekundy męki w nim gorszy niż wszystkie tortury tego świata razem wzięte.

Comments are closed.